Przetargi: grunty Łobez

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 3

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. łobeski, gmina Łobez, obr.Łobez Miasto 3,dz. nr 723/11 (udział),pow.1,2633 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 200 zł

0,65 zł/m²

12 633 m²

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 3

Cena wywoławcza:

8 200 zł

0,65 zł/m²

12 633 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 3

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie, pow. łobeski, gmina Łobez obr. Łobez Miasto 3, dz. nr 723/12, pow. 1,2217 ha w udziale 253/10000, ogród nr 18

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 900 zł

0,65 zł/m²

12 217 m²

Termin: 2024-05-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 3

Cena wywoławcza:

7 900 zł

0,65 zł/m²

12 217 m²

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 3

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 200 zł

0,65 zł/m²

12 633 m²

Termin: 2024-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 3

Cena wywoławcza:

8 200 zł

0,65 zł/m²

12 633 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 3

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. łobeski, gmina Łobez, obr.Łobez Miasto 3,dz. nr 723/12 (udział),pow.1,2217 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 900 zł

0,65 zł/m²

12 217 m²

Termin: 2024-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 3

Cena wywoławcza:

7 900 zł

0,65 zł/m²

12 217 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 3

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. łobeski, gmina Łobez, obr.Łobez Miasto 3,dz. nr 723/12 (udział,ogród nr 32),pow.1,2217 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 900 zł

0,73 zł/m²

12 217 m²

Termin: 2023-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 3

Cena wywoławcza:

8 900 zł

0,73 zł/m²

12 217 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 4

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. łobeski, gmina Łobez, obr. Miasto Łobez 4, dz. nr 1391/11,pow.0,0373 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 100 zł

19,03 zł/m²

373 m²

Termin: 2022-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 4

Cena wywoławcza:

7 100 zł

19,03 zł/m²

373 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 4

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. łobeski, gmina Łobez, obr. Miasto Łobez 4, dz. nr 1391/10,pow.0,0557 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 000 zł

17,95 zł/m²

557 m²

Termin: 2022-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 4

Cena wywoławcza:

10 000 zł

17,95 zł/m²

557 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 4

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. łobeski, gmina Łobez, obr. Miasto Łobez 4, dz. nr 1393/20,pow.0,0489 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 900 zł

18,20 zł/m²

489 m²

Termin: 2022-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 4

Cena wywoławcza:

8 900 zł

18,20 zł/m²

489 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 4

OT Szczecin, woj. Zachodniopomorskie, pow. łobeski, gmina Łobez, obr. Miasto Łobez 4, dz. nr 1393/7, pow. 0,0465 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 850 zł

17,00 zł/m²

465 m²

Termin: 2022-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Miasto 4

Cena wywoławcza:

7 850 zł

17,00 zł/m²

465 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Łobez, Drawska

Wyciąg z ogłoszenia
Burmistrza Łobza
z dnia 31 grudnia 2021 r.
Burmistrz Łobza ogłasza trzeci przetarg ustny ograniczony na zbycie nieruchomości gruntowych niezabudowanych oznaczonych jako:
1. działka nr 1801/18 o pow. 1,1568 ha, położona w obrębie 3 miasta Łobez przy ul. Drawskiej, księga wieczysta SZ1L/00007328/0,
2. działka nr 1801/10 o pow. 1,1202 ha, położona w obrębie 3 miasta Łobez przy ul. Drawskiej 38, księga wieczysta SZ1L/00026408/4,
3. działka nr 1801/16 o pow. 2,7336 ha, położ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 500 000 zł

36,00 zł/m²

68 838 m²

Termin: 2022-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łobez
Przetarg na działkę

Łobez, Drawska

Cena wywoławcza:

2 500 000 zł

36,00 zł/m²

68 838 m²

Wyciąg z ogłoszenia
Burmistrza Łobza
z dnia 31 grudnia 2021 r.
3. działka nr 1801/16 o pow. 2,7336 ha, położ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łobez
Przetarg na działkę

Łobez, Drawska

Wyciąg z ogłoszenia
Burmistrza Łobza
z dnia 31 grudnia 2021 r.
3. działka nr 1801/16 o pow. 2,7336 ha, położ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

405 000 zł

35,00 zł/m²

11 568 m²

Termin: 2022-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łobez
Przetarg na działkę

Łobez, Drawska

Cena wywoławcza:

405 000 zł

35,00 zł/m²

11 568 m²

Wyciąg z ogłoszenia
Burmistrza Łobza
z dnia 31 grudnia 2021 r.
3. działka nr 1801/16 o pow. 2,7336 ha, położ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łobez
Przetarg na działkę

Łobez, Drawska

Wyciąg z ogłoszenia
Burmistrza Łobza
z dnia 31 grudnia 2021 r.
3. działka nr 1801/16 o pow. 2,7336 ha, położ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

957 000 zł

35,00 zł/m²

27 336 m²

Termin: 2022-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łobez
Przetarg na działkę

Łobez, Drawska

Cena wywoławcza:

957 000 zł

35,00 zł/m²

27 336 m²

Wyciąg z ogłoszenia
Burmistrza Łobza
z dnia 31 grudnia 2021 r.
3. działka nr 1801/16 o pow. 2,7336 ha, położ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łobez
Przetarg na działkę

Łobez, Drawska

Wyciąg z ogłoszenia
Burmistrza Łobza
z dnia 31 grudnia 2021 r.
3. działka nr 1801/16 o pow. 2,7336 ha, położ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

400 000 zł

36,00 zł/m²

11 202 m²

Termin: 2022-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łobez
Przetarg na działkę

Łobez, Drawska

Cena wywoławcza:

400 000 zł

36,00 zł/m²

11 202 m²

Wyciąg z ogłoszenia
Burmistrza Łobza
z dnia 31 grudnia 2021 r.