Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Kargowa

...odbędzie się dnia 11 marca 2026 roku o godz. 9:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego

w Kargowej.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na rachunek bankowy: Gmina Kargowa, ul. Rynek 33, 66-120 Kargowa nr 65XXXXX020XXXXX014 najpóźniej do dnia 4 marca 2026 roku. Datą wniesienia wadium jest data zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Gminy Kargowa.

Osoba uczestnicząca w przetargu musi okazać Komisji przetargowej przed otwarciem przetargu dowód tożsamości.

Wadium wpłac...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

120 zł/m²

668 m²

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Kargowej
Przetarg na działkę

Kargowa

Cena wywoławcza:

80 000 zł

120 zł/m²

668 m²

w Kargowej.

Wadium wpłac...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Kargowej
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Wawrów

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Wawrów
1 Adres nieruchomości Wawrów, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 135/228, obr. Wawrów
3. Księga Wieczysta GW1G/00058512/7 Sąd Rejonowy Wydz. Ksiąg Wieczystych
Gorzów Wlkp.
4. Opis nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona nr działki
135/228 o pow. 0,0456 ha położona w Wawrowie.
Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy
mieszkaniowej ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 000 zł

43,86 zł/m²

456 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Wawrów

Cena wywoławcza:

20 000 zł

43,86 zł/m²

456 m²

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Wawrów
1 Adres nieruchomości Wawrów, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 135/228, obr. Wawrów
Gorzów Wlkp.
135/228 o pow. 0,0456 ha położona w Wawrowie.
Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy
mieszkaniowej ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Licytacja komornicza działki

międzyrzecki, gm. Skwierzyna, Trzebiszewo, Główna

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy woj. lubuskie, powiat międzyrzecki, gm. Skwierzyna, Trzebiszewo, ul. Główna, 66-445 Trzebiszewo, dla której Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wojska Polskiego 1, MIĘDZYRZECZ, 66-300 MIĘDZYRZECZ) prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1M/***/9.

Opis nieruchomości:
niezabudowana działka służąca jako parking dla budynku handlowo-usługowego ***- oznaczona nr ewid. ***/1 o pow. ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

337 173,75 zł

135 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

międzyrzecki, gm. Skwierzyna, Trzebiszewo, Główna

Cena wywoławcza:

337 173,75 zł

135 zł/m²

2 500 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Żagań, Węglowa

...odbędzie się w dniu 10 marca 2026 r. o godz. 13.00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

Wadium w podanej powyżej wysokości należy wnosić na konto Bank Santander. O/Żagań 39 10902558-0000000640000101 do dnia 4 marca 2026 r.

Uwaga! Wadium powinno wpłynąć na konto w wyznaczonym terminie.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

127 000 zł

101 zł/m²

1 253 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Węglowa

Cena wywoławcza:

127 000 zł

101 zł/m²

1 253 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Węglowa

...odbędzie się w dniu 10 marca 2026 r. o godz. 12.30 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

169 000 zł

113 zł/m²

1 499 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Węglowa

Cena wywoławcza:

169 000 zł

113 zł/m²

1 499 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Reinholda Wurtha

...odbędzie się w dniu 10 marca 2026 r. o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań, Plac Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

Wadium w podanej powyżej wysokości należy wnosić na konto Bank Santander O/Żagań 39 10902558-0000000640000101 do dnia 4 marca 2026 r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

39,00 zł/m²

7 692 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Reinholda Wurtha

Cena wywoławcza:

300 000 zł

39,00 zł/m²

7 692 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Szkolna

...odbędzie się w dniu 10 marca 2026 r. o godz. 11.30 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

147 zł/m²

1 085 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Szkolna

Cena wywoławcza:

160 000 zł

147 zł/m²

1 085 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Szkolna

...odbędzie się w dniu 10 marca 2026 r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

144 zł/m²

1 177 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Szkolna

Cena wywoławcza:

170 000 zł

144 zł/m²

1 177 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Reymonta

...odbędzie się w dniu 10 marca 2026 r. o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 000 zł

374 zł/m²

107 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Reymonta

Cena wywoławcza:

40 000 zł

374 zł/m²

107 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 3 działka nr: 968 o pow. ewid. 0.0936. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0936 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0094 ha; RIVa/R - 0,0842 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046628/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

191 000 zł

204 zł/m²

936 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Cena wywoławcza:

191 000 zł

204 zł/m²

936 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 3 działka nr: 966 o pow. ewid. 0.0935. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0935 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0127 ha; RV/R - 0,0808 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046628/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

211 900 zł

227 zł/m²

935 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Cena wywoławcza:

211 900 zł

227 zł/m²

935 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 3 działka nr: 969 o pow. ewid. 0.0912. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0912 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0291 ha; RIVa/R - 0,0621 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046628/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 600 zł

231 zł/m²

912 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Cena wywoławcza:

210 600 zł

231 zł/m²

912 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 3 działka nr: 967 o pow. ewid. 0.0935. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0935 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0924 ha; RV/R - 0,0011 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046628/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

211 900 zł

227 zł/m²

935 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Cena wywoławcza:

211 900 zł

227 zł/m²

935 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 3 działka nr: 965 o pow. ewid. 0.0935. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0935 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0518 ha; RV/R - 0,0417 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046628/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

211 900 zł

227 zł/m²

935 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Cena wywoławcza:

211 900 zł

227 zł/m²

935 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

gorzowski, gm. Deszczno, Osiedle Poznańskie

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** i *** położonej przy OSIEDLE POZNAŃSKIE, 66-446 DESZCZNO, dla której SR GW KW (adres: ul. , GORZÓW WLK., 66-400 GORZÓW WLKP.) prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1G/***. Opis nieruchomości: nieruchomość - położonej pod adresem: 66-446 DESZCZNO, OSIEDLE POZNAŃSKIE, dla której Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp. Wydział VI KW prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1G/*** stanowiącej niezabudowaną działkę gruntu nr ***/***, ***/*...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

490 050 zł

13,60 zł/m²

36 024 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gorzowski, gm. Deszczno, Osiedle Poznańskie

Cena wywoławcza:

490 050 zł

13,60 zł/m²

36 024 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości