Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Świebodzin

...odbędzie się dnia 28 października 2025r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Świebodzinie przy ul. Rynkowej 2, pok. nr 22 (I piętro).

5. Informacja o miejscu wywieszenia i publikacji ogłoszenia o przetargu:

- ogłoszenie o przetargu będzie wywieszone na tablicy ogłoszeń, na II piętrze, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świebodzinie, ul. Rynkowa 2, a także opublikowane na stronie internetowej www.bip.swiebodzin.eu.

6. Dane teleadresowe, pod którymi można uzyskać szczegółowe informacje:

- Wyd...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

57,18 zł/m²

20 986 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzinie
Przetarg na działkę

Świebodzin

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

57,18 zł/m²

20 986 m²

- Wyd...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzinie
Licytacja komornicza działki

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słowin

...pierwsza licytacja nieruchomości, będących własnością ***, położonych obręb Słowin, 66-520 Dobiegniew

- o godz. 11:00 nieruchomość objęta księgą wieczystą o numerze GW1K/***/3

Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna nr ***/5 o pow. 4,71 ha (w tym grunty orne RIVa- 1,61 ha, RIVb -1,42 ha oraz łąki trwale ŁVI -1,38 ha, N-0,17 ha, Lzr-RVI-0,13 ha), położona: obręb Słowin, 66-520 Dobiegniew. Działka posiada dostęp do drogi (przez działkę gruntową nr ***), ma nieregularny kształt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

95 520 zł

2,03 zł/m²

47 100 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słowin

Cena wywoławcza:

95 520 zł

2,03 zł/m²

47 100 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Strzelce Krajeńskie

...druga licytacja nieruchomości, dla której Sąd Rejonowy w Strzelcach Kraj. IV Wydz. Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1K/***/5.

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka nr *** o pow. 1,54 ha (w tym grunty orne RVI-0,53 ha, łąki trwałe ŁVI-0,46 ha i nieużytki 0,55 ha), położona obręb Gardzko, gmina Strzelce Krajeńskie, ok. 150 m od drogi asfaltowej do Zwierzyna. (Dostęp do działki z drogi gruntowej od strony zachodniej i południowej-droga wymaga ponownego urządze...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

124 650 zł

8,09 zł/m²

15 400 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Strzelce Krajeńskie

Cena wywoławcza:

124 650 zł

8,09 zł/m²

15 400 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Rzepin, Gajec

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Rzepin, obręb Gajec działka nr: 54/19 o pow. ewid. 0.0119. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0119 ha, w tym w użytkach (N/N - 0,0119 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1S/00028190/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 100 zł

51,26 zł/m²

119 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Rzepin, Gajec

Cena wywoławcza:

6 100 zł

51,26 zł/m²

119 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Górzyca, Żabice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Górzyca, obręb Żabice działka nr: 65/2 o pow. ewid. 0.3874. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3874 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0841 ha; RIVa/R - 0,2521 ha; RV/R - 0,0512 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1S/00028252/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

184 200 zł

47,55 zł/m²

3 874 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Górzyca, Żabice

Cena wywoławcza:

184 200 zł

47,55 zł/m²

3 874 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Górzyca, Górzyca, Laski

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Górzyca, obręb Laski działka nr: 55/1 o pow. ewid. 0.4500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4500 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,3400 ha; RVI/R - 0,1100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1S/00028250/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

111 600 zł

24,80 zł/m²

4 500 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Górzyca, Górzyca, Laski

Cena wywoławcza:

111 600 zł

24,80 zł/m²

4 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Torzym, Przęślice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Torzym, obręb Przęślice działka nr: 88/4 o pow. ewid. 1.0800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.0800 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,2700 ha; RV/R - 0,5100 ha; LsV/Ls - 0,3000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023178/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 050 zł

4,73 zł/m²

10 800 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Torzym, Przęślice

Cena wywoławcza:

51 050 zł

4,73 zł/m²

10 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Górzyca, Żabice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Górzyca, obręb Żabice działka nr: 54/8 o pow. ewid. 0.3300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3300 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1700 ha; RIVb/R - 0,1600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1S/00028252/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 500 zł

75,30 zł/m²

3 300 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Górzyca, Żabice

Cena wywoławcza:

248 500 zł

75,30 zł/m²

3 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Torzym, Boczów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Torzym, obręb Boczów działka nr: 118/4 o pow. ewid. 0.1000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1000 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023191/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 000 zł

17,00 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Torzym, Boczów

Cena wywoławcza:

17 000 zł

17,00 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Torzym

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Torzym, obręb Torzym działki nr: 940/1 o pow. ewid. 0.0305, nr: 938/2 o pow. ewid. 0.7387, nr: 941 o pow. ewid. 0.9567. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.7259 ha, w tym w użytkach (RV/Lzr - 0,1906 ha; Ba/Ba - 1,4553 ha; dr/dr - 0,0305 ha; N/N - 0,0495 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023190/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 122 600 zł

123 zł/m²

17 259 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

2 122 600 zł

123 zł/m²

17 259 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Torzym

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Torzym, obręb Torzym działka nr: 102/1 o pow. ewid. 0.2009. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2009 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,1280 ha; ŁV/Ł - 0,0617 ha; W/W - 0,0112 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023190/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 700 zł

62,57 zł/m²

2 009 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

125 700 zł

62,57 zł/m²

2 009 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Cybinka, Sądów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Cybinka, obręb Sądów działka nr: 145/2 o pow. ewid. 0.7800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7800 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,7800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1K/00033925/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

282 000 zł

36,15 zł/m²

7 800 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Cybinka, Sądów

Cena wywoławcza:

282 000 zł

36,15 zł/m²

7 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Krzeszyce, Krasnołęg

WÓJT GMINY KRZESZYCE
ogłasza
II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż z zasobu Gminy Krzeszyce nieruchomości opisanych poniżej w tabeli,
na dzień 27 października 2025 r. w sali narad Urzędu Gminy Krzeszyce przy ul. Skwierzyńskiej 16

Miejscowość
Krasnołęg
Nr
działki
33/1
Pow.
m2
1600
Księga Wieczysta
GW1U/00022838/0
Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania terenu
Działka nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w studium
uwarunkowań i kierunków zagospodarowani...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 900 zł

37,44 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2025-10-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krzeszyce
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Krzeszyce, Krasnołęg

Cena wywoławcza:

59 900 zł

37,44 zł/m²

1 600 m²

działki
33/1
Pow.
m2
1600
Księga Wieczysta
GW1U/00022838/0
Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania terenu
uwarunkowań i kierunków zagospodarowani...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krzeszyce
Licytacja komornicza działki

Zielona Góra, Klonowa

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ul. Klonowa, 66-007 Niwiska, dla której Sąd Rejonowy w Zielonej Górze Wydział VI Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Pl. Słowiański 2, Zielona Góra, 65-950 Zielona Góra) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1E/***/3.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa, którą stanowią działki nr *** o pow. 0,1265 ha i nr *** o pow. 0,0637 ha, niezabudowane, zlokalizowana na terenie z istniejącą zabudową mieszkaniową jedno...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

62 400 zł

32,98 zł/m²

1 892 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zielona Góra, Klonowa

Cena wywoławcza:

62 400 zł

32,98 zł/m²

1 892 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zielona Góra, Chynów, Ludowa

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** z o.o. położonej przy ul. ***, 65-001 Zielona Góra, dla której Sąd Rejonowy w Zielonej Górze Wydział VI Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Pl. Słowiański 2, Zielona Góra, 65-950 Zielona Góra) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1E/***/2.

Opis nieruchomości:
nieruchomość położona w obrębie nr 5 miasta Zielona Góra przy ul. Ludowej, składająca się z: działki nr ***/*** o powierzchni 6492 m2, budynku wiaty przemysłowej o powierzchni ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 165 160 zł

547 zł/m²

2 132 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zielona Góra, Chynów, Ludowa

Cena wywoławcza:

1 165 160 zł

547 zł/m²

2 132 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości