Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Kostrzyn nad Odrą, Bursztynowa

BURMISTRZ MIASTA KOSTRZYN NAD ODRĄ

podaje do publicznej wiadomości wyciągi z ogłoszeń o ustnych przetargach nieograniczonym na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:

( ulica )

Przetarg GP.0051.1.2026.AD , w dniu 07 maja 2026r. godz. 9.00

wadium płatne do dnia 04 maja 2026 r.

1

080101_1.0001.1372/28 Osiedle Drzewice

MN 3

0,1125...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 700 zł

142 zł/m²

1 388 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą, pow. gorzowski, woj. lubuskie
Przetarg na działkę

Kostrzyn nad Odrą, Bursztynowa

Cena wywoławcza:

196 700 zł

142 zł/m²

1 388 m²

wadium płatne do dnia 04 maja 2026 r.

1

080101_1.0001.1372/28 Osiedle Drzewice

MN 3

0,1125...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Rychlik

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Rychlik działka nr: 18/18 o pow. ewid. 0.0999. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0999 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0999 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022695/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 150 zł

19,17 zł/m²

999 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Rychlik

Cena wywoławcza:

19 150 zł

19,17 zł/m²

999 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Długoszyn

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Długoszyn działka nr: 158/2 o pow. ewid. 0.0323. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0323 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0323 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022693/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

15,48 zł/m²

323 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Długoszyn

Cena wywoławcza:

5 000 zł

15,48 zł/m²

323 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Zarzyń

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Zarzyń działka nr: 270/7 o pow. ewid. 0.0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0700 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00012074/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 700 zł

18,14 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Zarzyń

Cena wywoławcza:

12 700 zł

18,14 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Krzeszyce, Malta

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Krzeszyce, obręb Malta działka nr: 103/3 o pow. ewid. 1.0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.0500 ha, w tym w użytkach (N/N - 1,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022850/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 300 zł

1,93 zł/m²

10 500 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Krzeszyce, Malta

Cena wywoławcza:

20 300 zł

1,93 zł/m²

10 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Miechów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Miechów działka nr: 64 o pow. ewid. 0.1300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1300 ha, w tym w użytkach (RIVb/Br - 0,1300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022732/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

3,85 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Miechów

Cena wywoławcza:

5 000 zł

3,85 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Małuszów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Małuszów działka nr: 64/1 o pow. ewid. 0.3800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3800 ha, w tym w użytkach (RIVa/Br - 0,3800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022694/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 350 zł

10,36 zł/m²

3 800 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Małuszów

Cena wywoławcza:

39 350 zł

10,36 zł/m²

3 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Długoszyn

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Długoszyn działka nr: 158/13 o pow. ewid. 0.0800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0800 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022693/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 850 zł

14,81 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Długoszyn

Cena wywoławcza:

11 850 zł

14,81 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Miechów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Miechów działka nr: 114/2 o pow. ewid. 0.0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0700 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022732/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 300 zł

19,00 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Miechów

Cena wywoławcza:

13 300 zł

19,00 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Rychlik

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Rychlik działki nr: 14/14 o pow. ewid. 0.0200, nr: 14/13 o pow. ewid. 0.0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0500 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022695/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 200 zł

24,40 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Rychlik

Cena wywoławcza:

12 200 zł

24,40 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wschowa

...odbędzie się dnia 06 maja 2026 r. o godzinie 10:00
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1,
w Sali Posiedzeń, I piętro.
Oznaczenie przedmiotu przetargu wg danych z ewidencji gruntów i KW
Kompleks nieruchomości niezabudowanych
położonych w obrębie Wschowa, przy ul.
Wolsztyńskiej i Irlandzkiej, oznaczone w
ewidencji gruntów i budynków numerami
działek 2300/4 i 2311/1 o łącznej
powierzchni 0,9417 ha, objęty księgą
wieczystą nr ZG1W/00006467/5,
ZG1W/00022641/7.
Cena wywoł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

927 000 zł

98,44 zł/m²

9 417 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa

Cena wywoławcza:

927 000 zł

98,44 zł/m²

9 417 m²

...odbędzie się dnia 06 maja 2026 r. o godzinie 10:00
w Sali Posiedzeń, I piętro.
Kompleks nieruchomości niezabudowanych
położonych w obrębie Wschowa, przy ul.
Wolsztyńskiej i Irlandzkiej, oznaczone w
ewidencji gruntów i budynków numerami
działek 2300/4 i 2311/1 o łącznej
powierzchni 0,9417 ha, objęty księgą
wieczystą nr ZG1W/00006467/5,
ZG1W/00022641/7.
Cena wywoł...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Kargowa, Smolno Wielkie

...odbędzie się dnia 6 maja 2026 roku o godz. 9:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego

w Kargowej.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na rachunek bankowy: Gmina Kargowa,

ul. Rynek 33, 66-120 Kargowa nr 65XXXXX020XXXXX014 najpóźniej do dnia

29 kwietnia 2026 roku. Datą wniesienia wadium jest data zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Gminy Kargowa. Osoba uczestnicząca w przetargu musi okazać Komisji przetargowej przed otwarciem przetargu dowód tożsamości.

Wadium wp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 000 zł

124 zł/m²

978 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Kargowej
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Kargowa, Smolno Wielkie

Cena wywoławcza:

121 000 zł

124 zł/m²

978 m²

w Kargowej.

Wadium wp...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Kargowej
Przetarg na działkę

Zielona Góra, Alfreda Nobla

...odbędzie się w dniu 6 maja 2026 r. o godz. 10.00
w siedzibie Urzędu Miasta Zielona Góra przy ul. Podgórnej 22,
sala konferencyjna - pokój nr 810, VIII piętro
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu, które należy wpłacić na rachunek
Urzędu Miasta Zielona Góra prowadzony przez PKO BP S.A. I ODDZIAŁ w Zielonej Górze nr: 48 1020 5402 0000
0402 0297 8161 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 29 kwietnia 2026 r. wymagana kwota znajdowała się na
ww. koncie. W tytul...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 500 zł

314 zł/m²

43 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zielona Góra
Przetarg na działkę

Zielona Góra, Alfreda Nobla

Cena wywoławcza:

13 500 zł

314 zł/m²

43 m²

...odbędzie się w dniu 6 maja 2026 r. o godz. 10.00
sala konferencyjna - pokój nr 810, VIII piętro
ww. koncie. W tytul...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zielona Góra
Przetarg na działkę

Zielona Góra, Giżycka

...odbędzie się w dniu 6 maja 2026 r. o godz. 10.00
sala konferencyjna - pokój nr 810, VIII piętro
ww. koncie. W tytul...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 500 zł

321 zł/m²

42 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zielona Góra
Przetarg na działkę

Zielona Góra, Giżycka

Cena wywoławcza:

13 500 zł

321 zł/m²

42 m²

...odbędzie się w dniu 6 maja 2026 r. o godz. 10.00
sala konferencyjna - pokój nr 810, VIII piętro
ww. koncie. W tytul...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zielona Góra
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Chycina

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Bledzew, obręb Chycina działka nr: 208/1 o pow. ewid. 11.8434. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 11.8434 ha, w tym w użytkach (RV/R - 3,4447 ha; RVI/R - 0,9287 ha; RVI/Lz - 0,0588 ha; N/N - 7,4112 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00048163/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

516 000 zł

4,36 zł/m²

118 434 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Chycina

Cena wywoławcza:

516 000 zł

4,36 zł/m²

118 434 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości