Przetargi i licytacje: grunty łódzkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

pabianicki, gm. Lutomiersk, Czołczyn

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Dz. nr ***, Czołczyn, 95-083 Lutomiersk, dla której Sąd Rejonowy w Łasku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Przemysłowa 5, Łask, 98-100 Łask) prowadzi księgę wieczystą o numerze SR1L/***.
Opis nieruchomości:
Działka nr *** - pow. 0,0523 ha, położona w bezpośrednim otoczeniu niezabudowanych działek rolnych i leśnych oraz pojedynczej zabudowy mieszkaniowej, posiada dostęp do drogi publicznej o nawierzchni grunt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

906,67 zł

1,73 zł/m²

523 m²

Termin: 2025-10-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pabianicki, gm. Lutomiersk, Czołczyn

Cena wywoławcza:

906,67 zł

1,73 zł/m²

523 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Poddębice, Lubiszewice

...odbędzie się w dniu 15 października 2025 r. o godz. 13:00 w siedzibie Kancelarii Syndyka.

Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz ustalanie terminu oględzin pod numerami telefonów: +48 (42) 672 23 01, +48 728 123 430 oraz +48 603 533 058 oraz pod adresem e-mail: upadloscdlakazdego@outlook.com.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 680 zł

18,39 zł/m²

3 028 m²

Termin: 2025-10-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Poddębice, Lubiszewice

Cena wywoławcza:

55 680 zł

18,39 zł/m²

3 028 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Łowicz, Strzelecka

...odbędzie się w dniu 9 października 2025 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1000
1. Wadium dla nieruchomości wynosi 55.000,- zł. Wadium należy wpłacić przed otwarciem przetargu
najpóźniej do dnia 6 października 2025 roku na konto U.M. w Łowiczu nr 04 2030 0045 1110
0000 0236 7900. Za datę wpłacenia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na rachunek Urzędu
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

850 000 zł

88,23 zł/m²

9 634 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Strzelecka

Cena wywoławcza:

850 000 zł

88,23 zł/m²

9 634 m²

Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1000
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Strzelecka

Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1100
1. Wadium dla nieruchomości wynosi 50.000,- zł. Wadium należy wpłacić przed otwarciem przetargu
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

750 000 zł

93,81 zł/m²

7 995 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Strzelecka

Cena wywoławcza:

750 000 zł

93,81 zł/m²

7 995 m²

Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1100
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Strzelecka

Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1200
1. Wadium dla nieruchomości wynosi 80.000,- zł. Wadium należy wpłacić przed otwarciem przetargu
Miejskiego w Łowiczu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

88,83 zł/m²

13 509 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Strzelecka

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

88,83 zł/m²

13 509 m²

Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1200
Miejskiego w Łowiczu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Poznańska

Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1300
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

84,90 zł/m²

16 490 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Poznańska

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

84,90 zł/m²

16 490 m²

Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1300
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

łowicki, gm. Łowicz, Małszyce, Poznańska

Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 9 00
1. Wadium dla nieruchomości wynosi 100.000,- zł. Wadium należy wpłacić przed otwarciem
przetargu najpóźniej do dnia 6 października 2025 roku na konto U.M. w Łowiczu nr 04 2030 0045
1110 0000 0236 7900. Za datę wpłacenia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na rachunek
Urzędu Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 845 000 zł

191 zł/m²

9 675 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

łowicki, gm. Łowicz, Małszyce, Poznańska

Cena wywoławcza:

1 845 000 zł

191 zł/m²

9 675 m²

Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 9 00
Urzędu Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Drużbice, Drużbice

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. ***, Drużbice Kolonia, 97-403 Drużbice, dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie Wydział V Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Okrzei 4, Bełchatów, 97-400 Bełchatów) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1B/***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem szacowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Kolonia Drużbice (obr. 6), w gminie Drużbice, w powiecie bełchatowskim, ozn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

38 850 zł

45,02 zł/m²

863 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Drużbice, Drużbice

Cena wywoławcza:

38 850 zł

45,02 zł/m²

863 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Drużbice, Drużbice

- nieruchomości położonej przy ul. ***, Drużbice Kolonia, 97-403 Drużbice, dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie Wydział V Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Okrzei 4, Bełchatów, 97-400 Bełchatów) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1B/***7.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem szacowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Kolonia Drużbice (obr. 6), w gminie Drużbice, w powiecie bełchatowskim, oz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

38 775 zł

45,03 zł/m²

861 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Drużbice, Drużbice

Cena wywoławcza:

38 775 zł

45,03 zł/m²

861 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Kodrąb, Klizin, Drugi

- nieruchomości położonej przy ***, Klizin Drugi, 97-512 Kodrąb, dla której Sąd Rejonowy w Radomsku (adres: ul. Tysiąclecia 3/97-500, Radomsko, 97-500 Radomsko) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1R/***/6.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w gminie Kodrąb, na działce oznaczonej nr ***, obrębu 0007 Klizin Drugi. Działka ma charakter leśny o pow. 0,27 ha z drzewostanem. Ziemia VI klasy ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

11 775 zł

4,36 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Kodrąb, Klizin, Drugi

Cena wywoławcza:

11 775 zł

4,36 zł/m²

2 700 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łowicki, gm. Chąśno, Chąśno

...pierwsza licytacja

nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości Skowroda, gmina Chąśno, powiat łowicki, dla której Sąd Rejonowy w Łowiczu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW LD1O/*** oznaczonej w ewidencji gruntów jako działki nr ***, ***, *** i *** z obrębu nr 14 miejscowości Skowroda, o łącznej powierzchni 9,4674 ha stanowiącej wspólność ustawową majątkową małżeńską dłużników *** *** i *** ***.

Łączna suma oszacowania nieruchomości, dla k...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

711 375 zł

7,51 zł/m²

94 674 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łowicki, gm. Chąśno, Chąśno

Cena wywoławcza:

711 375 zł

7,51 zł/m²

94 674 m²

...pierwsza licytacja

Łączna suma oszacowania nieruchomości, dla k...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wieluński, gm. Wieluń, Olewin

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy dz. ***/obręb ***, Olewin, 98-300 Wieluń, dla której Sąd Rejonowy w Wieluniu (adres: ul. ***/98-300, 98-300 Wieluń, 98-300 Wieluń) prowadzi księgę wieczystą o numerze SR1W/***/0.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Olewin i oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr ***, obręb *** Olewin, gmina Wieluń – o powierzchni 0,7102 ha. Nieruchomość jest niezabudowana...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

25 333,33 zł

3,57 zł/m²

7 102 m²

Termin: 2025-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wieluński, gm. Wieluń, Olewin

Cena wywoławcza:

25 333,33 zł

3,57 zł/m²

7 102 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Zgierz

...odbędzie się w siedzibie PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Zgierzu, przy ul. Energetyków 9 w dniu 08.10.2025 r. o godz. 11:00.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie do dnia 03.10.2025 r. wadium w wysokości 1 240 000 zł na rachunek bankowy nr 54XXXXX111XXXXX362 prowadzony przez Bank Pekao S.A., tytułem: „sprzedaż nieruchomości - wadium”.

Na dzień ogłoszenia przetargu sprzedaż podlega zwolnieniu z podatku VAT.

Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży nieruc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 400 000 zł

73,04 zł/m²

169 761 m²

Termin: 2025-10-08

Organizator przetargu:
PGE Energia Ciepła S.A.
Przetarg na działkę

Zgierz

Cena wywoławcza:

12 400 000 zł

73,04 zł/m²

169 761 m²

Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży nieruc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-08

Organizator przetargu:
PGE Energia Ciepła S.A.
Licytacja komornicza działki

sieradzki, gm. Brzeźnio, Dębołęka

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy .,Dębołęka, 98-275 Brzeźnio, dla której sąd prowadzi księgę wieczystą o numerze SR1S/***/6.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość - działka niezabudowana ***/*** całkowita powierzchnia 0,0996 ha – użytek: RV – 0,0724 ha; RVI – 0,0272 ha; dojazd drogą gruntową - niepubliczną – mającą status prywatnej SR1S/***/9. Działka jest o kształcie regularnym, szeroka od drogi około 31 m, głęboka około 30 m....
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

41 400 zł

41,57 zł/m²

996 m²

Termin: 2025-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sieradzki, gm. Brzeźnio, Dębołęka

Cena wywoławcza:

41 400 zł

41,57 zł/m²

996 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Łódź, Bałuty, Sierakowskiego

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** w Łodzi położonej przy ul. Sierakowskiego ***, 90-001 Łódź, dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XVI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wojska Polskiego ***, Łódź, 91-726 Łódź) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1M/***/5.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem przetargu jest działka gruntu o powierzchni 734m2. Opisywana nieruchomość nie jest zabudowana, na zachodnim terenie działki nr *** posadowiono fundamen...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

959 400 zł

1 307 zł/m²

734 m²

Termin: 2025-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Łódź, Bałuty, Sierakowskiego

Cena wywoławcza:

959 400 zł

1 307 zł/m²

734 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości