Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Świebodzin

...odbędzie się w dniu 24 marca 2026r. w Urzędzie Miejskim w Świebodzinie ul.
Rynkowa 2, pokój nr 22 (I piętro), o godzinie 10:00.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
a. wpłata wadium w pieniądzu w wysokości określonej w pkt 7; wadium należy wpłacić na rachunek Gminy
Świebodzin - PKO Bank Polski nr 82 1020 5402 0000 0602 0305 6603. W przypadku wpłaty wadium przez
podmiot inny niż przystępujący do przetargu, z tytułu przelewu musi jednoznacznie wynikać w czyim imieniu
dokonano wpłaty.
b. przesła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 250 000 zł

57,80 zł/m²

38 929 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzinie
Przetarg na działkę

Świebodzin

Cena wywoławcza:

2 250 000 zł

57,80 zł/m²

38 929 m²

Rynkowa 2, pokój nr 22 (I piętro), o godzinie 10:00.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
dokonano wpłaty.
b. przesła...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzinie
Przetarg na działkę

Nowa Sól

...odbędzie się w dniu 24 marca 2026 roku o godzinie 10 00 w pokoju nr 2 Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Nowej Soli przy ulicy Parafialnej 2.

Poprzednie wnioski pobierane się: 14 października 2025 roku, 30 grudnia 2025 roku.

Wadium w pieniądzu należy wnieść do dnia 18 marca 2026 roku na konto nr 71 1020 5402 0000 0802 0365 8879 Gminy Nowa Sól – Miasto, w PKO Bank Polski SA. Datą dokonania wniesienia wadium jest dane dotyczące rachunku bankowego gminy. W uzupełnieniach...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 200 000 zł

202 zł/m²

20 783 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

4 200 000 zł

202 zł/m²

20 783 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

...odbędzie się w dniu 24 marca 2026 roku o godzinie 10 30 w pokoju nr 2 Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Nowej Soli przy ulicy Parafialnej 2.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 900 000 zł

203 zł/m²

24 188 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

4 900 000 zł

203 zł/m²

24 188 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

...odbędzie się w dniu 24 marca 2026 roku o godzinie 11 00 w pokoju nr 2 Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Nowej Soli przy ulicy Parafialnej 2.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

204 zł/m²

6 370 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

204 zł/m²

6 370 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

...odbędzie się w dniu 24 marca 2026 roku o godzinie 11 30 w pokoju nr 2 Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Nowej Soli przy ulicy Parafialnej 2.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 000 000 zł

204 zł/m²

14 725 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

3 000 000 zł

204 zł/m²

14 725 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Słońsk

W Ó J T G M I N Y SŁOŃSK

O G Ł A S Z A

III Ustny przetarg nieograniczony (nr 2/2026) na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej

w zł

1.

Słońsk

493/28

0,1198

GW1U/00020738/5

79.827,30

15.000,00

Brak jest planu miejscowego zagospodarowania przestrzennego w studium dla działki zaznaczone tereny zabudowy mieszkaniowej

Termin przetargu – 24.03.2026r. Termin wpła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 827,30 zł

66,63 zł/m²

1 198 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Słońsk

Cena wywoławcza:

79 827,30 zł

66,63 zł/m²

1 198 m²

w zł

1.

Słońsk

493/28

0,1198

GW1U/00020738/5

79.827,30

15.000,00

Termin przetargu – 24.03.2026r. Termin wpła...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Licytacja komornicza działki

żarski, gm. Lubsko, Mierków

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Mierków, 68-300 Lubsko, dla której Sąd Rejonowy w Żarach V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ***, Żary, 68-200 Żary) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1R/***/8.

Suma oszacowania wynosi 40 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 26 666,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 4 000,00...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

26 666,67 zł

2,90 zł/m²

9 200 m²

Termin: 2026-03-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żarski, gm. Lubsko, Mierków

Cena wywoławcza:

26 666,67 zł

2,90 zł/m²

9 200 m²

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Gorzów Wielkopolski, Warszawska

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Warszawska ***, 66-400 Gorzów Wielkopolski, dla której Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Chopina 52, Gorzów Wielkopolski, 66-400 Gorzów Wielkopolski) prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1G/***/5.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość stanowi działka gruntu nr ***/5 o pow. 0,3174 ha (3174 m kw), oznaczona jako użytek symbolem RIVb i RVI (grunty orne k...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

214 800 zł

67,67 zł/m²

3 174 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Gorzów Wielkopolski, Warszawska

Cena wywoławcza:

214 800 zł

67,67 zł/m²

3 174 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Strzelce Kraj. (Miasto) działka nr: 596 o pow. ewid. 0.6052. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6052 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,3215 ha; RIVa/R - 0,2837 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00025602/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

415 500 zł

68,65 zł/m²

6 052 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Cena wywoławcza:

415 500 zł

68,65 zł/m²

6 052 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gardzko

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Gardzko działka nr: 71/4 o pow. ewid. 0.1253. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1253 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1253 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028137/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 900 zł

5,51 zł/m²

1 253 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gardzko

Cena wywoławcza:

6 900 zł

5,51 zł/m²

1 253 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Strzelce Kraj. (Miasto) działka nr: 594 o pow. ewid. 1.0656. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.0656 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,9305 ha; RIVa/R - 0,1351 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028670/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 240 zł

6,87 zł/m²

10 656 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Cena wywoławcza:

73 240 zł

6,87 zł/m²

10 656 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Dobiegniew, obręb Słonów działka nr: 245/7 o pow. ewid. 0.9073. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9073 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,2971 ha; RIVa/R - 0,6102 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028694/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

183 800 zł

20,26 zł/m²

9 073 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Cena wywoławcza:

183 800 zł

20,26 zł/m²

9 073 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gilów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Gilów działka nr: 1/47 o pow. ewid. 0.0316. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0316 ha, w tym w użytkach (RIIIb/Br - 0,0316 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028129/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 700 zł

46,52 zł/m²

316 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gilów

Cena wywoławcza:

14 700 zł

46,52 zł/m²

316 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Licheń

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Licheń działka nr: 26/64 o pow. ewid. 0.0513. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0513 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0513 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00012548/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 300 zł

22,03 zł/m²

513 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Licheń

Cena wywoławcza:

11 300 zł

22,03 zł/m²

513 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Bobrówko

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Bobrówko działka nr: 145/174 o pow. ewid. 0.1427. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1427 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1427 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00004975/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 990 zł

38,54 zł/m²

1 427 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Bobrówko

Cena wywoławcza:

54 990 zł

38,54 zł/m²

1 427 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości