Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Świebodzin, Lubinicko

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb Lubinicko działka nr: 197 o pow. ewid. 0.5000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5000 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0200 ha; Ls/Ls - 0,4800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046691/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

155 600 zł

31,12 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2025-11-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Świebodzin, Lubinicko

Cena wywoławcza:

155 600 zł

31,12 zł/m²

5 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, Niegosławice Zimna Brzeźnica

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 900 zł

4,88 zł/m²

5 100 m²

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, Niegosławice Zimna Brzeźnica

Cena wywoławcza:

24 900 zł

4,88 zł/m²

5 100 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Wrzesiny

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 800 zł

21,55 zł/m²

6 905 m²

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Wrzesiny

Cena wywoławcza:

148 800 zł

21,55 zł/m²

6 905 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Przecław

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 100 zł

20,11 zł/m²

900 m²

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Przecław

Cena wywoławcza:

18 100 zł

20,11 zł/m²

900 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, Niegosławice Zimna Brzeźnica

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 800 zł

20,81 zł/m²

4 700 m²

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, Niegosławice Zimna Brzeźnica

Cena wywoławcza:

97 800 zł

20,81 zł/m²

4 700 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Szprotawa, Dzikowice

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 600 zł

25,99 zł/m²

1 485 m²

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Szprotawa, Dzikowice

Cena wywoławcza:

38 600 zł

25,99 zł/m²

1 485 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Wymiarki, Lubartów

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 600 zł

4,94 zł/m²

14 100 m²

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Wymiarki, Lubartów

Cena wywoławcza:

69 600 zł

4,94 zł/m²

14 100 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żary, Biedrzychowice

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 100 zł

4,24 zł/m²

12 529 m²

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żary, Biedrzychowice

Cena wywoławcza:

53 100 zł

4,24 zł/m²

12 529 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Wymiarki, Lubartów

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 500 zł

4,41 zł/m²

13 500 m²

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Wymiarki, Lubartów

Cena wywoławcza:

59 500 zł

4,41 zł/m²

13 500 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Karczówka

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

161 400 zł

19,21 zł/m²

8 400 m²

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Karczówka

Cena wywoławcza:

161 400 zł

19,21 zł/m²

8 400 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Baczyna

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Lubiszyn, obręb Baczyna działka nr: 130/41 o pow. ewid. 1.1503. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.1503 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 1,0218 ha; RVI/R - 0,1285 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00103907/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 529 900 zł

133 zł/m²

11 503 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Baczyna

Cena wywoławcza:

1 529 900 zł

133 zł/m²

11 503 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Baczyna

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Lubiszyn, obręb Baczyna działka nr: 130/40 o pow. ewid. 1.0203. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.0203 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,4991 ha; RV/R - 0,5212 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00103907/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 357 100 zł

133 zł/m²

10 203 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Baczyna

Cena wywoławcza:

1 357 100 zł

133 zł/m²

10 203 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Baczyna

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Lubiszyn, obręb Baczyna działka nr: 130/42 o pow. ewid. 0.9689. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9689 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0787 ha; RIVb/R - 0,0048 ha; RVI/R - 0,8854 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00103907/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 316 500 zł

136 zł/m²

9 689 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Baczyna

Cena wywoławcza:

1 316 500 zł

136 zł/m²

9 689 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Baczyna

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Lubiszyn, obręb Baczyna działka nr: 130/43 o pow. ewid. 0.9831. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9831 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1252 ha; RV/R - 0,2747 ha; RV/Lzr - 0,2306 ha; RVI/R - 0,3526 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00103907/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 335 800 zł

136 zł/m²

9 831 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Baczyna

Cena wywoławcza:

1 335 800 zł

136 zł/m²

9 831 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

sulęciński, gm. Torzym, Gądków Wielki

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy dz.nr ***/***, Gądków Wielki, 66-235 Torzym, dla której Sąd Rejonowy w Sulęcinie IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Sulęcinie (adres: ul. Plac Kościelny 1, Sulęcin, 69-200 Sulęcin) prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1U/***/***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów numerem działki ***/***, składającą się z uż...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

85 500 zł

1,73 zł/m²

49 500 m²

Termin: 2025-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sulęciński, gm. Torzym, Gądków Wielki

Cena wywoławcza:

85 500 zł

1,73 zł/m²

49 500 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości