Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Przytoczna, Rokitno

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Przytoczna, obręb Rokitno działka nr: 7/22 o pow. ewid. 0.3524. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3524 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,3524 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00047801/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

217 000 zł

61,58 zł/m²

3 524 m²

Termin: 2025-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Przytoczna, Rokitno

Cena wywoławcza:

217 000 zł

61,58 zł/m²

3 524 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Krosno Odrzańskie

OPIS OFERTY

Przedmiotem konkursu ofert jest sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej, składającej się z działki oznaczonej numerem ewidencyjnym ***/13 o powierzchni 965 m 2 , dla której Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW o numerze *** oraz udziału 1/4 części w prawie własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej składającej się z działki oznaczonej numerem ewidencyjnym ***/14 o powierzchni 1.115 m 2 , dla której Sąd Rejonowy w Kro...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

56 100 zł

58,13 zł/m²

965 m²

Termin: 2025-11-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Krosno Odrzańskie

Cena wywoławcza:

56 100 zł

58,13 zł/m²

965 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Chycina

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Bledzew, obręb Chycina działka nr: 208/1 o pow. ewid. 11.8434. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 11.8434 ha, w tym w użytkach (RV/R - 3,4447 ha; RVI/R - 0,9287 ha; RVI/Lz - 0,0588 ha; N/N - 7,4112 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00048163/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

516 000 zł

4,36 zł/m²

118 434 m²

Termin: 2025-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Chycina

Cena wywoławcza:

516 000 zł

4,36 zł/m²

118 434 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Sokola Dąbrowa

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Bledzew, obręb Sokola Dąbrowa działka nr: 148 o pow. ewid. 0.0600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0600 ha, w tym w użytkach (N/N - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00022854/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 600 zł

41,00 zł/m²

600 m²

Termin: 2025-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Sokola Dąbrowa

Cena wywoławcza:

24 600 zł

41,00 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Słońsk

...odbędzie się 14 listopada 2025 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Gminy w Słońsku przy ulicy Sikorskiego 15
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, które spełnią łącznie następujące warunki:
1. Wniosą wadium w podanej wysokości na konto Urzędu Gminy w Słońsku nr 76 8355 0009 0034 9877 2000 0020 GBS Barlinek O/Słońsk w taki sposób, aby najpóźniej
w dniu 7 listopada 2025r. środki pieniężne znajdowały się na rachunku bankowym Gminy.
W tytule wpłaty wadium należy wskazać oznaczenie nieruc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

126 710 zł

106 zł/m²

1 198 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Słońsk

Cena wywoławcza:

126 710 zł

106 zł/m²

1 198 m²

W tytule wpłaty wadium należy wskazać oznaczenie nieruc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

...odbędzie się 14 listopada 2025 r. o godz. 10.30 w Urzędzie Gminy w Słońsku przy ulicy Sikorskiego 15
1. Wniosą wadium w podanej wysokości na konto Urzędu Gminy w Słońsku nr 76 8355 0009 0034 9877 2000 0020 GBS Barlinek O/Słońsk w taki sposób, aby najpóźniej w
dniu 7 listopada 2025r. środki pieniężne znajdowały się na rachunku bankowym Gminy.
W tytule wpłaty wadium należy wskazać oznaczenie nieruc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 820 zł

64,83 zł/m²

1 586 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Cena wywoławcza:

102 820 zł

64,83 zł/m²

1 586 m²

W tytule wpłaty wadium należy wskazać oznaczenie nieruc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

...odbędzie się 14 listopada 2025 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Słońsku przy ulicy Sikorskiego 15
W tytule wpłaty wadium należy wskazać oznaczenie nieruc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 820 zł

69,90 zł/m²

1 471 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Cena wywoławcza:

102 820 zł

69,90 zł/m²

1 471 m²

W tytule wpłaty wadium należy wskazać oznaczenie nieruc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Słońsk

...odbędzie się 14 listopada 2025 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Gminy w Słońsku przy ulicy Sikorskiego 15
W tytule wpłaty wadium należy wskazać oznaczenie nieruch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 970 zł

76,35 zł/m²

1 388 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Słońsk

Cena wywoławcza:

105 970 zł

76,35 zł/m²

1 388 m²

W tytule wpłaty wadium należy wskazać oznaczenie nieruch...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Lemierzyce

...odbędzie się 14 listopada 2025 r. o godz. 9.00 w Urzędzie Gminy w Słońsku przy ulicy Sikorskiego 15
W tytule wpłaty wadium należy wskazać oznaczenie nieruch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

216 990 zł

59,53 zł/m²

3 645 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Lemierzyce

Cena wywoławcza:

216 990 zł

59,53 zł/m²

3 645 m²

W tytule wpłaty wadium należy wskazać oznaczenie nieruch...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

Rzepin, Słubicka

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00,
ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Rzepin ul. Słubicka
Działki nr: 256/1, 257
Powierzchnia działek: 273 m2
Księga wieczysta nr GW1S/00025289/5,
GW1S/00011410/2
Sąd Rejonowy Słubice
Właściciel: Skarb Państwa (działka nr 257),
ORLEN S.A. (działka nr 256/1)
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.(działka
nr 257)

CENA WYWOŁAWCZA: 34.500,00 PLN netto
Wadium: 3 450,00 PL...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 500 zł

126 zł/m²

273 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Rzepin, Słubicka

Cena wywoławcza:

34 500 zł

126 zł/m²

273 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Rzepin ul. Słubicka
Działki nr: 256/1, 257
Powierzchnia działek: 273 m2
Księga wieczysta nr GW1S/00025289/5,
GW1S/00011410/2
Sąd Rejonowy Słubice
Właściciel: Skarb Państwa (działka nr 257),
ORLEN S.A. (działka nr 256/1)
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.(działka
nr 257)

CENA WYWOŁAWCZA: 34.500,00 PLN netto
Wadium: 3 450,00 PL...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Gubin, Drzeńsk Wielki

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Gubin, obręb Drzeńsk Wielki działki nr: 79/2 o pow. ewid. 0.3000, nr: 79/1 o pow. ewid. 0.9700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.2700 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,6000 ha; RVI/R - 0,6700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2K/00011547/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

571 700 zł

45,02 zł/m²

12 700 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Gubin, Drzeńsk Wielki

Cena wywoławcza:

571 700 zł

45,02 zł/m²

12 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Gubin, Dobre

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Gubin, obręb Dobre działka nr: 49 o pow. ewid. 0.8700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8700 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0600 ha; RVI/R - 0,8100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2k/00011559/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 520 zł

19,94 zł/m²

8 700 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Gubin, Dobre

Cena wywoławcza:

173 520 zł

19,94 zł/m²

8 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Sulechów, Kruszyna

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Sulechów, obręb Kruszyna działka nr: 154/7 o pow. ewid. 0.4952. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4952 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,4952 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2S/00028695/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 400 zł

27,34 zł/m²

4 952 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Sulechów, Kruszyna

Cena wywoławcza:

135 400 zł

27,34 zł/m²

4 952 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Drągowina

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Nowogród Bobrzański, obręb Drągowina działka nr: 394/5 o pow. ewid. 2.6700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 2.6700 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,2000 ha; RV/R - 2,4700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00097373/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

453 400 zł

16,98 zł/m²

26 700 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Drągowina

Cena wywoławcza:

453 400 zł

16,98 zł/m²

26 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Sulechów, Głogusz

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Sulechów, obręb Głogusz działka nr: 214/1 o pow. ewid. 3.3300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 3.3300 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2900 ha; RIVb/R - 0,7400 ha; RV/R - 0,7700 ha; RVI/R - 1,5300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2S/00028813/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

336 100 zł

10,09 zł/m²

33 300 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Sulechów, Głogusz

Cena wywoławcza:

336 100 zł

10,09 zł/m²

33 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości