Przetargi: grunty strzelecko-drezdenecki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Zwierzyn, Sierosławice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Zwierzyn, obręb Sierosławice działki nr: 49 o pow. ewid. 0.6620, nr: 48/2 o pow. ewid. 0.9589. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.6209 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2399 ha; RIVa/Lzr - 0,0507 ha; RIVb/R - 0,8313 ha; RV/R - 0,4990 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028058/1, KW 7026. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 700 zł

4,42 zł/m²

16 209 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Zwierzyn, Sierosławice

Cena wywoławcza:

71 700 zł

4,42 zł/m²

16 209 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 13 00 w Sali konferencyjnej /I piętro pokój nr 204/, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

Do przetargu mogą przystąpić osoby fizyczne i prawne oraz cudzoziemcy na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 2278).

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium oraz okazanie:
· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,89 zł/m²

2 453 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,89 zł/m²

2 453 m²

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Grąsy

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 11:00 w sali konferencyjnej pokój nr 115A, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych – osob...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

49,76 zł/m²

4 019 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Grąsy

Cena wywoławcza:

200 000 zł

49,76 zł/m²

4 019 m²

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych – osob...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Ostrowiec

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 1200 w sali konferencyjnej pokój nr 115A, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych – osobi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 200 zł

8,02 zł/m²

9 376 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Ostrowiec

Cena wywoławcza:

75 200 zł

8,02 zł/m²

9 376 m²

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych – osobi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

Dobiegniew

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej pokój nr 115A, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych – oso...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

247 zł/m²

607 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

Dobiegniew

Cena wywoławcza:

150 000 zł

247 zł/m²

607 m²

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych – oso...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gilów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Gilów działka nr: 9 o pow. ewid. 0.7800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7800 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,5900 ha; RVI/R - 0,1900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028129/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 900 zł

3,96 zł/m²

7 800 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gilów

Cena wywoławcza:

30 900 zł

3,96 zł/m²

7 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Drawiny

Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości gruntowej, składającej się z działki oznaczonej numerem ewidencyjnym ***o powierzchni 7,1795 ha znajdującej się we wsi Drawiny, gmina Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, woj. lubuskie, obręb 0006 Drawiny, dla której Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr KW *** wchodzącej w skład masy upa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 080 zł

1,81 zł/m²

71 795 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Drawiny

Cena wywoławcza:

130 080 zł

1,81 zł/m²

71 795 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Syndyk masy upadłości*** ogłasza o wyznaczeniu terminu przetargu pisemnego, nieograniczonego, ofertowego na sprzedaż niezabudowanych działek gruntowych o łącznej powierzchni 0,4999 ha dla, których Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich prowadzi księgę wieczystą ***, obręb 0018 Słonów, gmina Dobiegniew, powiat strzelecko- drezdenecki, woj. lubuskie wchodzące w skład masy upadłości ***w upadłości z siedzibą w Słonowie, numery ewidencyjne działek, nr 1*** o pow. 1666 m², nr ***o pow. 1666 m², nr ***...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

153 570 zł

30,72 zł/m²

4 999 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Cena wywoławcza:

153 570 zł

30,72 zł/m²

4 999 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Dobiegniew

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej pokój nr 115A, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych – ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

163 zł/m²

861 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

Dobiegniew

Cena wywoławcza:

140 000 zł

163 zł/m²

861 m²

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych – ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Modropole

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, obręb Modropole działka nr: 10/2 o pow. ewid. 0.2100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2100 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,2100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028876/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 400 zł

15,43 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Modropole

Cena wywoławcza:

32 400 zł

15,43 zł/m²

2 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Dobiegniew, obręb Słonów działka nr: 245/7 o pow. ewid. 0.9073. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9073 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,2971 ha; RIVa/R - 0,6102 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028694/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

183 800 zł

20,26 zł/m²

9 073 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Cena wywoławcza:

183 800 zł

20,26 zł/m²

9 073 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Rąpin

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, obręb Rąpin działka nr: 204/2 o pow. ewid. 0.2300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2300 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1400 ha; RVI/R - 0,0900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028882/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 400 zł

41,04 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Rąpin

Cena wywoławcza:

94 400 zł

41,04 zł/m²

2 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Strzelce Kraj. (Miasto) działka nr: 594 o pow. ewid. 1.0656. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.0656 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,9305 ha; RIVa/R - 0,1351 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028670/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

732 400 zł

68,73 zł/m²

10 656 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Cena wywoławcza:

732 400 zł

68,73 zł/m²

10 656 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gardzko

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Gardzko działka nr: 71/4 o pow. ewid. 0.1253. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1253 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1253 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028137/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 900 zł

5,51 zł/m²

1 253 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gardzko

Cena wywoławcza:

6 900 zł

5,51 zł/m²

1 253 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Licheń

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Licheń działka nr: 26/64 o pow. ewid. 0.0513. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0513 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0513 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00012548/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 300 zł

22,03 zł/m²

513 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Licheń

Cena wywoławcza:

11 300 zł

22,03 zł/m²

513 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
1                         37
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości