Cena wywoławcza:

6 810 zł

10,64 zł/m²

640 m²

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Cena wywoławcza:

6 810 zł

10,64 zł/m²

640 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Brzeżno

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 640 zł

7,68 zł/m²

8 939 m²

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Brzeżno

Cena wywoławcza:

68 640 zł

7,68 zł/m²

8 939 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Przyrzecze Grądzkie

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

164 148 zł

56,00 zł/m²

2 929 m²

Termin: 2022-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Przyrzecze Grądzkie

Cena wywoławcza:

164 148 zł

56,00 zł/m²

2 929 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Więcław

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 060 zł

2,00 zł/m²

5 378 m²

Termin: 2021-12-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Więcław

Cena wywoławcza:

13 060 zł

2,00 zł/m²

5 378 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Więcław

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 060 zł

2,00 zł/m²

5 378 m²

Termin: 2021-10-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Więcław

Cena wywoławcza:

13 060 zł

2,00 zł/m²

5 378 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Więcław

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu