Przetargi: grunty tomaszowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski, Ruda Żelazna

...odbędzie się W DNIU 16.01.2026 ROKU, O GODZINIE 10:00
W SIEDZIBIE KOWR OT LUBLIN, SEKCJI ZAMIEJSCOWEJ W ZAMOŚCIU
UL. PROMIENNA 4, 22-400 ZAMOŚĆ

Uczestnikiem przetargu może być krajowa lub zagraniczna osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która:
1. Wpłaci organizatorowi przetargu wadium w wymaganej wysokości w terminie, miejscu i formie.
2. Wadium należy wpłacić na rachunek Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Lublinie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 200 zł

12,34 zł/m²

3 500 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski, Ruda Żelazna

Cena wywoławcza:

43 200 zł

12,34 zł/m²

3 500 m²

...odbędzie się W DNIU 16.01.2026 ROKU, O GODZINIE 10:00
W SIEDZIBIE KOWR OT LUBLIN, SEKCJI ZAMIEJSCOWEJ W ZAMOŚCIU
UL. PROMIENNA 4, 22-400 ZAMOŚĆ

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Przewale

...odbędzie się w dniu 5 stycznia 2026 roku o godz. 11oo w sali narad
budynku Urzędu Miejskiego w Tyszowcach przy ulicy 3 Maja 8.
Przystępujący do przetargu winni dokonać wpłaty wadium w pieniądzu
w wysokości podanej wyżej z podaniem jej numeru działki, na konto Urzędu
Miejskiego w Tyszowcach w Banku Spółdzielczym w Tomaszowie Lubelskim
nr 53 9620 0005 0000 8774 2000 0350 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu
23 grudnia 2025 roku wymagana kwota znajdowała się na koncie Urzędu pod rygorem
nie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 000 zł

17,59 zł/m²

2 899 m²

Termin: 2026-01-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Tyszowcach
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Przewale

Cena wywoławcza:

51 000 zł

17,59 zł/m²

2 899 m²

budynku Urzędu Miejskiego w Tyszowcach przy ulicy 3 Maja 8.
nie ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Tyszowcach
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tarnawatka, Pańków

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Tarnawatka, obręb Pańków działka nr: 1151 o pow. ewid. 0.1000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1000 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00058244/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 800 zł

3,80 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tarnawatka, Pańków

Cena wywoławcza:

3 800 zł

3,80 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tarnawatka, Pańków

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Tarnawatka, obręb Pańków działka nr: 502/2 o pow. ewid. 0.8600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8600 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,4600 ha; ŁIII/Ł - 0,2900 ha; PsIV/Ps - 0,1100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00058244/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 800 zł

1,37 zł/m²

8 600 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tarnawatka, Pańków

Cena wywoławcza:

11 800 zł

1,37 zł/m²

8 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tarnawatka, Pańków

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Tarnawatka, obręb Pańków działki nr: 504/8 o pow. ewid. 0.1500, nr: 504/9 o pow. ewid. 0.2900, nr: 503/4 o pow. ewid. 0.2800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7200 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2000 ha; RIVb/R - 0,2400 ha; ŁIV/Ł - 0,0900 ha; PsIV/Ps - 0,0200 ha; LsV/Ls - 0,1700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00058244/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 400 zł

2,14 zł/m²

7 200 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tarnawatka, Pańków

Cena wywoławcza:

15 400 zł

2,14 zł/m²

7 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Krynice, Majdan Krynicki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Krynice, obręb Majdan Krynicki działka nr: 4/2 o pow. ewid. 0.2400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2400 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1400 ha; RIVa/R - 0,1000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00059391/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 200 zł

3,00 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Krynice, Majdan Krynicki

Cena wywoławcza:

7 200 zł

3,00 zł/m²

2 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Krynice, Krynice, Majdan Sielec

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Krynice, obręb Majdan Sielec działka nr: 437 o pow. ewid. 0.1900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1900 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,1900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00050823/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 800 zł

3,58 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Krynice, Krynice, Majdan Sielec

Cena wywoławcza:

6 800 zł

3,58 zł/m²

1 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Ulhówek, Rzeplin-Osada

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 000 zł

6,15 zł/m²

4 387 m²

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Ulhówek, Rzeplin-Osada

Cena wywoławcza:

27 000 zł

6,15 zł/m²

4 387 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tyszowce, Plac Konfederacji Tyszowieckiej

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00,
ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Tyszowce Plac Konfederacji Tyszowieckiej
województwo lubelskie
Działka nr: 1745/2
Powierzchnia działki: 175 m2
Księga wieczysta nr ZA1T/00069121/7
Sąd Rejonowy Tomaszów Lubelski
Właściciel: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

CENA WYWOŁAWCZA: 18.400,00 PLN netto
Wadium: 1 840,00 PLN

Opis nieruchomości:
Nieruchom...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 400 zł

105 zł/m²

175 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Tyszowce, Plac Konfederacji Tyszowieckiej

Cena wywoławcza:

18 400 zł

105 zł/m²

175 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Tyszowce Plac Konfederacji Tyszowieckiej
województwo lubelskie
Działka nr: 1745/2
Powierzchnia działki: 175 m2
Księga wieczysta nr ZA1T/00069121/7
Sąd Rejonowy Tomaszów Lubelski
Właściciel: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

CENA WYWOŁAWCZA: 18.400,00 PLN netto
Wadium: 1 840,00 PLN

Opis nieruchomości:
Nieruchom...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Rachanie, Pawłówka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Rachanie, obręb Pawłówka działka nr: 144/7 o pow. ewid. 0.3259. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3259 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1936 ha; RIIIb/Lzr - 0,1323 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00020791/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 800 zł

3,62 zł/m²

3 259 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Rachanie, Pawłówka

Cena wywoławcza:

11 800 zł

3,62 zł/m²

3 259 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Telatyn, Suszów

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 000 zł

7,01 zł/m²

1 998 m²

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Telatyn, Suszów

Cena wywoławcza:

14 000 zł

7,01 zł/m²

1 998 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Czartowczyk

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. LU1S/GUp-s/443/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości prawa własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Czartowczyk, gmina Tyszowce, powiat tomaszowski, województwo lubelskie, składającej się z działek:

• nr ewid. ***o powierzchni 0,0487 ha, za cenę nie mniejszą niż 100% kwoty oszacowania, tj. 2.200,00 zł (dwa tysiące dwieście złotych),

• nr ewid. ***o ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 095 zł

1,00 zł/m²

3 085 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Czartowczyk

Cena wywoławcza:

3 095 zł

1,00 zł/m²

3 085 m²

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

• nr ewid. ***o ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Łaszczów, Przemysłowa

Działka nr ***o pow. 0,1622ha – położona pod adresem Przemysłowa ***w Łaszczowie, gm. Łaszczów

- Miasto, pow. tomaszowski, woj. lubelskie. Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim, IV Wydział Ksiąg

Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą Nr ***. Oferty pisemne proszę składać do 10

października 2025, do: Syndyk masy upadłości Jerzy Sławek Pogodna 36/11, 20-337 Lublin (decyduje

data doręczenia).

Na wypadek wpływu więcej niż jednej oferty syndyk, po uprzedniej wpłacie wadium 10% zarządzi

licytację ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

56 000 zł

34,53 zł/m²

1 622 m²

Termin: 2025-10-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Łaszczów, Przemysłowa

Cena wywoławcza:

56 000 zł

34,53 zł/m²

1 622 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Lipowiec

OPIS OFERTY

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt LU1S/GUp-s/544/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości:
1) prawo własności gruntu, tj. geodezyjnie wyodrębnionej działki gruntu nr ewidencyjny ***/2, o powierzchni 1,3999 ha, położonej w miejscowości Lipowiec, gmina Tyszowce, powiat tomaszowski, województwo lubelskie, dla której Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi ksi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 500 zł

1,11 zł/m²

13 999 m²

Termin: 2025-09-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Lipowiec

Cena wywoławcza:

15 500 zł

1,11 zł/m²

13 999 m²

OPIS OFERTY

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Łaszczów, Przemysłowa

Działka nr ***o pow. 0,1622ha – położona pod adresem Przemysłowa ***w Łaszczowie, gm. Łaszczów - Miasto, pow. tomaszowski, woj. lubelskie. Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą Nr ***. Oferty pisemne proszę składać do 20 sierpnia 2025, do: Syndyk masy upadłości Jerzy Sławek Pogodna 36/11, 20-337 Lublin (decyduje data doręczenia).

Na wypadek wpływu więcej niż jednej oferty syndyk, po uprzedniej wpłacie wadium 10% zarządzi licytację w kancela...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 420 zł

45,88 zł/m²

1 622 m²

Termin: 2025-08-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Łaszczów, Przemysłowa

Cena wywoławcza:

74 420 zł

45,88 zł/m²

1 622 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-20

Organizator przetargu:
Syndyk
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości