Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Nowa Sól

...odbędzie się w dniu 18 marca 2026 roku o godzinie 900w pokoju nr 2 Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Nowej Soli przy ulicy Parafialnej 2.

Poprzednie przetargi na nieruchomości z pozycji od 1 do 3 odbyły się w dniach 15 października 2025 r., 4 grudnia 2025 r. i 21 stycznia 2026 r.

Wadium w pieniądzu należy wnieść najpóźniej do dnia 13 marca 2026 rokuna konto nr 71 1020 5402 0000 0802 0365 8879 Gminy Nowa Sól – Miasto, PKO Bank Polski S.A. Datą dokonania wniesienia wad...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 000 zł

155 zł/m²

639 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

99 000 zł

155 zł/m²

639 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Cena wywoławcza:

105 000 zł

154 zł/m²

682 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

105 000 zł

154 zł/m²

682 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Cena wywoławcza:

99 000 zł

155 zł/m²

639 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

99 000 zł

155 zł/m²

639 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Cena wywoławcza:

158 000 zł

172 zł/m²

917 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

158 000 zł

172 zł/m²

917 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Cena wywoławcza:

110 000 zł

173 zł/m²

637 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

110 000 zł

173 zł/m²

637 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Cena wywoławcza:

110 000 zł

173 zł/m²

637 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

110 000 zł

173 zł/m²

637 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Drągowina

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Nowogród Bobrzański, obręb Drągowina działki nr: 422 o pow. ewid. 2.4100, nr: 424 o pow. ewid. 0.6300, nr: 423 o pow. ewid. 0.7400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 3.7800 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 1,8200 ha; PsIV/Ps - 1,9600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00097373/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

3,44 zł/m²

37 800 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Drągowina

Cena wywoławcza:

130 000 zł

3,44 zł/m²

37 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Iłowa, 1

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żagański, gmina Iłowa, obręb 1 działka nr: 77 o pow. ewid. 0.7051. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7051 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,7051 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1G/00052678/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

514 700 zł

73,00 zł/m²

7 051 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Iłowa, 1

Cena wywoławcza:

514 700 zł

73,00 zł/m²

7 051 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Sulechów, Kruszyna

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Sulechów, obręb Kruszyna działka nr: 154/7 o pow. ewid. 0.4952. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4952 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,4952 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2S/00028695/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 860 zł

24,61 zł/m²

4 952 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Sulechów, Kruszyna

Cena wywoławcza:

121 860 zł

24,61 zł/m²

4 952 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Drągowina

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Nowogród Bobrzański, obręb Drągowina działka nr: 394/5 o pow. ewid. 2.6700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 2.6700 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,2000 ha; RV/R - 2,4700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00097373/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

408 060 zł

15,28 zł/m²

26 700 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Drągowina

Cena wywoławcza:

408 060 zł

15,28 zł/m²

26 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Bożnów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żagański, gmina Żagań, obręb Bożnów działka nr: 1141 o pow. ewid. 0.1500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1500 ha, w tym w użytkach (PsV/Ps - 0,1500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1G/00052698/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

133 300 zł

88,87 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Bożnów

Cena wywoławcza:

133 300 zł

88,87 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Kargowa, Stary Jaromierz

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Kargowa, obręb Stary Jaromierz działki nr: 144 o pow. ewid. 0.5900, nr: 151 o pow. ewid. 1.0600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.6500 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,5900 ha; ŁV/Ł - 0,7600 ha; ŁV/Lz - 0,3000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2S/00028353/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

72 000 zł

4,36 zł/m²

16 500 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Kargowa, Stary Jaromierz

Cena wywoławcza:

72 000 zł

4,36 zł/m²

16 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Bożnów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żagański, gmina Żagań, obręb Bożnów działka nr: 1140 o pow. ewid. 0.1400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1400 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,0163 ha; PsV/Ps - 0,1237 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1G/00052698/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 600 zł

85,43 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Bożnów

Cena wywoławcza:

119 600 zł

85,43 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Baczyna

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Lubiszyn, obręb Baczyna działki nr: 130/36 o pow. ewid. 0.0939, nr: 130/39 o pow. ewid. 0.2359. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2547 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1972 ha; RV/R - 0,0575 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00103907/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

358 480 zł

141 zł/m²

2 547 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Baczyna

Cena wywoławcza:

358 480 zł

141 zł/m²

2 547 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Baczyna

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Lubiszyn, obręb Baczyna działki nr: 130/36 o pow. ewid. 0.0939, nr: 130/38 o pow. ewid. 0.2322. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2510 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0593 ha; RV/R - 0,1917 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00103907/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

353 380 zł

141 zł/m²

2 510 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Baczyna

Cena wywoławcza:

353 380 zł

141 zł/m²

2 510 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości