Licytacje komornicze: grunty gm. Serniki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Serniki, Wola Sernicka

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,WOLA SERNICKA (dz. 1002), 21-107 Serniki, dla której Sąd Rejonowy w Lubartowie (adres: ul. Legionów 16, Lubartów, 21-100 Lubartów) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/5.
Opis nieruchomości:
Dz. nr 1002, o pow. 0,5300 ha, położonej w miejscowości Wola Sernicka gm. Serniki, dla której Sąd Rejonowy w Lubartowie prowadzi księgę wieczystą nr ***/5. Nieruchomość znajduje się w terenie łąk i pastwisk RZ, słabo zurbanizowan...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 776,25 zł

0,71 zł/m²

5 300 m²

Termin: 2023-08-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Serniki, Wola Sernicka

Cena wywoławcza:

3 776,25 zł

0,71 zł/m²

5 300 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-08-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Serniki, Serniki

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy dz. ***, ***, 21-107 Serniki, dla której Sąd Rejonowy w Lubartowie (adres: ul. Legionów 16, Lubartów, 21-100 Lubartów) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Działka nr *** położona jest w terenach słabo zurbanizowanych w otoczeniu terenów niezabudowanych rolnych. Działka nie posiada bezpośredniego dostępu do sieci infrastruktury technicznej. Posiada dostęp do drogi gruntowej. Działka jest niezabudowana i nieogrodzona.

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

937,50 zł

0,67 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2023-06-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Serniki, Serniki

Cena wywoławcza:

937,50 zł

0,67 zł/m²

1 400 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Serniki, Serniki

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Działka nr *** położona jest w terenach średnio zurbanizowanych w otoczeniu terenów rolnych i pojedyńczej zabudowy mieszkaniowej, w odległości ok 500 m od pasa zwartej zabudowy jednorodzinnej. Posiada dostęp do wodociągu. Działka posiada dostęp do drogi publicznej u...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 374 zł

1,62 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2023-06-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Serniki, Serniki

Cena wywoławcza:

4 374 zł

1,62 zł/m²

2 700 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Serniki, Serniki

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy dz. ***,***, 21-107 Serniki, dla której Sąd Rejonowy w Lubartowie (adres: ul. Legionów 16, Lubartów, 21-100 Lubartów) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Działka *** położona jest w terenach słabo zurbanizowanych w otoczeniu terenów rolnych i leśnych. Nie posiada bezpośredniego dostępu do sieci infrastruktury technicznej. Posiada dostęp do drogi gruntowej. Działka jest niezabudowana i nieogrodzona.

Przetarg odbywa si...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 645,75 zł

1,07 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2023-06-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Serniki, Serniki

Cena wywoławcza:

3 645,75 zł

1,07 zł/m²

3 400 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:

Przetarg odbywa si...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Serniki, Wola Sernicka

...pierwsza licytacja nieruchomości, dla której Sąd Rejonowy w Lubartowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, należącej do *** w tym:

- działka nr 2212/1 (działka rolna, zadrzewiona) o powierzchni 0,0051ha, położonej: Wola Sernicka, gm. Serniki;
suma oszacowania wynosi 600,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 450,00zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to je...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

48 250 zł

1,47 zł/m²

32 837 m²

Termin: 2022-10-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Serniki, Wola Sernicka

Cena wywoławcza:

48 250 zł

1,47 zł/m²

32 837 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Serniki, Serniki

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy , 21-107 Serniki, dla której Sąd Rejonowy w Lubartowie (adres: ul. Lubelska 57, Lubartów, 21-100 Lubartów) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość niezabudowana składająca się z działki gruntu o numerze ewidencyjnym 796/1 położona w Sernikach na terenie rolnym.

Suma oszacowania wynosi 3 996,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 2 997,00 zł. Licytant przystępują...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 997 zł

1,00 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2022-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Serniki, Serniki

Cena wywoławcza:

2 997 zł

1,00 zł/m²

2 700 m²

...pierwsza licytacja