Przetargi: grunty strzelecko-drezdenecki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Dobiegniew, obręb Słonów działka nr: 245/7 o pow. ewid. 0.9073. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9073 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,2971 ha; RIVa/R - 0,6102 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028694/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

183 800 zł

20,26 zł/m²

9 073 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Cena wywoławcza:

183 800 zł

20,26 zł/m²

9 073 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Rąpin

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, obręb Rąpin działka nr: 204/2 o pow. ewid. 0.2300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2300 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1400 ha; RVI/R - 0,0900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028882/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 400 zł

41,04 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Rąpin

Cena wywoławcza:

94 400 zł

41,04 zł/m²

2 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Strzelce Kraj. (Miasto) działka nr: 594 o pow. ewid. 1.0656. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.0656 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,9305 ha; RIVa/R - 0,1351 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028670/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

732 400 zł

68,73 zł/m²

10 656 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Cena wywoławcza:

732 400 zł

68,73 zł/m²

10 656 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobiegniew

...odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2026 r. o godz. 1000 w sali konferencyjnej pokój nr 115A, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

Do przetargu mogą przystąpić osoby fizyczne i prawne oraz cudzoziemcy na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 2278).

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium oraz okazanie:

· dowodu wniesienia wadium,

· w przypadku osób fizycznych ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

214 zł/m²

1 169 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

Dobiegniew

Cena wywoławcza:

250 000 zł

214 zł/m²

1 169 m²

· dowodu wniesienia wadium,

· w przypadku osób fizycznych ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

Dobiegniew

...odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2026 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej pokój nr 115A, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fizycznych...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

327 200 zł

57,24 zł/m²

5 716 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

Dobiegniew

Cena wywoławcza:

327 200 zł

57,24 zł/m²

5 716 m²

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fizycznych...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gilów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Gilów działka nr: 9 o pow. ewid. 0.7800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7800 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,5900 ha; RVI/R - 0,1900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028129/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 900 zł

3,96 zł/m²

7 800 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gilów

Cena wywoławcza:

30 900 zł

3,96 zł/m²

7 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Cena wywoławcza:

961 000 zł

51,88 zł/m²

18 523 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

Dobiegniew

Cena wywoławcza:

961 000 zł

51,88 zł/m²

18 523 m²

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fizycznych...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Bronowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Bronowice działka nr: 192/16 o pow. ewid. 0.6177. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6177 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0445 ha; RIVb/Lz - 0,0532 ha; N/N - 0,5200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028128/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 400 zł

5,25 zł/m²

6 177 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Bronowice

Cena wywoławcza:

32 400 zł

5,25 zł/m²

6 177 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Drezdenko

BURMISTRZ DREZDENKA

ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności

niżej wymienionej nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Drezdenko

Lp. 1

Położenie nieruchomości
Drezdenko

Numer księgi wieczystej
GW1K/__000pokaż telefon

Numer obrębu
1

Numer działki
1713/61

Pow. działki [ha]
0,3284

Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania
Działka nr 1713/61 położona w Drezdenku zgodnie z uchwałą nr XVII/96/2025 Rady Miejskiej w Drezdenku z d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

650 000 zł

198 zł/m²

3 284 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Drezdenku
Przetarg na działkę

Drezdenko

Cena wywoławcza:

650 000 zł

198 zł/m²

3 284 m²

BURMISTRZ DREZDENKA

Lp. 1

Położenie nieruchomości
Drezdenko

Numer księgi wieczystej
GW1K/__000pokaż telefon

Numer obrębu
1

Numer działki
1713/61

Pow. działki [ha]
0,3284

Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Drezdenku
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gilów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Gilów działka nr: 1/47 o pow. ewid. 0.0316. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0316 ha, w tym w użytkach (RIIIb/Br - 0,0316 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028129/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 700 zł

46,52 zł/m²

316 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gilów

Cena wywoławcza:

14 700 zł

46,52 zł/m²

316 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Lubicz

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Lubicz działki nr: 180/1 o pow. ewid. 0.1700, nr: 179/4 o pow. ewid. 0.0800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2500 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,0800 ha; N/N - 0,1700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028127/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 300 zł

5,32 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Lubicz

Cena wywoławcza:

13 300 zł

5,32 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Bobrówko

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Bobrówko działka nr: 145/174 o pow. ewid. 0.1427. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1427 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1427 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00004975/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 990 zł

38,54 zł/m²

1 427 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Bobrówko

Cena wywoławcza:

54 990 zł

38,54 zł/m²

1 427 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gardzko

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Gardzko działka nr: 71/4 o pow. ewid. 0.1253. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1253 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1253 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028137/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 900 zł

5,51 zł/m²

1 253 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Gardzko

Cena wywoławcza:

6 900 zł

5,51 zł/m²

1 253 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Modropole

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, obręb Modropole działka nr: 10/2 o pow. ewid. 0.2100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2100 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,2100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028876/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 400 zł

15,43 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Modropole

Cena wywoławcza:

32 400 zł

15,43 zł/m²

2 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

183 800 zł

20,26 zł/m²

9 073 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Cena wywoławcza:

183 800 zł

20,26 zł/m²

9 073 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                         37
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości