Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Przybymierz

Nieruchomość rolna zabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Nowogród Bobrzański, obręb Przybymierz działki nr: 293/4 o pow. ewid. 0.1343, nr: 293/3 o pow. ewid. 0.6000, nr: 296/2 o pow. ewid. 0.0200, nr: 293/2 o pow. ewid. 0.0200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7743 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2500 ha; PsIV/Ps - 0,3900 ha; PsIV/Br - 0,1343 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00045750/5, ZG1E/00097454/9. Pełna treść ogłosze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

217 700 zł

28,12 zł/m²

7 743 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Przybymierz

Cena wywoławcza:

217 700 zł

28,12 zł/m²

7 743 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Chlebów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Maszewo, obręb Chlebów działka nr: 43/6 o pow. ewid. 2.4225. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 2.4225 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 2,4225 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1K/00032621/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

115 200 zł

4,76 zł/m²

24 225 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Chlebów

Cena wywoławcza:

115 200 zł

4,76 zł/m²

24 225 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gilów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Gilów działka nr: 9 o pow. ewid. 0.7800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7800 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,5900 ha; RVI/R - 0,1900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028129/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 900 zł

3,96 zł/m²

7 800 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gilów

Cena wywoławcza:

30 900 zł

3,96 zł/m²

7 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Wesoła

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 9.30 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

Wadium w podanej powyżej wysokości należy wnosić na konto Bank Santander. O/Żagań 39 10902558-0000000640000101 do dnia 8 kwietnia 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

795 000 zł

85,82 zł/m²

9 264 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Wesoła

Cena wywoławcza:

795 000 zł

85,82 zł/m²

9 264 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Bolesława Chrobrego

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 09.00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

Wadium w podanej powyżej wysokości należy na konto Bank Santander. O/Żagań 39 1090 2558 0000 0006 4000 0101 do dnia 8 kwietnia 2026 r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

64,69 zł/m²

15 459 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Bolesława Chrobrego

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

64,69 zł/m²

15 459 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 10.30 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

Uwaga! Wadium powinno wpłynąć na konto w wyznaczonym terminie.

Wadium zostaje zaliczone na poczet ceny nabycia nieruchomości. Pozostałym uczestnikom przetargu wadium zwraca się nie później niż przed upływem 3 dni od d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

214 zł/m²

1 167 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań

Cena wywoławcza:

250 000 zł

214 zł/m²

1 167 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 000 zł

192 zł/m²

208 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań

Cena wywoławcza:

40 000 zł

192 zł/m²

208 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

żagański, gm. Żagań, Tomaszowo

...rozpocznie się w dniu 14.04.2026 r. o godzinie 12.00, w sali nr 3 w Urzędzie Gminy Żagań przy ul. Armii Krajowej 9.
Warunkiem udziału w danym przetargu jest wniesienie wadium ustalone jako 20% ceny wywoławczej.
Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN) najpóźniej do dnia 09.04.2026 r., w kasie Urzędu Gminy Żagań lub na rachunek bankowy Gminy Žagań w
Santander Bank 1 Oddział w Żaganiu, pl. Wolności 6 o nr 13 1090 2558 0000 0001 0988 1407. Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który przeta...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

52,97 zł/m²

3 776 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Żagań
Przetarg na działkę

żagański, gm. Żagań, Tomaszowo

Cena wywoławcza:

200 000 zł

52,97 zł/m²

3 776 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Żagań
Przetarg na działkę

żagański, gm. Żagań, Dzietrzychowice

...rozpocznie się w dniu 14.04.2026 r. o godzinie 11.00, w sali nr 3 w Urzędzie Gminy Žagań przy ul. Armii Krajowej 9.
Warunkiem udziału w danym przetargu jest wniesienie wadium ustalone jako 20% ceny wywoławczej. Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN) najpóźniej
do dnia 09.04.2026 r., w kasie Urzędu Gminy Żagań lub na rachunek bankowy Gminy Żagań w Santander Bank 1 Oddział
w Żaganiu, pl. Wolności 6 o nr 13 1090 2558 0000 0001 0988 1407....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 000 zł

35,00 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Żagań
Przetarg na działkę

żagański, gm. Żagań, Dzietrzychowice

Cena wywoławcza:

14 000 zł

35,00 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Żagań
Przetarg na działkę

żagański, gm. Żagań, Łozy

...rozpocznie się w dniu 14.04.2026 r. o godzinie 9,00 w sali nr 3
w Urzędzie Gminy Žagań przy ul. Armii Krajowej 9.

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 20% ceny wywoławczej
co stanowi 12.000,00 zł. Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN) najpóźniej
do dnia 09.04.2026 r., w kasie Urzędu Gminy Żagań lub na rachunek bankowy Gminy Żagań
w Santander Bank 1 Oddział w Żaganiu, pl. Wolności 6 o numerze 13 1090 2558 0000 0001
0988 1407....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

37,50 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Żagań
Przetarg na działkę

żagański, gm. Żagań, Łozy

Cena wywoławcza:

60 000 zł

37,50 zł/m²

1 600 m²

w Urzędzie Gminy Žagań przy ul. Armii Krajowej 9.

0988 1407....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Żagań
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Świebodzin, Chociule

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb Chociule działka nr 80/40 o pow. ewid. 0.0500 wraz z udziałem 1/8 w dz. 80/45 o pow. ewid. 0.0485. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0561 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,0500 ha; dr/dr - 0,0061 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00013031/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 875 zł

28,30 zł/m²

561 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Świebodzin, Chociule

Cena wywoławcza:

15 875 zł

28,30 zł/m²

561 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Świebodzin, Chociule

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb Chociule działka nr: 80/38 o pow. ewid. 0.0498 wraz z udziałem 1/8 w dz 80/45 o pow. ewid. 0.0485. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0559 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0498 ha; dr/dr - 0,0061 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00013031/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 775 zł

28,22 zł/m²

559 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Świebodzin, Chociule

Cena wywoławcza:

15 775 zł

28,22 zł/m²

559 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

żarski, gm. Lubsko, Mierków

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Mierków, Mierków, 68-300 Lubsko, dla której Sąd Rejonowy w Żarach V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ***, Żary, 68-200 Żary) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1R/***/5.

Suma oszacowania wynosi 174 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 130 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

130 500 zł

3,14 zł/m²

41 600 m²

Termin: 2026-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żarski, gm. Lubsko, Mierków

Cena wywoławcza:

130 500 zł

3,14 zł/m²

41 600 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żarski, gm. Lipinki Łużyckie, Zajączek

...druga licytacja nieruchomości:

GRUNTY

nieruchomość niezabudowana, działka gruntu nr ***/***

Adres nieruchomości
68-213 Zajączek, poczta Lipinki Łużyckie

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny rekreacyjno-wypoczynkowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Żarach V Wydział Ksiąg Wieczystych

Dłużnik
"***" SPÓŁKA JAWNA ***.***. ***

Cena wywołania
40 666,67 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
407,00 zł
...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

40 666,67 zł

23,92 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2026-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żarski, gm. Lipinki Łużyckie, Zajączek

Cena wywoławcza:

40 666,67 zł

23,92 zł/m²

1 700 m²

...druga licytacja nieruchomości:

GRUNTY

nieruchomość niezabudowana, działka gruntu nr ***/***

Adres nieruchomości
68-213 Zajączek, poczta Lipinki Łużyckie

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny rekreacyjno-wypoczynkowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
"***" SPÓŁKA JAWNA ***.***. ***

Cena wywołania
40 666,67 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
407,00 zł
...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

żagański, gm. Szprotawa, Wiechlice

...odbędzie się w dniu 10.04.2026 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Żaganiu (68-100) przy ul. Dworcowej 39, sala 100 (I piętro) godz. 11:00

II Podmioty na rzecz których może nastąpić zbycie w przetargu:

Z uwagi na fakt, iż jest to nieruchomość rolna – do nabywcy mają zastosowanie przepisy ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 423 z późn. zm.). Jeżeli działkę wylicytuje osoba, która spełnia warunki nabycia nieruchomości rolnej określ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 650 000 zł

98,65 zł/m²

37 000 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Żaganiu
Przetarg na działkę

żagański, gm. Szprotawa, Wiechlice

Cena wywoławcza:

3 650 000 zł

98,65 zł/m²

37 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Żaganiu
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości