Przetargi: grunty strzelecko-drezdenecki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Modropole

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, obręb Modropole działka nr: 10/2 o pow. ewid. 0.2100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2100 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,2100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028876/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 400 zł

15,43 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Modropole

Cena wywoławcza:

32 400 zł

15,43 zł/m²

2 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Dobiegniew, obręb Słonów działka nr: 245/7 o pow. ewid. 0.9073. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9073 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,2971 ha; RIVa/R - 0,6102 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028694/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

183 800 zł

20,26 zł/m²

9 073 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Cena wywoławcza:

183 800 zł

20,26 zł/m²

9 073 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Trzebicz Nowy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, obręb Trzebicz Nowy działka nr: 159/4 o pow. ewid. 0.2500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2500 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0600 ha; PsIV/Ps - 0,1700 ha; W/W - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028877/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 600 zł

33,44 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Trzebicz Nowy

Cena wywoławcza:

83 600 zł

33,44 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Licheń

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Licheń działka nr: 26/64 o pow. ewid. 0.0513. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0513 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0513 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00012548/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 300 zł

22,03 zł/m²

513 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Licheń

Cena wywoławcza:

11 300 zł

22,03 zł/m²

513 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Strzelce Kraj. (Miasto) działka nr: 596 o pow. ewid. 0.6052. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6052 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,3215 ha; RIVa/R - 0,2837 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00025602/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

415 500 zł

68,65 zł/m²

6 052 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Cena wywoławcza:

415 500 zł

68,65 zł/m²

6 052 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Tuczno

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Tuczno działka nr: 1/119 o pow. ewid. 0.0684. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0684 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0684 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00003443/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 980 zł

29,21 zł/m²

684 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Tuczno

Cena wywoławcza:

19 980 zł

29,21 zł/m²

684 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Bronowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Bronowice działka nr: 192/16 o pow. ewid. 0.6177. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6177 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0445 ha; RIVb/Lz - 0,0532 ha; N/N - 0,5200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028128/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 400 zł

5,25 zł/m²

6 177 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Bronowice

Cena wywoławcza:

32 400 zł

5,25 zł/m²

6 177 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Mierzęcin

...odbędzie się w dniu 5 marca 2026 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej pokój nr 115A, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

Do przetargu mogą przystąpić osoby fizyczne i prawne oraz cudzoziemcy na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 2278).

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium oraz okazanie:

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fizycznych – o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

84,46 zł/m²

1 776 m²

Termin: 2026-03-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Mierzęcin

Cena wywoławcza:

150 000 zł

84,46 zł/m²

1 776 m²

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fizycznych – o...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Mierzęcin

...odbędzie się w dniu 5 marca 2026 r. o godz. 11:00 w sali konferencyjnej pokój nr 115A, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fizycznych – o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

95,12 zł/m²

1 577 m²

Termin: 2026-03-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Mierzęcin

Cena wywoławcza:

150 000 zł

95,12 zł/m²

1 577 m²

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fizycznych – o...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

...odbędzie się w dniu 26 lutego 2026 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej /I piętro pokój nr 204/, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,89 zł/m²

2 453 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,89 zł/m²

2 453 m²

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Radęcin

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

54,29 zł/m²

2 763 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Radęcin

Cena wywoławcza:

150 000 zł

54,29 zł/m²

2 763 m²

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Trzebicz Nowy

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 600 zł

33,44 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Trzebicz Nowy

Cena wywoławcza:

83 600 zł

33,44 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Lubicz

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Lubicz działka nr: 183/8 o pow. ewid. 0.3200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3200 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,3200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028127/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 800 zł

4,94 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Lubicz

Cena wywoławcza:

15 800 zł

4,94 zł/m²

3 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Lubicz

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Lubicz działka nr: 183/6 o pow. ewid. 0.1700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1700 ha, w tym w użytkach (PsIII/Ps - 0,1700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028127/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 600 zł

5,65 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Lubicz

Cena wywoławcza:

9 600 zł

5,65 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

183 800 zł

20,26 zł/m²

9 073 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Cena wywoławcza:

183 800 zł

20,26 zł/m²

9 073 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
1                         37
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości