Przetargi i licytacje: grunty łódzkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

łęczycki, gm. Świnice Warckie, Zimne

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Zimne Rydzyna ***, 99-140 Świnice Warckie, dla której Sąd Rejonowy w Łęczycy IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Konopnickiej 16, Łęczyca, 99-100 Łęczyca) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1Y/***/9.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Zimne Rydzyna, gmina Świnice Warckie, powiat łęczycki, województwo łódzkie, dla której Sąd Rejonowy w Łęc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

27 866,67 zł

2,27 zł/m²

12 281 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczycki, gm. Świnice Warckie, Zimne

Cena wywoławcza:

27 866,67 zł

2,27 zł/m²

12 281 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczycki, gm. Świnice Warckie, Rydzyna

- nieruchomości położonej przy Zimne Rydzyna ***, 99-140 Świnice Warckie, dla której Sąd Rejonowy w Łęczycy IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Konopnickiej 16, Łęczyca, 99-100 Łęczyca) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1Y/***/3.

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

20 700 zł

2,46 zł/m²

8 400 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczycki, gm. Świnice Warckie, Rydzyna

Cena wywoławcza:

20 700 zł

2,46 zł/m²

8 400 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-21

Cena wywoławcza:

14 566,67 zł

2,47 zł/m²

5 908 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczycki, gm. Świnice Warckie, Rydzyna

Cena wywoławcza:

14 566,67 zł

2,47 zł/m²

5 908 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Rusiec, Rusiec

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. ***, 97-438 Rusiec, dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie Wydział V Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Okrzei 4, Bełchatów, 97-400 Bełchatów) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1B/***/8.

Opis nieruchomości:
Działka nr *** o powierzchni 0.9276 ha, zgodnie z miejskim planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość jest położona na obszarze oznaczonym jako tereny trwałych użytków zielo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

18 075 zł

1,95 zł/m²

9 276 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Rusiec, Rusiec

Cena wywoławcza:

18 075 zł

1,95 zł/m²

9 276 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Rusiec, Mierzynów

- nieruchomości położonej przy ***, Mierzynów, 97-438 Rusiec, dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie Wydział V Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Okrzei 4, Bełchatów, 97-400 Bełchatów) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1B/***/8.

Opis nieruchomości:
Działka nr *** o powierzchni 0,6340 ha - bez zabudowań. Według Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka ta stanowi tereny o wyższych klasach bon...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

12 375 zł

1,95 zł/m²

6 340 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Rusiec, Mierzynów

Cena wywoławcza:

12 375 zł

1,95 zł/m²

6 340 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Żytno, Pukarzów

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy Pukarzów, 97-532 Żytno, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Radomsku prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, obejmująca działkę o łącznej powierzchni: 4.200,00 m² oznaczoną w ewidencji gruntów obrębu 0021 - 21 Pukarzów, gmina Żytno następującym numerem: ***/1 posiadającą kształt wydłużonego trapezu zbliżonego do pros...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 666,67 zł

2,06 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Żytno, Pukarzów

Cena wywoławcza:

8 666,67 zł

2,06 zł/m²

4 200 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

brzeziński, gm. Jeżów, Popień, PGR

Szczegółowa informacja o przetargu na lokal w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 400 zł

2 800 zł/m²

23 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzeziński, gm. Jeżów, Popień, PGR

Cena wywoławcza:

64 400 zł

2 800 zł/m²

23 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kutnowski, gm. Łanięta, Suchodębie, Maj

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 000 zł

1 333 zł/m²

33 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kutnowski, gm. Łanięta, Suchodębie, Maj

Cena wywoławcza:

44 000 zł

1 333 zł/m²

33 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

opoczyński, gm. Żarnów, Żarnów

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** z ograniczoną odpowiedzialnością położonej przy Wesoła Tresta ***, 26-330 Żarnów, dla której Sąd Rejonowy w Opocznie (adres: ul. Biernackiego 20, Opoczno, 26-300 Opoczno) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT10/***/4.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z działek gruntowych nr ***, ***, ***, położonych w obrębie miejscowości Żarnów - Wesoła Tresta, gmina Żarnów. Powierzchnia nieruchomości wynosi 1,9456ha (łączna szerok...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

374 550 zł

19,25 zł/m²

19 456 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

opoczyński, gm. Żarnów, Żarnów

Cena wywoławcza:

374 550 zł

19,25 zł/m²

19 456 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Aleksandrów Łódzki

Sygn. akt LD1M/GUp/25/2024

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości ***– jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki, w trybie konkursu ofert, na następujących warunkach:

1. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Rąbieniu, obejmującą działkę gruntu o numerze ewidencyjnym ***/5, o powierzchni 5809 m2, dla której Sąd Rejonowy w Zgierzu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW o numerz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

620 000 zł

107 zł/m²

5 809 m²

Termin: 2025-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Aleksandrów Łódzki

Cena wywoławcza:

620 000 zł

107 zł/m²

5 809 m²

Sygn. akt LD1M/GUp/25/2024

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

pabianicki, gm. Dłutów, Dłutów, Świerczyna

...pierwsza licytacja nieruchomości zabudowanej położonej pod adresem: 95-081 Dłutów, Świerczyna ***, dla której Sąd Rejonowy w Pabianicach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1P/***/2, o powierzchni 1 450,00 m2, zabudowanej budynkiem o powierzchni zabudowy 28,00 m2, będącej własnością dłużnika: *** ***.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 150 000,00 zł. Cena wywołania wynosi trzy czwarte wartości szacunkowej tj. kwotę 112 500,00 zł.

Przystępujący do przetargu ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

112 500 zł

77,59 zł/m²

1 450 m²

Termin: 2025-10-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pabianicki, gm. Dłutów, Dłutów, Świerczyna

Cena wywoławcza:

112 500 zł

77,59 zł/m²

1 450 m²

Przystępujący do przetargu ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Tomaszów Mazowiecki, Niemcewicza

...odbędzie się w dniu 15 października 2025 roku o godz. 1000 w sali nr 22
(I piętro budynku A) w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim ul. P.O.W. 10/16.
Cena wyjściowa do przetargu ustalona została na kwotę – 680 000,00 zł brutto w tym
23 % VAT (słownie: sześćset osiemdziesiąt tysięcy złotych 00/100).

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu
w wysokości 68 000,00 zł. (słownie: sześćdziesiąt osiem tysięcy złotych) na rachunek
bankowy Gminy Miasto Tomaszów Mazo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

680 000 zł

327 zł/m²

2 080 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tomaszów Mazowiecki
Przetarg na działkę

Tomaszów Mazowiecki, Niemcewicza

Cena wywoławcza:

680 000 zł

327 zł/m²

2 080 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tomaszów Mazowiecki
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Szczerców, Chabielice

- nieruchomości położonej przy dz. nr ***, Chabielice Kolonia, 97-400 Szczerców, dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Pabianicka 32, Bełchatów, 97-400 Bełchatów) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1B/***/1.

Opis nieruchomości:
nieruchomość położona pod adresem: 97-420 Szczerców, działka nr ***, Chabielice Kolonia, dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie V Wydział Ksiąg Wieczystych...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

25 266,67 zł

2,25 zł/m²

11 205 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Szczerców, Chabielice

Cena wywoławcza:

25 266,67 zł

2,25 zł/m²

11 205 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

wieluński, gm. Wieluń, Jodłowiec

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Wieluniu – plac Kazimierza Wielkiego 1, sala nr 11 w ratuszu.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

900 000 zł

70,67 zł/m²

12 736 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wieluniu
Przetarg na działkę

wieluński, gm. Wieluń, Jodłowiec

Cena wywoławcza:

900 000 zł

70,67 zł/m²

12 736 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wieluniu
Przetarg na działkę

wieluński, gm. Pątnów, Dzietrzniki

OPIS OFERTY

OGŁOSZENIE

Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej *** ogłasza pierwszy konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaoferowanej cenie, nie niższej niż cena oszacowania.

Przedmiotem sprzedaży jest:
1. Nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę ewidencyjną nr ***o powierzchni 1100 m2, położonej w miejscowości Dzietrzniki, gmina Pątnów, powiat Wieluński. Przedmiotowa nieruchomość objęta jest księgą wieczystą nr ***. Szczegółowy opera...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 300 zł

21,18 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

wieluński, gm. Pątnów, Dzietrzniki

Cena wywoławcza:

23 300 zł

21,18 zł/m²

1 100 m²

OPIS OFERTY

OGŁOSZENIE

Przedmiotem sprzedaży jest:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości