Przetargi i licytacje: grunty łódzkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Kęszyn Dzięciary

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Rozprza, obręb Kęszyn Dzięciary, nr działki: 344 o pow. ewid. 0.7200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7200 w tym w użytkach rolnych (0.7200 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00056283/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 900 zł

4,99 zł/m²

7 200 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Kęszyn Dzięciary

Cena wywoławcza:

35 900 zł

4,99 zł/m²

7 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Niechcice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Rozprza, obręb Niechcice, nr działki: 238 o pow. ewid. 0.1780. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1780 w tym w użytkach rolnych (0.1780 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00032805/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 400 zł

4,72 zł/m²

1 780 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Niechcice

Cena wywoławcza:

8 400 zł

4,72 zł/m²

1 780 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Magdalenka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Rozprza, obręb Magdalenka, nr działki: 20 o pow. ewid. 0.4900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4900 w tym w użytkach rolnych (0.4900 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00093426/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 500 zł

3,98 zł/m²

4 900 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Magdalenka

Cena wywoławcza:

19 500 zł

3,98 zł/m²

4 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Radomsko, Kazimierza Pużaka

...odbędzie się w dniu 24.02.2026r. o godz. 10.00
w siedzibie Urzędu Miasta Radomsko, ul. Tysiąclecia 5, sala 105.
Wadium należy wnieść w pieniądzu, tak aby zostało zaksięgowane na koncie Urzędu
Miasta Radomska w: PKO Bank Polski nr 59 1020 3352 0000 1302 0265 3475,
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.02.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 799 000 zł

139 zł/m²

41 780 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radomska
Przetarg na działkę

Radomsko, Kazimierza Pużaka

Cena wywoławcza:

5 799 000 zł

139 zł/m²

41 780 m²

...odbędzie się w dniu 24.02.2026r. o godz. 10.00
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.02.2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radomska
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Żelechlinek, Teklin

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. ***, Teklin, 97-226 Żelechlinek, dla której działka o pow. 1501m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. 89,00m2 prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1T/***/6.

Suma oszacowania wynosi 188 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 125 333,33 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

125 333,33 zł

83,50 zł/m²

1 501 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Żelechlinek, Teklin

Cena wywoławcza:

125 333,33 zł

83,50 zł/m²

1 501 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Głowno

...pierwsza licytacja połączonych w jedno postępowanie nieruchomości *** położonych: 95-015 gmina Głowno, Lubianków, dla której Sąd Rejonowy w Zgierzu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** (działka ***) oraz udziału *** wynoszącego 1/10 części we współwłasności nieruchomości położonej: 95-015 gmina Głowno, Lubianków, dla której Sąd Rejonowy w Zgierzu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** (działka ***).

Przedmiotem licytacji jest...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

74 625 zł

65,35 zł/m²

1 142 m²

Termin: 2026-02-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Głowno

Cena wywoławcza:

74 625 zł

65,35 zł/m²

1 142 m²

Przedmiotem licytacji jest...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Piotrków Trybunalski, Romana Dmowskiego

...pierwsza licytacja :

- użytkowania wieczystego, którego właścicielem jest *** z ograniczoną odpowiedzialnością położonego przy ul. Romana Dmowskiego ***, 97-300 Piotrków Trybunalski, dla której Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Słowackiego 5, Piotrków Trybunalski, 97-300 Piotrków Trybunalski) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1P/***/8.

Opis nieruchomości:
działka ozn. nr ***/*** i ***/*** o łącznej powierzchni 0,4387 ha. Przedmiotowa nieruch...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

412 357,50 zł

94,00 zł/m²

4 387 m²

Termin: 2026-02-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Piotrków Trybunalski, Romana Dmowskiego

Cena wywoławcza:

412 357,50 zł

94,00 zł/m²

4 387 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

łaski, gm. Buczek, Buczek, Elstanta

...odbędzie się 23 luty 2026 roku w Urzędzie Gminy w Buczku, ul. Główna 20, 98-113
Buczek- sala konferencyjna, pokój nr 19.

Termin wpłaty wadium.

Wadium należy wpłacić przelewem na konto Urzędu Gminy w Buczku: 69 92701016 0100
0013 2001 0202 najpóźniej do dnia 17 luty 2026 roku . W tytule przelewu należy podać nr
działki oraz imię i nazwisko....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

181 zł/m²

828 m²

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Buczek
Przetarg na działkę

łaski, gm. Buczek, Buczek, Elstanta

Cena wywoławcza:

150 000 zł

181 zł/m²

828 m²

Buczek- sala konferencyjna, pokój nr 19.

Termin wpłaty wadium.

działki oraz imię i nazwisko....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Buczek
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Wartkowice, Biernacice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat poddębicki, gmina Wartkowice, obręb Biernacice, nr działki: 64 o pow. ewid. 0.2600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2600 w tym w użytkach rolnych (0.2600 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR2L/00018538/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 500 zł

36,35 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Wartkowice, Biernacice

Cena wywoławcza:

94 500 zł

36,35 zł/m²

2 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, gm. Dłutów, Ślądkowice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Dłutów, obręb Ślądkowice, nr działki: 1402 o pow. ewid. 0.1271. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1271 w tym w użytkach rolnych (0.1271 o symbolu Lzr). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1P/00053113/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 100 zł

3,23 zł/m²

1 271 m²

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, gm. Dłutów, Ślądkowice

Cena wywoławcza:

4 100 zł

3,23 zł/m²

1 271 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Kleszczów, Żłobnica

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Żłobnica, Żłobnica, 97-410 Kleszczów, dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Pabianicka 32, Bełchatów, 97-400 Bełchatów) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1B/***/5.

Suma oszacowania wynosi 35 664,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 26 748,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

26 748 zł

3,56 zł/m²

7 524 m²

Termin: 2026-02-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Kleszczów, Żłobnica

Cena wywoławcza:

26 748 zł

3,56 zł/m²

7 524 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Wartkowice, Wartkowice

...odbędzie się w dniu 20.02.2026 r. o godz. 10 w siedzibie Mazowieckiego Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Spółka z o.o. tj. w Łowiczu (adres: 99-400 Łowicz, ul. Topolowa 49)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

295 000 zł

8,14 zł/m²

36 261 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Spółka z o.o.
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Wartkowice, Wartkowice

Cena wywoławcza:

295 000 zł

8,14 zł/m²

36 261 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

opoczyński, gm. Paradyż, Wójcin

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (19.02.2026 r.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejs...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 502 zł

19,88 zł/m²

1 484 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Projekt Mielno sp. z o.o.
Przetarg na działkę

opoczyński, gm. Paradyż, Wójcin

Cena wywoławcza:

29 502 zł

19,88 zł/m²

1 484 m²

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Projekt Mielno sp. z o.o.
Przetarg na działkę

opoczyński, gm. Paradyż, Wójcin

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 161 zł

40,23 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Projekt Mielno sp. z o.o.
Przetarg na działkę

opoczyński, gm. Paradyż, Wójcin

Cena wywoławcza:

28 161 zł

40,23 zł/m²

700 m²

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Projekt Mielno sp. z o.o.
Licytacja komornicza działki

Skierniewice

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- użytkowania wieczystego położonego przy ***, Halinów, 96-100 Skierniewice, dla której Sąd Rejonowy w Skierniewicach VII Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Reymonta 12/14, Skierniewice, 96-100 Skierniewice) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
- użytkowania wieczystego położonego przy Halinów ***, 96-100 Skierniewice, dla której Sąd Rejonowy w Skierniewicach VII Wydział Ksiąg Wieczystych (ad...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 879 783,01 zł

12,31 zł/m²

233 900 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Skierniewice

Cena wywoławcza:

2 879 783,01 zł

12,31 zł/m²

233 900 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości