Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

żagański, gm. Małomice, Chichy

...druga licytacja części nieruchomości położonej pod adresem: 67-320 Małomice, Chichy, dla której Sąd Rejonowy w Żaganiu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1G/*** tj. działek nr ***, ***, ***.

1) O godz. 10:00 druga licytacja działki nr *** o powierzchni 0,49 HA. Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 54 500,00 zł. Cena wywołania wynosi dwie trzecie wartości szacunkowej tj. kwotę 36 333,33 zł. Rękojmia w wysokości jednej dziesiątej części sumy oszacowania wynosi ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

36 333,33 zł

7,41 zł/m²

4 900 m²

Termin: 2025-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żagański, gm. Małomice, Chichy

Cena wywoławcza:

36 333,33 zł

7,41 zł/m²

4 900 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żagański, gm. Brzeźnica, Karczówka

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ***/***, Karczówka, 68-113 Brzeźnica, dla której Sąd Rejonowy w Żaganiu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Szprotawska 3, Żagań, 68-100 Żagań) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1G/***/2.

Opis nieruchomości:
działka nr ***/*** o powierzchni 0,1300 ha niezabudowana, nieogrodzona, sklasyfikowana jako pastwiska trwałe, posiada dostęp do drogi publicznej. Użytek i klasa bonitacyjna; PsIII-0,1300 ha

Su...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

13 406 zł

10,31 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2025-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żagański, gm. Brzeźnica, Karczówka

Cena wywoławcza:

13 406 zł

10,31 zł/m²

1 300 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Su...
Szczegóły licytacji komorniczej