Przetargi: grunty wschowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Wschowa, Cisowa

...odbędzie się dnia 15 kwietnia 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie
Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1, w Sali Posiedzeń,
I piętro.
Oznaczenie przedmiotu przetargu wg danych z ewidencji gruntów i KW

5) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Cisowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 138/5 o
powierzchni 0,0842 ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00006918/2.
Cena wywoławcza nieruchomości: 135.000,00 zł
brutto (109.756...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

160 zł/m²

842 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa, Cisowa

Cena wywoławcza:

135 000 zł

160 zł/m²

842 m²

I piętro.

5) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Cisowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 138/5 o
powierzchni 0,0842 ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00006918/2.
Cena wywoławcza nieruchomości: 135.000,00 zł
brutto (109.756...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

7) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Cisowej - Jodłowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 138/6 o
powierzchni 0,0844 ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00006918/2.
Cena wywoławcza nieruchomości: 135.000,00 zł brutt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

160 zł/m²

844 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa, Cisowa

Cena wywoławcza:

135 000 zł

160 zł/m²

844 m²

I piętro.

7) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Cisowej - Jodłowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 138/6 o
powierzchni 0,0844 ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00006918/2.
Cena wywoławcza nieruchomości: 135.000,00 zł brutt...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa, Jodłowa

...odbędzie się dnia 08 kwietnia 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie
I piętro.

2) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Jodłowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 139/2 o
powierzchni 0,0864 ha, objętej księgą wieczystą
nr ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 138.000,00
zł brutto (112.19...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 000 zł

160 zł/m²

864 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa, Jodłowa

Cena wywoławcza:

138 000 zł

160 zł/m²

864 m²

I piętro.

2) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Jodłowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 139/2 o
powierzchni 0,0864 ha, objętej księgą wieczystą
nr ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 138.000,00
zł brutto (112.19...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

4) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Cisowej-Czereśniowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków
numerem działki 50/4 o powierzchni 0,1015 ha,
objętej księgą wieczystą nr ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 162.000,00
zł bru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

162 000 zł

160 zł/m²

1 015 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa

Cena wywoławcza:

162 000 zł

160 zł/m²

1 015 m²

I piętro.

4) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Cisowej-Czereśniowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków
numerem działki 50/4 o powierzchni 0,1015 ha,
objętej księgą wieczystą nr ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 162.000,00
zł bru...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

6) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Cisowej-JodłowejCzereśniowej, oznaczona w ewidencji gruntów i
budynków numerem działki 49/6 o powierzchni
0,1036 ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 166.000,00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

166 000 zł

160 zł/m²

1 036 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa

Cena wywoławcza:

166 000 zł

160 zł/m²

1 036 m²

I piętro.

6) Nieruchomość niezabudowana położona w
budynków numerem działki 49/6 o powierzchni
0,1036 ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 166.000,00...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

1) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Jodłowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 139/3 o
powierzchni 0,0866 ha, objęta księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 138.000,00
zł brutto (112.195...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 000 zł

159 zł/m²

866 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa, Jodłowa

Cena wywoławcza:

138 000 zł

159 zł/m²

866 m²

I piętro.

1) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Jodłowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 139/3 o
powierzchni 0,0866 ha, objęta księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 138.000,00
zł brutto (112.195...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

3) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Jodłowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 139/1 o
powierzchni 0,0864 ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 138.000,00 zł
brutto (112.19...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 000 zł

160 zł/m²

864 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa, Jodłowa

Cena wywoławcza:

138 000 zł

160 zł/m²

864 m²

I piętro.

3) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Jodłowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 139/1 o
powierzchni 0,0864 ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 138.000,00 zł
brutto (112.19...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

5) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Jodłowej-Cisowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków
numerem działki 50/3 o powierzchni 0,1005
ha, objętej księgą wieczystą nr ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 161.000,00
zł brutto ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

161 000 zł

160 zł/m²

1 005 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa

Cena wywoławcza:

161 000 zł

160 zł/m²

1 005 m²

I piętro.

5) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Jodłowej-Cisowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków
numerem działki 50/3 o powierzchni 0,1005
ha, objętej księgą wieczystą nr ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 161.000,00
zł brutto ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

7) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Jodłowej-Cisowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków
numerem działki 49/4 o powierzchni 0,0987
ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 157.000,00
zł brutto...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

157 000 zł

159 zł/m²

987 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa

Cena wywoławcza:

157 000 zł

159 zł/m²

987 m²

I piętro.

7) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Jodłowej-Cisowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków
numerem działki 49/4 o powierzchni 0,0987
ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 157.000,00
zł brutto...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

...odbędzie się w dniu 17 marca 2026 r. o godz. 11.00

w Urzędzie Miejskim w Sławie, przy ul. Henryka Pobożnego 10

Wadium należy wnieść w pieniądzu do dnia 11.03.2026 r. (w kwocie określonej w powyższej tabeli), które należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Sławie, prowadzonym przez Bank Spółdzielczy Wschowa o/Sława nr: 65XXXXX009XXXXX003 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 11.03.2026 r. wymagana kwota znajdowała się na ww. koncie, ze wskazaniem tytułu wpłaty wadium (oznaczenie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 900 zł

109 zł/m²

339 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Cena wywoławcza:

36 900 zł

109 zł/m²

339 m²

...odbędzie się w dniu 17 marca 2026 r. o godz. 11.00

w Urzędzie Miejskim w Sławie, przy ul. Henryka Pobożnego 10

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Łupice działka nr: 295/2 o pow. ewid. 1.4025. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.4025 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,4682 ha; RIVb/R - 0,1208 ha; RV/R - 0,1673 ha; RV/Lzr - 0,2002 ha; RVI/R - 0,0476 ha; LsVI/Ls - 0,3984 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00021238/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 800 zł

8,68 zł/m²

14 025 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Cena wywoławcza:

121 800 zł

8,68 zł/m²

14 025 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Lubogoszcz

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Lubogoszcz działka nr: 149/2 o pow. ewid. 1.9572. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.9572 ha, w tym w użytkach (LsVI/Ls - 1,9572 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00021462/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

169 500 zł

8,66 zł/m²

19 572 m²

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Lubogoszcz

Cena wywoławcza:

169 500 zł

8,66 zł/m²

19 572 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Lipinki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Lipinki działki nr: 149/2 o pow. ewid. 6.5300, nr: 149/5 o pow. ewid. 0.2300, nr: 178/1 o pow. ewid. 2.8700, nr: 178/2 o pow. ewid. 1.4700, nr: 149/4 o pow. ewid. 3.4400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 14.5400 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,5200 ha; RVI/R - 0,8200 ha; ŁIV/Ł - 1,3600 ha; ŁV/Ł - 1,1500 ha; LsIV/Ls - 3,4700 ha; LsV/Ls - 6,1000 ha; N/N - 1,1200 ha). Nieruchomość ujawnio...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

613 400 zł

4,22 zł/m²

145 400 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Lipinki

Cena wywoławcza:

613 400 zł

4,22 zł/m²

145 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Łupice działka nr: 353/2 o pow. ewid. 0.4759. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4759 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,4759 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00021414/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

172 200 zł

36,18 zł/m²

4 759 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Cena wywoławcza:

172 200 zł

36,18 zł/m²

4 759 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Przybyszów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Przybyszów działki nr: 72/50 o pow. ewid. 0.0770, nr: 72/42 o pow. ewid. 0.0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0586 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0586 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00018769/9, ZG1W/00021464/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 000 zł

30,72 zł/m²

586 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Przybyszów

Cena wywoławcza:

18 000 zł

30,72 zł/m²

586 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
1                         26
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości