Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Popielewo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 970 zł

5,60 zł/m²

9 995 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Popielewo

Cena wywoławcza:

55 970 zł

5,60 zł/m²

9 995 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Szeligowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 290 zł

3,93 zł/m²

3 891 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Szeligowo

Cena wywoławcza:

15 290 zł

3,93 zł/m²

3 891 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 280 zł

3,23 zł/m²

11 215 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

Cena wywoławcza:

36 280 zł

3,23 zł/m²

11 215 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Dziwogóra

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 330 zł

21,95 zł/m²

2 338 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Dziwogóra

Cena wywoławcza:

51 330 zł

21,95 zł/m²

2 338 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Połczyn Zdrój powiat świdwiński, pochodzącej z byłego PFZ Połczyn Zdrój.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 21.10.2025 г. KOS.WKUZ.SW.4240.W.195.2025.PB, opublikowanym w dniu 21.10.2025 r., w skła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 230 zł

12,55 zł/m²

5 995 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

Cena wywoławcza:

75 230 zł

12,55 zł/m²

5 995 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Połczyn Zdrój powiat świdwiński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Redło.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 29.01.2026
nr KOS.WKUZ.SW.4240.W.23.2026.GSa, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w sk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 390 zł

26,57 zł/m²

3 891 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

103 390 zł

26,57 zł/m²

3 891 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SW.4240.W.22.2026.GSa, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w skład...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

92 590 zł

26,63 zł/m²

3 477 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

92 590 zł

26,63 zł/m²

3 477 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Brzeżno powiat świdwiński, pochodzącej z byłego PFZ Brzeżno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 29.01.2026 r.
KOS.WKUZ.SW.4240.W.8.2026.JK, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w skład której wcho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
nr KOS.WKUZ.SW.4240.W.21.2026.GSa, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 390 zł

26,70 zł/m²

3 011 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

80 390 zł

26,70 zł/m²

3 011 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 940 zł

6,43 zł/m²

5 279 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Rusinowo

Cena wywoławcza:

33 940 zł

6,43 zł/m²

5 279 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Smardzko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 450 zł

24,76 zł/m²

4 906 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Smardzko

Cena wywoławcza:

121 450 zł

24,76 zł/m²

4 906 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Sławoborze, Słowieńsko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 030 zł

17,90 zł/m²

4 359 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Sławoborze, Słowieńsko

Cena wywoławcza:

78 030 zł

17,90 zł/m²

4 359 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
1                          99
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości