Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

żagański, gm. Iłowa, Czyżówek

...odbędzie się 22.05.2026 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Żaganiu przy ul. Jana Pawła II 9, pokój 104.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 18.05.2026 r. i do tego dnia winno znajdować się na koncie Starostwa
Powiatowego w Żaganiu – PKO Bank Polski S.A. 96 1020 5402 0000 0602 0336 8206. Wpłacone wadium podlega: - wliczeniu na poczet ceny nabycia
nieruchomości w przypadku wygrania przetargu, - przepadkowi w razie uchylenia się uczestnika, który wygrał przeta...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 000 zł

23,53 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Żaganiu
Przetarg na działkę

żagański, gm. Iłowa, Czyżówek

Cena wywoławcza:

40 000 zł

23,53 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Żaganiu
Licytacja komornicza działki

żarski, gm. Tuplice, Łazy

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ NIEZABUD. ŁAZY, GM. TUPLICE

Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie Łazy, gmina Tuplice, powiat żarski, woj. lubuskie oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr ***/*** o powierzchni 1,6500 ha, dla której urządzona jest księga wieczysta KW Nr *** prowadzona przez Sąd Rejonowy w Żarach.

***Adres nieruchomości***
68-219 Łazy ***, poczta Tuplice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren produkcji przemysłowej

***Dla nierucho...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

67 342,50 zł

4,08 zł/m²

16 500 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żarski, gm. Tuplice, Łazy

Cena wywoławcza:

67 342,50 zł

4,08 zł/m²

16 500 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ NIEZABUD. ŁAZY, GM. TUPLICE

***Adres nieruchomości***
68-219 Łazy ***, poczta Tuplice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren produkcji przemysłowej

***Dla nierucho...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żarski, gm. Tuplice, Tuplice

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA

Nieruchomość zabudowana położona w obrębie Tuplice, gmina Tuplice, powiat żarski, woj. lubuskie oznaczonej działkami nr ***/***, ***/***, ***/***, ***/*** o łącznej powierzchni 13,6549 ha, dla której urządzona jest księga wieczysta KW Nr *** prowadzona przez Sąd Rejonowy w Żarach.

Adres nieruchomości
68-219 Tuplice, poczta Tuplice

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Teren produkcji przemysłowej

Dla nieruchomości prowadzona je...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

619 920 zł

4,54 zł/m²

136 549 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żarski, gm. Tuplice, Tuplice

Cena wywoławcza:

619 920 zł

4,54 zł/m²

136 549 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA

Adres nieruchomości
68-219 Tuplice, poczta Tuplice

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Teren produkcji przemysłowej

Dla nieruchomości prowadzona je...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Drezdenko

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

B U R M I S T R Z D R E Z D E N K A
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności
niżej wymienionej nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Drezdenko

Cena wywoławcza:

145 000 zł

132 zł/m²

1 099 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Drezdenku
Przetarg na działkę

Drezdenko

Cena wywoławcza:

145 000 zł

132 zł/m²

1 099 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Drezdenku
Licytacja komornicza działki

żagański, gm. Żagań, Stara Kopernia

...druga licytacja nieruchomości:

ZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Nieruchomość zabudowana, w skład której wchodzą: działka oznaczona nr *** o powierzchni 5.174 m2, budynek o powierzchni zabudowy 39 m2 (do rozbiórki), budynek o powierzchni użytkowej 150 m2, budynek o powierzchni zabudowy 8 m2 (do rozbiórki) oraz budowle: plac betonowy, ogrodzenie.

Adres nieruchomości
Stara Kopernia, 68-100 Żagań, poczta Żagań

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny różne

Dla nieruchomości prowadzona...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

182 450 zł

35,26 zł/m²

5 174 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żagański, gm. Żagań, Stara Kopernia

Cena wywoławcza:

182 450 zł

35,26 zł/m²

5 174 m²

...druga licytacja nieruchomości:

ZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Adres nieruchomości
Stara Kopernia, 68-100 Żagań, poczta Żagań

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny różne

Dla nieruchomości prowadzona...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Szprotawa, ul. Kożuchowska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

GRUNT ODDANY W UŻYTKOWANIE WIECZYSTE, BUDYNEK I URZĄDZENIE STANOWIĄCE ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ

Nieruchomość to zabudowana nieruchomość gruntowa, w skład której wchodzą: działka oznaczona nr *** o powierzchni 24.968 m2 oraz byłe budynki: portierni, przepompowni, p.pożarowe (2 szt.), nalewarki (2 szt.). Przedmiotem przetargu jest prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z prawem własności budynków i budowli znajdujących się na nim.

***Adres nieruchomości***
ul...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

473 676,08 zł

18,97 zł/m²

24 968 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Szprotawa, ul. Kożuchowska

Cena wywoławcza:

473 676,08 zł

18,97 zł/m²

24 968 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***Adres nieruchomości***
ul...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Wilkanowo

...odbędzie się dnia: 26 maja 2026 r. w siedzibie Urzędu Gminy Świdnica ul. Długa 38, sala posiedzeń – pokój nr 2.

Dane teleadresowe, pod którymi można uzyskać szczegółowe informacje: _Referat gospodarki i rozwoju w Urzędzie Gminy Świdnica ul. Długa 38, 66-008 Świdnica, pok. nr 11, tel.: 519654579, e-mail: __m.skrucha@swidnica.zgora.pl_ _ _

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

221 540 zł

220 zł/m²

1 007 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świdnica, pow. zielonogórski, woj. lubelskie
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Wilkanowo

Cena wywoławcza:

221 540 zł

220 zł/m²

1 007 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świdnica, pow. zielonogórski, woj. lubelskie
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Słońsk, obręb Ownice działka nr: 61/2 o pow. ewid. 0.1692. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1692 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1022 ha; RV/R - 0,0670 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022735/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 300 zł

49,82 zł/m²

1 692 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Cena wywoławcza:

84 300 zł

49,82 zł/m²

1 692 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Smogóry

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Ośno Lubuskie, obręb Smogóry działka nr: 264/30 o pow. ewid. 2.8307. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3431 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,3431 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KW 6888. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 050 zł

27,70 zł/m²

3 431 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Smogóry

Cena wywoławcza:

95 050 zł

27,70 zł/m²

3 431 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Radachów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Ośno Lubuskie, obręb Radachów działka nr: 147/2 o pow. ewid. 0.3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3000 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,3000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023272/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

149 100 zł

49,70 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Radachów

Cena wywoławcza:

149 100 zł

49,70 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Radachów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Ośno Lubuskie, obręb Radachów działka nr: 177 o pow. ewid. 0.5300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5300 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,4200 ha; RVI/R - 0,0400 ha; ŁV/Ł - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023272/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 300 zł

46,85 zł/m²

5 300 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Radachów

Cena wywoławcza:

248 300 zł

46,85 zł/m²

5 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Trzebów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Trzebów działka nr: 202/6 o pow. ewid. 0.5029. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5029 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,5029 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022733/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

221 350 zł

44,01 zł/m²

5 029 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Trzebów

Cena wywoławcza:

221 350 zł

44,01 zł/m²

5 029 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Bledzew

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Bledzew, obręb Bledzew działki nr: 920/1 o pow. ewid. 0.2300, nr: 920/3 o pow. ewid. 5.1000, nr: 920/2 o pow. ewid. 0.1600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 5.4900 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,5600 ha; RV/R - 0,4400 ha; RV/Lz - 3,2000 ha; W/W - 0,0700 ha; LsV/Ls - 0,2300 ha; LsVI/Ls - 0,1600 ha; Lz/Lz - 0,8300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00048134/6, GW1M/00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

289 600 zł

5,28 zł/m²

54 900 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Bledzew

Cena wywoławcza:

289 600 zł

5,28 zł/m²

54 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Chycina

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Bledzew, obręb Chycina działka nr: 208/1 o pow. ewid. 11.8434. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 11.8434 ha, w tym w użytkach (RV/R - 3,4447 ha; RVI/R - 0,9287 ha; RVI/Lz - 0,0588 ha; N/N - 7,4112 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00048163/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

516 000 zł

4,36 zł/m²

118 434 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Chycina

Cena wywoławcza:

516 000 zł

4,36 zł/m²

118 434 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Zielona Góra, Jędrzychów, ul. Kąpielowa

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA***

Nieruchomość stanowi działka gruntowa ***/*** o pow. 41 m2, niezabudowana, położona w Zielonej Górze przy ul. Kapielowej, obręb nr 39. Przedmiotowa nieruchomość składa się z jednej działki (wąski pasek gruntu), zlokalizowanej pomiędzy zabudową mieszkaniową jednorodzinną w zabudowie szeregowej (2 segmenty po 3 lokale) o adresach Kąpielowa *** – *** i budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o adresie Kąpielowa *** oraz małym budynkiem...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

10 350 zł

252 zł/m²

41 m²

Termin: 2026-05-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zielona Góra, Jędrzychów, ul. Kąpielowa

Cena wywoławcza:

10 350 zł

252 zł/m²

41 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                          100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości