Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

żarski, gm. Brody, Zasieki

...odbędzie się 24 października 2025 r. (piątek) o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego Brody -
sala USC (pokój nr 2).

VII. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1) Pisemne zgłoszenie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 października 2025 r. uczestnictwa
w przetargu przez właściciela nieruchomości przyległej, o której mowa w pkt. V, przy czym w przypadku
współwłasności skuteczne zgłoszenie uczestnictwa w przetargu może nastąpić wyłącznie przez wszystkie
osoby będące współwłaściciel...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 660 zł

39,00 zł/m²

1 017 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Brody, pow. żarski, woj. lubuskie
Przetarg na działkę

żarski, gm. Brody, Zasieki

Cena wywoławcza:

39 660 zł

39,00 zł/m²

1 017 m²

sala USC (pokój nr 2).

VII. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
osoby będące współwłaściciel...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Brody, pow. żarski, woj. lubuskie
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Bytnica, Dobrosułów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Bytnica, obręb Dobrosułów działki nr: 228/1 o pow. ewid. 4.0400, nr: 234/4 o pow. ewid. 0.3100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 4.3500 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2400 ha; RV/R - 2,0300 ha; PsIV/Ps - 0,6400 ha; Ls/Ls - 0,0400 ha; Lz/Lz - 1,4000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1K/00032061/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

188 300 zł

4,33 zł/m²

43 500 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Bytnica, Dobrosułów

Cena wywoławcza:

188 300 zł

4,33 zł/m²

43 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Janczewo

Wyciąg z ogłoszeń

Wójta Gminy Santok o III przetargach ustnych nieograniczonych

Termin przetargu

1.

Janczewo, gm. Santok

dz. nr 101/1, pow. 0,1615 ha wraz z udziałem w wys. 1/9 w dz. nr 101/11

GW1G/00036374/7, GW1G/00132567/0

Sąd Rejonowy Gorzów Wlkp.

129 200,00 zł

13 000,00 zł

23.10.2025r., godz. 9.00

2.

Janczewo, gm. Santok

dz. nr 101/2, pow. 0,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

129 200 zł

80,00 zł/m²

1 615 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Janczewo

Cena wywoławcza:

129 200 zł

80,00 zł/m²

1 615 m²

Termin przetargu

1.

Janczewo, gm. Santok

GW1G/00036374/7, GW1G/00132567/0

Sąd Rejonowy Gorzów Wlkp.

129 200,00 zł

13 000,00 zł

23.10.2025r., godz. 9.00

2.

Janczewo, gm. Santok

dz. nr 101/2, pow. 0,...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Termin przetargu

1.

Janczewo, gm. Santok

GW1G/00036374/7, GW1G/00132567/0

Sąd Rejonowy Gorzów Wlkp.

129 200,00 zł

13 000,00 zł

23.10.2025r., godz. 9.00

2.

Janczewo, gm. Santok

dz. nr 101/2, pow. 0,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 080 zł

80,00 zł/m²

1 051 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Janczewo

Cena wywoławcza:

84 080 zł

80,00 zł/m²

1 051 m²

Termin przetargu

1.

Janczewo, gm. Santok

GW1G/00036374/7, GW1G/00132567/0

Sąd Rejonowy Gorzów Wlkp.

129 200,00 zł

13 000,00 zł

23.10.2025r., godz. 9.00

2.

Janczewo, gm. Santok

dz. nr 101/2, pow. 0,...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Licytacja komornicza działki

żagański, gm. Żagań, Bukowina Bobrzańska

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy *** Bukowina Bobrzańska, 68-100 Żagań, dla której Sąd Rejonowy w Żaganiu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Szprotawska 3, Żagań, 68-100 Żagań) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1G/***/6.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość będąca przedmiotem licytacji położona jest w zachodniej części wsi Bukowina Bobrzańska w obszarze gruntów rolnych po południowej stronie drogi głównej Żagań-Szprota...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

60 666,67 zł

1,93 zł/m²

31 454 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żagański, gm. Żagań, Bukowina Bobrzańska

Cena wywoławcza:

60 666,67 zł

1,93 zł/m²

31 454 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Tylewice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Wschowa, obręb Tylewice działka nr: 21/5 o pow. ewid. 1.2075. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.2075 ha, w tym w użytkach (LsVI/Ls - 1,2075 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00000183/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 800 zł

5,61 zł/m²

12 075 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Tylewice

Cena wywoławcza:

67 800 zł

5,61 zł/m²

12 075 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Krosno Odrzańskie

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Przedmiotem konkursu ofert jest sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej, składającej się z działki oznaczonej numerem ewidencyjnym ***/13 o powierzchni 965 m 2 , dla której Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW o numerze *** oraz udziału 1/4 części w prawie własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej składającej się z działki oznaczonej numerem ewidencyjnym...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 750 zł

77,46 zł/m²

965 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Krosno Odrzańskie

Cena wywoławcza:

74 750 zł

77,46 zł/m²

965 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

Gorzów Wielkopolski, Podgórna

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** *** położonej przy Podgórna ***, 66-400 Gorzów Wielkopolski, dla której Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp. Wydział VI Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Chopina *** bl. ***, Gorzów Wlkp., 66-400 Gorzów Wlkp.) prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1G/***/7.

Suma oszacowania wynosi 1 422 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 1 066 575,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 066 575 zł

52,17 zł/m²

20 443 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Gorzów Wielkopolski, Podgórna

Cena wywoławcza:

1 066 575 zł

52,17 zł/m²

20 443 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Babimost, Podmokle Małe

...odbędzie się dnia 21.10.2025 roku o godz. 10:00 w sali Nr 10 Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Wadium w podanej wysokości należy wpłacić w pieniądzu (PLN) na konto BS Siedlec O/ Babimost 97XXXXX000XXXXX003 najpóźniej do 14.10.2025 roku. W tytule przelewu należy wpisać dokładnie kogo dotyczy i numer działki.

Wadium wpłacone przez uczestnika przetargu, który wygra przetarg zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości.

Pozostałym uczestnikom przetargu wadium zostanie zwrócone w ciągu 3 dni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 534 zł

83,11 zł/m²

969 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Babimost
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Babimost, Podmokle Małe

Cena wywoławcza:

80 534 zł

83,11 zł/m²

969 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-21

Cena wywoławcza:

43 500 zł

4,91 zł/m²

8 853 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Szczaniec, Myszęcin

Cena wywoławcza:

43 500 zł

4,91 zł/m²

8 853 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-21

Cena wywoławcza:

11 000 zł

22,27 zł/m²

494 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Łagów, Sieniawa

Cena wywoławcza:

11 000 zł

22,27 zł/m²

494 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-21

Cena wywoławcza:

2 000 zł

66,67 zł/m²

30 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Zbąszynek, Kosieczyn

Cena wywoławcza:

2 000 zł

66,67 zł/m²

30 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-21

Cena wywoławcza:

45 100 zł

18,77 zł/m²

2 403 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Świebodzin, Borów

Cena wywoławcza:

45 100 zł

18,77 zł/m²

2 403 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-21

Cena wywoławcza:

20 000 zł

19,32 zł/m²

1 035 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Łagów, Sieniawa

Cena wywoławcza:

20 000 zł

19,32 zł/m²

1 035 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-21

Cena wywoławcza:

123 000 zł

19,02 zł/m²

6 467 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Szczaniec, Myszęcin

Cena wywoławcza:

123 000 zł

19,02 zł/m²

6 467 m²

Ogłoszenie na przetarg

Ogłoszenie na przetarg...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
1                        100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości