Przetargi: grunty wschowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Krzepielów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Krzepielów działka nr: 732/2 o pow. ewid. 0.3577. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3577 ha, w tym w użytkach (LsVI/Ls - 0,3577 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00021242/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 000 zł

6,43 zł/m²

3 577 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Krzepielów

Cena wywoławcza:

23 000 zł

6,43 zł/m²

3 577 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Łupice działka nr: 353/2 o pow. ewid. 0.4759. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4759 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,4759 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00021414/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

172 200 zł

36,18 zł/m²

4 759 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Cena wywoławcza:

172 200 zł

36,18 zł/m²

4 759 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wschowa

...odbędzie się dnia 04 lutego 2026 r. o godzinie 10:00
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1,
w Sali Posiedzeń, I piętro.
Oznaczenie przedmiotu przetargu wg danych z ewidencji gruntów i KW
Kompleks nieruchomości niezabudowanych
położonych w obrębie Wschowa, przy ul.
Wolsztyńskiej i Irlandzkiej, oznaczone w
ewidencji gruntów i budynków numerami
działek 2300/4 i 2311/1 o łącznej
powierzchni 0,9417 ha, objęty księgą
wieczystą nr ZG1W/00006467/5,
ZG1W/00022641/...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

927 000 zł

98,44 zł/m²

9 417 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa

Cena wywoławcza:

927 000 zł

98,44 zł/m²

9 417 m²

...odbędzie się dnia 04 lutego 2026 r. o godzinie 10:00
w Sali Posiedzeń, I piętro.
Kompleks nieruchomości niezabudowanych
położonych w obrębie Wschowa, przy ul.
Wolsztyńskiej i Irlandzkiej, oznaczone w
ewidencji gruntów i budynków numerami
działek 2300/4 i 2311/1 o łącznej
powierzchni 0,9417 ha, objęty księgą
wieczystą nr ZG1W/00006467/5,
ZG1W/00022641/...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Tylewice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Wschowa, obręb Tylewice działka nr: 21/5 o pow. ewid. 1.2075. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.2075 ha, w tym w użytkach (LsVI/Ls - 1,2075 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00000183/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 800 zł

5,61 zł/m²

12 075 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Tylewice

Cena wywoławcza:

67 800 zł

5,61 zł/m²

12 075 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

172 200 zł

36,18 zł/m²

4 759 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Cena wywoławcza:

172 200 zł

36,18 zł/m²

4 759 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Lipinki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Lipinki działki nr: 149/2 o pow. ewid. 6.5300, nr: 149/5 o pow. ewid. 0.2300, nr: 178/1 o pow. ewid. 2.8700, nr: 178/2 o pow. ewid. 1.4700, nr: 149/4 o pow. ewid. 3.4400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 14.5400 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,5200 ha; RVI/R - 0,8200 ha; ŁIV/Ł - 1,3600 ha; ŁV/Ł - 1,1500 ha; LsIV/Ls - 3,4700 ha; LsV/Ls - 6,1000 ha; N/N - 1,1200 ha). Nieruchomość ujawnio...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

613 400 zł

4,22 zł/m²

145 400 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Lipinki

Cena wywoławcza:

613 400 zł

4,22 zł/m²

145 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Krzepielów

...odbędzie się w dniu 8.01.2026 r. w siedzibie Nadleśnictwa o godz. 12:00. Szczegóły ogłoszenia dostępne na stronie internetowej:

https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-slawa-slaska/wystapienia-komunikaty-ogloszenia

Z dodatkowymi informacjami dotyczącymi nieruchomości można zapoznać się w siedzibie Nadleśnictwa, w dniach roboczych, godz. 7.00 – 15.00, po uprzednim uzgodnieniu terminu telefonicznie. Osobą upoważnioną do udzielania informacji jest Jakub Kopciuch, tel. 68 356 62 29, wew. 120, ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 000 zł

19,20 zł/m²

1 719 m²

Termin: 2026-01-08

Organizator przetargu:
NADLEŚNICTWO SŁAWA ŚLĄSKA
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Krzepielów

Cena wywoławcza:

33 000 zł

19,20 zł/m²

1 719 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-08

Organizator przetargu:
NADLEŚNICTWO SŁAWA ŚLĄSKA
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Tylewice

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 800 zł

5,61 zł/m²

12 075 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Tylewice

Cena wywoławcza:

67 800 zł

5,61 zł/m²

12 075 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

172 200 zł

36,18 zł/m²

4 759 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Cena wywoławcza:

172 200 zł

36,18 zł/m²

4 759 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Szreniawa

...odbędzie się w dniu 18 grudnia 2025 r. w Urzędzie Miejskim w Sławie,

przy ul. Henryka Pobożnego 10 o godz. 11.00

Wadium należy wnieść w pieniądzu do dnia 11 grudnia 2025 r. (w kwocie określonej w powyższej tabeli), które należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Sławie, prowadzonym przez Bank Spółdzielczy Wschowa o/Sława nr: 65XXXXX009XXXXX003 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 11.12.2025 r. wymagana kwota znajdowała się na ww. koncie, ze wskazaniem tytułu wpłaty wadium (ozna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 000 zł

72,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Szreniawa

Cena wywoławcza:

36 000 zł

72,00 zł/m²

500 m²

przy ul. Henryka Pobożnego 10 o godz. 11.00

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Krążkowo

...odbędzie się w dniu 17 grudnia 2025 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Sławie,

przy ul. Henryka Pobożnego 10

Wadium należy wnieść w pieniądzu do dnia 10 grudnia 2025 r. (w kwocie określonej w powyższej tabeli), które należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Sławie, prowadzonym przez Bank Spółdzielczy Wschowa o/Sława nr: 65XXXXX009XXXXX003 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 10.12.2025r. wymagana kwota znajdowała się na ww. koncie, ze wskazaniem tytułu wpłaty wadium (oznac...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 000 zł

6,83 zł/m²

19 320 m²

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Krążkowo

Cena wywoławcza:

132 000 zł

6,83 zł/m²

19 320 m²

przy ul. Henryka Pobożnego 10

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Lipinki

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

681 500 zł

4,69 zł/m²

145 400 m²

Termin: 2025-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Lipinki

Cena wywoławcza:

681 500 zł

4,69 zł/m²

145 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wschowa, Makowa

...odbędzie się dnia 02 grudnia 2025 r. o godzinie 10:00
w Sali Posiedzeń, I piętro.
1) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie Wschowa, przy ul. Makowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków numerem działki 2138/2 o
powierzchni 0,5423 ha, objęta księgą wieczystą nr ZG1W/00004246/6.
Cena wywoławcza nieruchomości:
640.000,00 zł brutto (520.325,20 z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

640 000 zł

118 zł/m²

5 423 m²

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa, Makowa

Cena wywoławcza:

640 000 zł

118 zł/m²

5 423 m²

...odbędzie się dnia 02 grudnia 2025 r. o godzinie 10:00
w Sali Posiedzeń, I piętro.
Cena wywoławcza nieruchomości:
640.000,00 zł brutto (520.325,20 z...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa, Makowa

...odbędzie się dnia 02 grudnia 2025 r. o godzinie 10:00
w Sali Posiedzeń, I piętro.
2) Kompleks nieruchomości położonych w obrębie Wschowa, przy ul. Makowej,
oznaczony w ewidencji gruntów i budynków numerami działek 2148/7, 2145,
2143, 2142, 2141, 2140/2 o łącznej powierzchni 0,9093 ha, objętej
księgą wieczystą nr ZG1W/00005831/1, ZG1W/00006230/5,
ZG1W/000...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

840 000 zł

92,38 zł/m²

9 093 m²

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa, Makowa

Cena wywoławcza:

840 000 zł

92,38 zł/m²

9 093 m²

...odbędzie się dnia 02 grudnia 2025 r. o godzinie 10:00
w Sali Posiedzeń, I piętro.
księgą wieczystą nr ZG1W/00005831/1, ZG1W/00006230/5,
ZG1W/000...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Kuźnica Głogowska

...odbędzie się w dniu 25 listopada 2025 r. godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sławie,
przy ul. Henryka Pobożnego 10
Wadium należy wnieść w pieniądzu do dnia 19 listopada 2025 r. (w kwocie określonej w powyższej tabeli),
które należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Sławie, prowadzonym przez Bank Spółdzielczy Wschowa
o/Sława nr: 65 8669 0001 2009 0004 9269 0003 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 19.11.2025 r.
wymagana kwota znajdowała się na ww. koncie, ze wskazaniem tytułu wpła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

560 000 zł

175 zł/m²

3 193 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Kuźnica Głogowska

Cena wywoławcza:

560 000 zł

175 zł/m²

3 193 m²

przy ul. Henryka Pobożnego 10
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
1                         26
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości