Licytacje komornicze: grunty nowosolski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

nowosolski, gm. Bytom Odrzański, Wierzbnica

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Wierzbnica, 67-115 Bytom Odrzański , dla której SĄD REJONOWY W NOWEJ SOLI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. ul. Piłsudskiego 24, Nowa Sól, 67-100 Nowa Sól) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona jest w Wierzbnicy poza terenem zabudowy wsi. Oddalona jest od zabudowy Wierzbnicy o około 2,5 km i podobnie od centrum miasta Bytomia Odrzańskiego. Działka wykorzystywana jest r...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

32 355 zł

4,62 zł/m²

7 000 m²

Termin: 2023-06-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowosolski, gm. Bytom Odrzański, Wierzbnica

Cena wywoławcza:

32 355 zł

4,62 zł/m²

7 000 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowosolski, gm. Kolsko, Marianki

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Marianki, 67-415 Kolsko, dla której Sąd Rejonowy w Nowej Soli Wydział V Księg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa rolna niezabudowana składa się z działki o numerze ewidencyjnych 8/18 o łącznej powierzchni 9,8255 ha. Nieruchomość jest usytuowana w odległości ok. 0,5 km na wschód od fermy drobiu położonej w Mariankach. Dojazd drogą utwardzoną od asfaltowej w p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

213 127,50 zł

2,17 zł/m²

98 255 m²

Termin: 2022-10-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowosolski, gm. Kolsko, Marianki

Cena wywoławcza:

213 127,50 zł

2,17 zł/m²

98 255 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowosolski, gm. Kożuchów, Podbrzezie Górne

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest ***. położonej przy Podbrzezie Górne , 67-120 Kożuchów , dla której Sąd Rejonowy w Nowej Soli V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Piłsudskiego 24, Nowa Sól, 67-100 Nowa Sól) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość rolna, niezabudowana oznaczona ewidencyjnie jako działki nr: 25/2, 27/1, o łącznej powierzchni 2,75 ha, położona w Podbrzeziu Górnym, gmina Kożuchów,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

31 725 zł

1,15 zł/m²

27 500 m²

Termin: 2022-09-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowosolski, gm. Kożuchów, Podbrzezie Górne

Cena wywoławcza:

31 725 zł

1,15 zł/m²

27 500 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowosolski, gm. Otyń, Bobrowniki

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Bobrowniki, 67-106 Otyń, dla której SĄD REJONOWY W NOWEJ SOLI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. ul. Piłsudskiego 24, Nowa Sól, 67-100 Nowa Sól) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka nr: 497/9 o pow. 0,2100 ha, rodzaj użytku: grunty orne RIIIb o pow. 0,1600 ha i RIVb o pow. 0,0500 ha. Ddziałka nr 497/18 o pow. 0,1200 ha, rodzaj użytku: grunty orne RIIIb. Działki nr 497/9, 497/18 twor...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 450 zł

5,00 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2022-06-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowosolski, gm. Otyń, Bobrowniki

Cena wywoławcza:

9 450 zł

5,00 zł/m²

2 100 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowosolski, gm. Otyń, Bobrowniki

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Działka nr 497/3 o pow. 0,5800 ha, rodzaj użytku: grunty orne RIIIb o pow. 0,5100 ha i RIVb o pow. 0,0700 ha. Działka nr 226/1 o pow. 0,1400 ha, rodzaj użytku: pastwiska PsIV. Działki nr 497/3 jest niezabudowana...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

20 175 zł

3,00 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2022-06-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowosolski, gm. Otyń, Bobrowniki

Cena wywoławcza:

20 175 zł

3,00 zł/m²

5 800 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Nowa Sól, Piłsudskiego

...pierwsza licytacja

użytkowania wieczystego, którego właścicielem jest *** położonego przy Piłsudskiego , 67-100 Nowa Sól, dla której Sąd Rejonowy w Nowej Soli V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Piłsudskiego 24, Nowa Sól, 67-100 Nowa Sól) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest wieczyste użytkowanie gruntu przeznaczone na cele przemysłowe, oznaczone ewidencyjnie jako działki nr: 2/144, 623 o łącznej pow. 3,0717 ha. Teren w pełni uz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

5 099 250 zł

166 zł/m²

30 717 m²

Termin: 2022-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Nowa Sól, Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

5 099 250 zł

166 zł/m²

30 717 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Nowa Sól, Brzozowa

...pierwsza licytacja

użytkowania wieczystego, którego właścicielem jest *** położonego przy ul. Brzozowa , 67-100 Nowa Sól, dla której SĄD REJONOWY W NOWEJ SOLI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. ul. Piłsudskiego 24, Nowa Sól, 67-100 Nowa Sól) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona jest w kompleksie działek, które w przeszłości stanowiły jeden zakład przypisany do ul. Piłsudskiego. Obszar tego kompleksu rozciąga się od ul. Piłsudskiego (str...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

181 050 zł

20,00 zł/m²

9 074 m²

Termin: 2022-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Nowa Sól, Brzozowa

Cena wywoławcza:

181 050 zł

20,00 zł/m²

9 074 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowosolski, gm. Bytom Odrzański, Drogomil

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielami są *** położonej przy ,Drogomil, 67-115 Bytom Odrzański, dla której SĄD REJONOWY W NOWEJ SOLI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. ul. Piłsudskiego 24, Nowa Sól, 67-100 Nowa Sól) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona jest w Drogomilu. Drogomil to miejscowość oddalona o około 2-3 km od miasta Bytom Odrzański tj. ośrodka gminnego dla Drogomila i o około 17 km od centrum miasta Nowej Soli tj...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

10 766,66 zł

2,00 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2022-05-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowosolski, gm. Bytom Odrzański, Drogomil

Cena wywoławcza:

10 766,66 zł

2,00 zł/m²

5 000 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-05-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Nowa Sól, Piłsudskiego

...druga licytacja

użytkowania wieczystego, którego właścicielem jest *** przy ul. Piłsudskiego , 67-100 Nowa Sól, dla której SĄD REJONOWY W NOWEJ SOLI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. ul. Piłsudskiego 24, Nowa Sól, 67-100 Nowa Sól) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona jest w kompleksie działek, które w przeszłości stanowiły jeden zakład (***) przypisany do ul. Piłsudskiego. Obszar tego kompleksu rozciąga się od ul. Piłsudskiego (strona ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 480 920 zł

18,00 zł/m²

84 131 m²

Termin: 2022-02-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Nowa Sól, Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

1 480 920 zł

18,00 zł/m²

84 131 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Nowa Sól, Piłsudskiego

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona jest w kompleksie działek, które w przeszłości stanowiły jeden zakład (***) przypisany do ul. Piłsudskiego. Obszar tego kompleksu rozciąga się od ul. Piłsudskiego (stro...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 666 035 zł

20,00 zł/m²

84 131 m²

Termin: 2021-12-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Nowa Sól, Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

1 666 035 zł

20,00 zł/m²

84 131 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-12-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Kożuchów

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy , 67-120 Kożuchów, dla której Sąd Rejonowy w Nowej Soli V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 328 550,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 246 412,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 32 855,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w ksią...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

246 412,50 zł

13,00 zł/m²

19 015 m²

Termin: 2021-12-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Kożuchów

Cena wywoławcza:

246 412,50 zł

13,00 zł/m²

19 015 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-12-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Nowa Sól, Zaułek

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ul. Zaułek , 67-100 Nowa Sól, dla której Sąd Rejonowy w Nowej Soli V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działki gruntu nr 693/1 o pow. 0,0485ha ( oznaczonej w ewidencji gruntów jako drogi dr )

Suma oszacowania wynosi 20 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 13 933,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

13 933,33 zł

29,00 zł/m²

485 m²

Termin: 2021-10-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Nowa Sól, Zaułek

Cena wywoławcza:

13 933,33 zł

29,00 zł/m²

485 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości