Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Cybinka

...odbędzie się w dniu 21.11.2025 r. o godz. 1030 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Cybince. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium, najpóźniej do dnia 18.11.2025 r. Pełną informację dotyczącą nieruchomości zawiera ogłoszenie wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego ul. Szkolna 5, Cybinka. Ogłoszenie dostępne jest na stronie internetowej www.cybinka.pl. Szczegółową informację można uzyskać w Referacie Gospodarowania Nieruchomościami, Mieniem Komunalnym i Środowiska pok. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 900 zł

87,44 zł/m²

1 314 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Cybince
Przetarg na działkę

Cybinka

Cena wywoławcza:

114 900 zł

87,44 zł/m²

1 314 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Cybince
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Bojadła, Klenica

...odbędzie się dnia 20 listopada 2025 r. o godz. 09.00 w sali USC Urzędu Gminy Bojadła, ul. Sulechowska 35. Pierwszy przetarg odbył się 2 sierpnia 2024 r. drugi przetarg odbył się 11 października 2024r., trzeci przetarg odbył się 24 stycznia 2025r., czwarty przetarg odbył się 16 kwietnia 2025r. piąty przetarg odbył się 28 sierpnia 2025r.

POZ. 2

Działka nr geod. 521/10 obręb Klenica, gmina Bojadła

powierzchnia nieruchomości: 0,1391 ha

Księga wieczysta nr ZG2S/00021712/3

Opis nieruchomości:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 000 zł

42,40 zł/m²

1 533 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bojadła
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Bojadła, Klenica

Cena wywoławcza:

65 000 zł

42,40 zł/m²

1 533 m²

POZ. 2

Działka nr geod. 521/10 obręb Klenica, gmina Bojadła

powierzchnia nieruchomości: 0,1391 ha

Księga wieczysta nr ZG2S/00021712/3

Opis nieruchomości:...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bojadła
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

...odbędzie się 20 .11.2025r. w Urzędzie Gminy w Słońsku. Termin wpłaty wadium - 14.11. 2025r.

Informacja o miejscu wywieszenia i publikacji ogłoszenia o przetargu : tablica ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Słońsku, BIP Urzędu Gminy Słońsk - bip.slonsk.pl .Szczegółowe informacje- Urząd Gminy

w Słońsku tel. 095 7572271 wew. 19.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

146 510 zł

69,90 zł/m²

2 096 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Cena wywoławcza:

146 510 zł

69,90 zł/m²

2 096 m²

w Słońsku tel. 095 7572271 wew. 19.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Bytom Odrzański, Tarnów Bycki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat nowosolski, gmina Bytom Odrzański, obręb Tarnów Bycki działka nr: 444/33 o pow. ewid. 0.2010. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2010 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0037 ha; ŁIV/Ł - 0,1973 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1N/00061188/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 600 zł

16,72 zł/m²

2 010 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Bytom Odrzański, Tarnów Bycki

Cena wywoławcza:

33 600 zł

16,72 zł/m²

2 010 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Łupice działka nr: 353/2 o pow. ewid. 0.4759. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4759 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,4759 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00021414/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

172 200 zł

36,18 zł/m²

4 759 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Cena wywoławcza:

172 200 zł

36,18 zł/m²

4 759 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Siedlisko, Borowiec

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat nowosolski, gmina Siedlisko, obręb Borowiec działki nr: 120/4 o pow. ewid. 0.3000, nr: 120/7 o pow. ewid. 0.3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6000 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0700 ha; ŁIV/Ł - 0,5300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1N/00060691/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 800 zł

4,63 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Siedlisko, Borowiec

Cena wywoławcza:

27 800 zł

4,63 zł/m²

6 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Lubogoszcz

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

informuję o sprzedaży, w drodze licytacji publicznej, nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w obrębie Lubogoszcz, gmina Sława. Nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów i budynków, nr działki ***/***o powierzchni 0,0275 ha. Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą nr ***, prowadzoną przez IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego we Wschowie. Nieruchomość należy do Pana *** i Pani ***.

Termin

20 listopada 2025 roku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 250 zł

117 zł/m²

275 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy we Wschowie
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Lubogoszcz

Cena wywoławcza:

32 250 zł

117 zł/m²

275 m²

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

Termin

20 listopada 2025 roku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy we Wschowie
Licytacja komornicza działki

Świebodzin

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***/***, 66-131 Nowy Świat, dla której Sąd Rejonowy w Świebodzinie Zamiejscowy VII Wydział Ksiąg Wieczystych w Sulechowie (adres: ul. Al. Niepodległości 9, Sulechów, 66-100 Sulechów) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG2S/***/5.

Opis nieruchomości:
nieruchomości gruntowej niezabudowanej oznaczonej działką nr ***/***, RIVa, RIVb, RV o pow. 1 176,00 m2 Dz. nr ***/***: Przy wschodniej gran...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

81 750 zł

69,52 zł/m²

1 176 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Świebodzin

Cena wywoławcza:

81 750 zł

69,52 zł/m²

1 176 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Sulechów, Nowy Świat

- nieruchomości położonej przy ***/***, Nowy Świat, 66-100 Sulechów, dla której Sąd Rejonowy w Świebodzinie Zamiejscowy VII Wydział Ksiąg Wieczystych w Sulechowie (adres: ul. Al. Niepodległości 9, Sulechów, 66-100 Sulechów) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG2S/***/5.

Opis nieruchomości:
nieruchomości gruntowej niezabudowanej oznaczonej działką nr ***/***, RV o pow. 1 006,00 m2 Dz. nr ***/*** - Dojazd bezpośredni – ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

86 250 zł

85,74 zł/m²

1 006 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Sulechów, Nowy Świat

Cena wywoławcza:

86 250 zł

85,74 zł/m²

1 006 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Kożuchów, Broniszów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat nowosolski, gmina Kożuchów, obręb Broniszów działki nr: 181/8 o pow. ewid. 0.0192, nr: 181/7 o pow. ewid. 0.2826. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3018 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,3018 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1N/00062052/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 100 zł

29,52 zł/m²

3 018 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Kożuchów, Broniszów

Cena wywoławcza:

89 100 zł

29,52 zł/m²

3 018 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Torzym

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Torzym, obręb Torzym działki nr: 940/1 o pow. ewid. 0.0305, nr: 938/2 o pow. ewid. 0.7387, nr: 941 o pow. ewid. 0.9567. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.7259 ha, w tym w użytkach (RV/Lzr - 0,1906 ha; Ba/Ba - 1,4553 ha; dr/dr - 0,0305 ha; N/N - 0,0495 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023190/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 016 470 zł

117 zł/m²

17 259 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

2 016 470 zł

117 zł/m²

17 259 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Torzym

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Torzym, obręb Torzym działka nr: 102/1 o pow. ewid. 0.2009. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2009 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,1280 ha; ŁV/Ł - 0,0617 ha; W/W - 0,0112 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023190/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 700 zł

62,57 zł/m²

2 009 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

125 700 zł

62,57 zł/m²

2 009 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Czerwieńsk, Sudoł

...odbędzie się w dniu 20.11.2025 r. w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta w Czerwieńsku ul. Rynek 25. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu z określeniem adresu
nieruchomości, nr działki, której wpłata dotyczy najpóźniej do dnia 17.11.2025 r. na konto Gminy Czerwieńsk: 74 1020 5402 0000 0602 0027 8861. Uwaga! data dokonania wpłaty wadium jest datą, uznania
rachunku bankowego Gminy. Wadium powinno być wniesione z takim wyprzedzeniem, aby środki pieniężne znalazły si...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 500 zł

6,82 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta w Czerwieńsku
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Czerwieńsk, Sudoł

Cena wywoławcza:

7 500 zł

6,82 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta w Czerwieńsku
Przetarg na działkę

Sulechów

...odbędzie się w dniu 19 listopada 2025 roku o godz. 9.00. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze przy ul. Podgórnej 5, pokój nr 208.
- Wadium w pieniądzu w podanej wyżej wysokości należy wpłacić w terminie do dnia 13 listopada 2025 r. na konto Powiatu Zielonogórskiego: Nr 93 1600 1156
1848 5780 8000 0003 (ze wskazaniem tytułu wpłaty wadium oraz uczestnika przetargu w przypadku gdy uczestnikiem jest inny podmiot niż dokonujący wpłaty).
Za datę wniesienia wadium uznaje się datę wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

235 zł/m²

4 257 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze
Przetarg na działkę

Sulechów

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

235 zł/m²

4 257 m²

Za datę wniesienia wadium uznaje się datę wpły...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze
Przetarg na działkę

żarski, gm. Żary, Sieniawa Żarska

...odbędzie się w dniu 19.11.2025 r. w sali nr 106 (I piętro) Urzędu Gminy Żary, Aleja Jana Pawła II 6 o godzinie 10:00;
*** Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na konto Urzędu Gminy Żary, Aleja Jana Pawła II 6, PKO BP nr 85 1020 5402 0000 0202 0351 3421 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 14.11.2025 r., wymagana kwota znajdowała się na koncie Urzędu Gminy;
*** W tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko uczestnika przetargu oraz zaznaczyć: Wadium przetar...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

71,34 zł/m²

771 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Żary
Przetarg na działkę

żarski, gm. Żary, Sieniawa Żarska

Cena wywoławcza:

55 000 zł

71,34 zł/m²

771 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Żary
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości