Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Dobiegniew, obręb Słonów działka nr: 245/7 o pow. ewid. 0.9073. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9073 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,2971 ha; RIVa/R - 0,6102 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028694/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

183 800 zł

20,26 zł/m²

9 073 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Cena wywoławcza:

183 800 zł

20,26 zł/m²

9 073 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Strzelce Kraj. (Miasto) działka nr: 596 o pow. ewid. 0.6052. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6052 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,3215 ha; RIVa/R - 0,2837 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00025602/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

415 500 zł

68,65 zł/m²

6 052 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Cena wywoławcza:

415 500 zł

68,65 zł/m²

6 052 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Strzelce Kraj. (Miasto) działka nr: 594 o pow. ewid. 1.0656. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.0656 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,9305 ha; RIVa/R - 0,1351 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028670/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

732 400 zł

68,73 zł/m²

10 656 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Cena wywoławcza:

732 400 zł

68,73 zł/m²

10 656 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Lubicz

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Lubicz działki nr: 180/1 o pow. ewid. 0.1700, nr: 179/4 o pow. ewid. 0.0800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2500 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,0800 ha; N/N - 0,1700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028127/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 300 zł

5,32 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Lubicz

Cena wywoławcza:

13 300 zł

5,32 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gardzko

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Gardzko działka nr: 71/4 o pow. ewid. 0.1253. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1253 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1253 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028137/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 900 zł

5,51 zł/m²

1 253 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gardzko

Cena wywoławcza:

6 900 zł

5,51 zł/m²

1 253 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Modropole

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, obręb Modropole działka nr: 10/2 o pow. ewid. 0.2100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2100 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,2100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028876/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 400 zł

15,43 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Modropole

Cena wywoławcza:

32 400 zł

15,43 zł/m²

2 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Trzebicz Nowy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, obręb Trzebicz Nowy działka nr: 159/4 o pow. ewid. 0.2500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2500 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0600 ha; PsIV/Ps - 0,1700 ha; W/W - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028877/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 600 zł

33,44 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Trzebicz Nowy

Cena wywoławcza:

83 600 zł

33,44 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Rąpin

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, obręb Rąpin działka nr: 204/2 o pow. ewid. 0.2300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2300 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1400 ha; RVI/R - 0,0900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028882/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 400 zł

41,04 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Rąpin

Cena wywoławcza:

94 400 zł

41,04 zł/m²

2 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

gorzowski, gm. Deszczno, Osiedle Poznańskie, Brzozowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. Brzozowa ***/***, 66-446 Deszczno, dla której Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim Wydział VI Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul.Chopina ***/blok ***, Gorzów Wielkopolski, 66-400 Gorzów Wielkopolski) prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1G/***/0.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa jest niezabudowaną działką gruntu nr ***/*** o powierzchni 0,0996 ha, położona jest w granicach dz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

52 725 zł

52,94 zł/m²

996 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gorzowski, gm. Deszczno, Osiedle Poznańskie, Brzozowa

Cena wywoławcza:

52 725 zł

52,94 zł/m²

996 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Kożuchów, Kościuszki

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami gospodarczymi niezamieszkałymi położona przy ul. Kościuszki, 67-120 Kożuchów (obszar byłych koszarów wojskowych). Oznaczenie w MPZP 2MN, U – tereny o funkcji mieszkaniowo-usługowej (zabudowa jednorodzinna). Jednostka ewidencyjna obręb Kożuchów, obręb 3, działka ewidencyjna nr ***/***. Rodzaj klasoużytku Bi. Powierzchnia działki wynosi 992,00 m2. Nieruc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

50 025 zł

50,43 zł/m²

992 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Kożuchów, Kościuszki

Cena wywoławcza:

50 025 zł

50,43 zł/m²

992 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Gubin, Kresowa

...odbędzie się dnia 23 kwietnia 2026 r. o godz. 13:00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Gubinie ul. Piastowska 24.

Wadium w pieniądzu, w wysokości 10% ceny wywoławczej, należy wpłacić najpóźniej do dnia 20 kwietnia 2026 r. na konto PKO BP S.A. o/Zielona Góra nr 13 1020 5402 0000 0502 0027 8747
(w tytule wpłaty wskazać nieruchomość, której dotyczy).
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

93,28 zł/m²

1 072 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Gubinie
Przetarg na działkę

Gubin, Kresowa

Cena wywoławcza:

100 000 zł

93,28 zł/m²

1 072 m²

(w tytule wpłaty wskazać nieruchomość, której dotyczy).
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Gubinie
Przetarg na działkę

Gubin, Koszarowa

...odbędzie się dnia 23 kwietnia 2026 r. o godz. 9:00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Gubinie ul. Piastowska 24.

(w tytule wpłaty wskazać nieruchomość, której dotyczy).

Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Urzędu Miejskiego w Gubinie. W przypadku regulowania wadium za pośr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

146 000 zł

91,31 zł/m²

1 599 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Gubinie
Przetarg na działkę

Gubin, Koszarowa

Cena wywoławcza:

146 000 zł

91,31 zł/m²

1 599 m²

(w tytule wpłaty wskazać nieruchomość, której dotyczy).

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Gubinie
Licytacja komornicza działki

międzyrzecki, gm. Skwierzyna, Gościnowo

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA***

nieruchomość gruntowa niezabudowana (działka gruntu nr ***/*** oraz ***/***), położona w Gościnowie (kod pocztowy 66-443), gm. Skwierzyna, stanowiąca wspólność ustawową majątkową małżeńską *** *** i *** ***. Przeznaczenie nieruchomości: grunty orne, pastwiska trwałe.

***Adres nieruchomości***
Gościnowo, 66-443 Gościnowo, poczta Skwierzyna

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchom...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

85 575 zł

2,42 zł/m²

35 400 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

międzyrzecki, gm. Skwierzyna, Gościnowo

Cena wywoławcza:

85 575 zł

2,42 zł/m²

35 400 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA***

***Adres nieruchomości***
Gościnowo, 66-443 Gościnowo, poczta Skwierzyna

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchom...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Przecław

...odbędzie się w dniu 23.04.2026r. o godz. 1000
w Urzędzie Gminy w Niegosławicach w sali nr 8.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w gotówce w Banku Spółdzielczym Żagań oddział Niegosławice lub na rachunek bankowy Urzędu Gminy Niegosławice nr 36 1020 5402 0000 0502 0433 0023, w takim terminie aby najpóźniej w dniu 15.04.2026r. wymagana kwota znajdowała się na rachunku Gminy Niegosławice, ze wskazaniem tytułu wpłaty wadium (położenia i nr działki, oraz uczestnika przetar...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 000 zł

20,55 zł/m²

1 119 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Niegosławice
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Przecław

Cena wywoławcza:

23 000 zł

20,55 zł/m²

1 119 m²

...odbędzie się w dniu 23.04.2026r. o godz. 1000
w Urzędzie Gminy w Niegosławicach w sali nr 8.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Niegosławice
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Przecław

...odbędzie się w dniu 23.04.2026r. o godz. 1030
w Urzędzie Gminy w Niegosławicach w sali nr 8.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 000 zł

20,83 zł/m²

1 296 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Niegosławice
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Przecław

Cena wywoławcza:

27 000 zł

20,83 zł/m²

1 296 m²

...odbędzie się w dniu 23.04.2026r. o godz. 1030
w Urzędzie Gminy w Niegosławicach w sali nr 8.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Niegosławice
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości