Przetargi: grunty tomaszowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski, Majdan Górny

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Tomaszów Lubelski, obręb Majdan Górny działki nr: 551/2 o pow. ewid. 0.1300, nr: 548 o pow. ewid. 0.1900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3200 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0500 ha; RIVa/R - 0,0900 ha; LsIV/Ls - 0,1800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00073277/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 800 zł

7,13 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski, Majdan Górny

Cena wywoławcza:

22 800 zł

7,13 zł/m²

3 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Łuszczacz

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Susiec, obręb Łuszczacz działka nr: 54/3 o pow. ewid. 0.4400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4400 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,3000 ha; RV/R - 0,1400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00072802/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 200 zł

1,86 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Łuszczacz

Cena wywoławcza:

8 200 zł

1,86 zł/m²

4 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Bełżec, Chyże

Syndyk masy upadłości ***osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży prawo własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Chyże, gmina Bełżec, powiat tomaszowski, województwo lubelskie. Przedmiotowa nieruchomość obejmuje działki gruntu oznaczone numerem ewidencyjnym ***o łącznej powierzchni 1.4577 ha, Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi dla nieruchomości księgę wieczystą nr ***, dalej jako "Nieruch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 320 zł

2,56 zł/m²

14 577 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Bełżec, Chyże

Cena wywoławcza:

37 320 zł

2,56 zł/m²

14 577 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Tyszowce, Plac Konfederacji Tyszowieckiej

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Tyszowce Plac Konfederacji Tyszowieckiej
województwo lubelskie
Działka nr: 1745/2
Powierzchnia działki: 175 m2
Księga wieczysta nr ZA1T/00069121/7
Sąd Rejonowy Tomaszów Lubelski
Właściciel: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 1 840,00

CENA WYWOŁAWCZA: 18.400,00 PLN netto

Opis nieruchomości:
Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliż...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 400 zł

105 zł/m²

175 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Tyszowce, Plac Konfederacji Tyszowieckiej

Cena wywoławcza:

18 400 zł

105 zł/m²

175 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Tyszowce Plac Konfederacji Tyszowieckiej
województwo lubelskie
Działka nr: 1745/2
Powierzchnia działki: 175 m2
Księga wieczysta nr ZA1T/00069121/7
Sąd Rejonowy Tomaszów Lubelski
Właściciel: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 1 840,00

CENA WYWOŁAWCZA: 18.400,00 PLN netto

Opis nieruchomości:
Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliż...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Lubycza Królewska, Hrebenne

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Lubycza Królewska, obręb Hrebenne działka nr: 446 o pow. ewid. 0.8300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8300 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,4100 ha; RIVa/R - 0,0900 ha; PsIV/Ps - 0,3300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00071894/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 900 zł

2,28 zł/m²

8 300 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Lubycza Królewska, Hrebenne

Cena wywoławcza:

18 900 zł

2,28 zł/m²

8 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Lubycza Królewska, Hrebenne

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Lubycza Królewska, obręb Hrebenne działka nr: 419 o pow. ewid. 0.9000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9000 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,7300 ha; RIVa/R - 0,0200 ha; N/N - 0,1500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00071895/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 500 zł

2,28 zł/m²

9 000 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Lubycza Królewska, Hrebenne

Cena wywoławcza:

20 500 zł

2,28 zł/m²

9 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Lubycza Królewska, Hrebenne

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Lubycza Królewska, obręb Hrebenne działka nr: 429 o pow. ewid. 0.3700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3700 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,3700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00072839/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 200 zł

2,49 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Lubycza Królewska, Hrebenne

Cena wywoławcza:

9 200 zł

2,49 zł/m²

3 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Lubycza Królewska, Hrebenne

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Lubycza Królewska, obręb Hrebenne działka nr: 503 o pow. ewid. 0.2800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2800 ha, w tym w użytkach (PsV/Ps - 0,2800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00071894/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 400 zł

2,29 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Lubycza Królewska, Hrebenne

Cena wywoławcza:

6 400 zł

2,29 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Łuszczacz

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 200 zł

1,86 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Łuszczacz

Cena wywoławcza:

8 200 zł

1,86 zł/m²

4 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Łuszczacz

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Susiec, obręb Łuszczacz działka nr: 194/3 o pow. ewid. 0.2500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2500 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,2500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00072802/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 200 zł

2,88 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Łuszczacz

Cena wywoławcza:

7 200 zł

2,88 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tomaszów Lubelski, Majdan Górny

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 500 zł

8,91 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tomaszów Lubelski, Majdan Górny

Cena wywoławcza:

28 500 zł

8,91 zł/m²

3 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Bełżec, Bełżec, Lipowa

...odbędzie się w Urzędzie Gminy Bełżec, ul. Lwowska 5, sala narad nr 2
dnia 20 marca 2026 r.

WARUNKI PRZETARGU:
1. Wadium
● Aby przystąpić do przetargu należy wnieść wadium w pieniądzu w wysokości wskazanej w ogłoszeniu w terminie najpóżniej do dnia 16.03.2026 r. na
konto Gminy Bełżec nr 36 9617 0005 0000 1111 2000 0002 w Banku Spółdzielczym w Lubyczy Królewskiej (tytuł wpłaty wadium winien wskazywać
uczestnika przetargu (imię i nazwisko), nr ewidencyjny nieruchomości oraz dopisek wadium);
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

106 096,11 zł

81,49 zł/m²

1 302 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bełżec
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Bełżec, Bełżec, Lipowa

Cena wywoławcza:

106 096,11 zł

81,49 zł/m²

1 302 m²

dnia 20 marca 2026 r.

WARUNKI PRZETARGU:
1. Wadium
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bełżec
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Bełżec, Bełżec, Lipowa

dnia 20 marca 2026 r.

WARUNKI PRZETARGU:
1. Wadium
uczestnika przetargu (imię i nazwisko), nr ewidencyjny nieruchomości oraz dopisek wadium);...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 524,38 zł

81,49 zł/m²

1 025 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bełżec
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Bełżec, Bełżec, Lipowa

Cena wywoławcza:

83 524,38 zł

81,49 zł/m²

1 025 m²

dnia 20 marca 2026 r.

WARUNKI PRZETARGU:
1. Wadium
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bełżec
Przetarg na działkę

Tyszowce, Plac Konfederacji Tyszowieckiej

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Tyszowce Plac Konfederacji Tyszowieckiej
województwo lubelskie
Działka nr: 1745/2
Powierzchnia działki: 175 m2
Księga wieczysta nr ZA1T/00069121/7
Sąd Rejonowy Tomaszów Lubelski
Właściciel: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.
Wadium: 1 840,00
CENA WYWOŁAWCZA: 18.400,00 PLN netto

Opis nieruchomości:
Nieruchomość z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 400 zł

105 zł/m²

175 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Tyszowce, Plac Konfederacji Tyszowieckiej

Cena wywoławcza:

18 400 zł

105 zł/m²

175 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Tyszowce Plac Konfederacji Tyszowieckiej
województwo lubelskie
Działka nr: 1745/2
Powierzchnia działki: 175 m2
Księga wieczysta nr ZA1T/00069121/7
Sąd Rejonowy Tomaszów Lubelski
Właściciel: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.
Wadium: 1 840,00
CENA WYWOŁAWCZA: 18.400,00 PLN netto

Opis nieruchomości:
Nieruchomość z...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski, Majdan Górny

...odbędzie się W DNIU 16.01.2026 ROKU, O GODZINIE 10:00
W SIEDZIBIE KOWR OT LUBLIN, SEKCJI ZAMIEJSCOWEJ W ZAMOŚCIU
UL. PROMIENNA 4, 22-400 ZAMOŚĆ

Uczestnikiem przetargu może być krajowa lub zagraniczna osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która:
1. Wpłaci organizatorowi przetargu wadium w wymaganej wysokości w terminie, miejscu i formie.
2. Wadium należy wpłacić na rachunek Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Lublinie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 500 zł

8,91 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski, Majdan Górny

Cena wywoławcza:

28 500 zł

8,91 zł/m²

3 200 m²

...odbędzie się W DNIU 16.01.2026 ROKU, O GODZINIE 10:00
W SIEDZIBIE KOWR OT LUBLIN, SEKCJI ZAMIEJSCOWEJ W ZAMOŚCIU
UL. PROMIENNA 4, 22-400 ZAMOŚĆ

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości