Przetargi i licytacje: grunty łódzkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Henryków, Czekoladowa

...odbędzie się w dniu 21.05.2026 r.
o godz. 11.00 w Urzędzie Gminy Zduńska Wola, pokój nr 24, II piętro.
6. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w podanej powyżej wysokości przelewem
na konto Urzędu Gminy Zduńska Wola: 82 1240 3305 1111 0000 2933 7473 Bank Pekao S.A. I oddział
w Zduńskiej Woli z odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby środki pieniężne znalazły się na koncie Urzędu
Gminy Zduńska Wola, najpóźniej w dniu 18.05.2026 r., pod rygorem uznania, że warunek wpłaty wadium
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 000 zł

121 zł/m²

922 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zduńska Wola
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Henryków, Czekoladowa

Cena wywoławcza:

112 000 zł

121 zł/m²

922 m²

...odbędzie się w dniu 21.05.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zduńska Wola
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Henryków, Czekoladowa

...odbędzie się w dniu 21.05.2026 r.

Cena wywoławcza:

115 000 zł

111 zł/m²

1 033 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zduńska Wola
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Henryków, Czekoladowa

Cena wywoławcza:

115 000 zł

111 zł/m²

1 033 m²

...odbędzie się w dniu 21.05.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zduńska Wola
Licytacja komornicza działki

kutnowski, gm. Kutno, Leszczynek

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Działka nr ***/*** - o prostokątnym kształcie i powierzchni gruntu wynoszącej 0,1199 ha. Teren działki niezabudowany, bz trwałaego utwardzenia, porośnięty roślinnością trawiastą z miejscowo występującym zakrzewieniem i zadrzewieniem ozdobnym oraz owocowym. Parcela w przeważającej części nieogrodzona, w części przylega do sąsiedniej ogrodzonej posesji. Nieruchomość od frontu posiada bezpośredni dostęp do drogi publ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

79 182 zł

66,04 zł/m²

1 199 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kutnowski, gm. Kutno, Leszczynek

Cena wywoławcza:

79 182 zł

66,04 zł/m²

1 199 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kutnowski, gm. Kutno, Leszczynek

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Działka nr *** - o prostokątnym kształcie i powierzchni gruntu wynoszącej 0,1199 ha. Teren działki niezabudowany, bez trwałego utwardzenia, porośnięty roślinnością trawiastą z miejscowo występującym zakrzewieniem i zadrzewieniem ozdobnym oraz owocowym. Parcela w przeważającej części nieogrodzona, w części przylega do sąsiedniej ogrodzonej posesji. Nieruchomość od frontu posiada bezpośredni dostęp do drogi publi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

79 182 zł

66,04 zł/m²

1 199 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kutnowski, gm. Kutno, Leszczynek

Cena wywoławcza:

79 182 zł

66,04 zł/m²

1 199 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pabianicki, gm. Lutomiersk, Zygmuntów

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa składająca się z jednej działki ewidencyjnej nr ***/***, o pow. 2950 m2, położona w miejscowości Zygmuntów, w gminie Lutomiersk, w powiecie pabianickim – nr KW ***. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w trakcie budowy (brak obrysu budynku na mapie ewidencyjnej i zasadniczej). Dojazd do wycenianej nieruchomości jest bardzo dogodny, gdyż odb...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

392 250 zł

133 zł/m²

2 950 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pabianicki, gm. Lutomiersk, Zygmuntów

Cena wywoławcza:

392 250 zł

133 zł/m²

2 950 m²

## NIERUCHOMOŚĆ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Uniejów, Łęczycka

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Uniejów przy ulicy
Błogosławionego Bogumiła nr 13 w Uniejowie w dniu 20 maja 2026 r. o godzinie 11.00
Uczestnik przetargu zobowiązany jest zapoznać się z warunkami przetargu, co potwierdza
podpisem na liście obecności przed rozpoczęciem przetargu ustnego....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

139 zł/m²

12 937 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

Uniejów, Łęczycka

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

139 zł/m²

12 937 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Licytacja komornicza działki

Szadek

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Nieruchomość niezabudowana złożona z działek nr ***, ***, *** i *** o powierzchni 1,0200 ha, położona we wsi Wilamów w gminie Szadek, w powiecie zduńskowolskim, województwie łódzkim. Działki nr: ***, *** i *** w całości stanowią użytki rolne, zaś działka nr *** w części (0,14 ha) stanowi użytek rolny i w części (0,15 ha) stanowi las. Działki mają kształt prostokątów o szerokościach od 9 do 17 m, w większości...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

33 075 zł

3,24 zł/m²

10 200 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Szadek

Cena wywoławcza:

33 075 zł

3,24 zł/m²

10 200 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

skierniewicki, gm. Słupia, Słupia

NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWE STANOWIĄCE GOSPODARCZĄ CAŁOŚĆ

Nieruchomości gruntowe stanowiących gospodarczą całość o łącznej powierzchni 0,7200 HA, położonych w Gminie Słupia w obrębie 0007 Słupia, działki gruntu o numerze ewidencyjnym: ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, dla których Sąd Rejonowy w Brzezinach IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***, KW ***, KW ***.

1) Kompleks budynków byłego młyna - bu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

587 566,50 zł

81,61 zł/m²

7 200 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

skierniewicki, gm. Słupia, Słupia

Cena wywoławcza:

587 566,50 zł

81,61 zł/m²

7 200 m²

NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWE STANOWIĄCE GOSPODARCZĄ CAŁOŚĆ

1) Kompleks budynków byłego młyna - bu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Tomaszów Mazowiecki, Nagórzycka

Sygn. akt LD1M/GUp/46/2025

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości*** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Nagórzyckiej, działki gruntu o nr ***, KW nr *** – na następujących warunkach:

*** Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, rolna, niezabudowana, położona w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Nagórzyckiej, działki gruntu o numerach ewiden...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

800 000 zł

85,59 zł/m²

9 347 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Syndyk Hubert Sidowski
Przetarg na działkę

Tomaszów Mazowiecki, Nagórzycka

Cena wywoławcza:

800 000 zł

85,59 zł/m²

9 347 m²

Sygn. akt LD1M/GUp/46/2025

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Syndyk Hubert Sidowski
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 16

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Pabianice - miasto, obręb P-16, nr działki: 117 o pow. ewid. 0.3570. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3570 w tym w użytkach rolnych (0.3570 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1P/00053022/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 400 zł

17,76 zł/m²

3 570 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 16

Cena wywoławcza:

63 400 zł

17,76 zł/m²

3 570 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, gm. Lutomiersk, Zdziechów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Lutomiersk, obręb Zdziechów, nr działki: 146 o pow. ewid. 0.0320. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0320 w tym w użytkach rolnych (0.0320 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR1L/00040430/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 000 zł

84,38 zł/m²

320 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, gm. Lutomiersk, Zdziechów

Cena wywoławcza:

27 000 zł

84,38 zł/m²

320 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 24

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Pabianice - miasto, obręb P-24, nr działki: 121/1 o pow. ewid. 0.1567. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1567 w tym w użytkach rolnych (0.1567 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1P/00024247/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 200 zł

81,81 zł/m²

1 567 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 24

Cena wywoławcza:

128 200 zł

81,81 zł/m²

1 567 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Bełchatów, obręb Wola Kruszyńska, nr działki: 498/1 o pow. ewid. 0.1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1200 w tym w użytkach rolnych (0.1200 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1B/00070201/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 600 zł

5,50 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Cena wywoławcza:

6 600 zł

5,50 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Bełchatów, obręb Wola Kruszyńska, nr działki: 154 o pow. ewid. 0.4880. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4880 w tym w użytkach rolnych (0.4880 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1B/00070201/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 600 zł

4,22 zł/m²

4 880 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Cena wywoławcza:

20 600 zł

4,22 zł/m²

4 880 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 24

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Pabianice - miasto, obręb P-24, nr działki: 19 o pow. ewid. 0.9896. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9896 w tym w użytkach rolnych (0.8855 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1P/00053058/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

247 100 zł

24,97 zł/m²

9 896 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 24

Cena wywoławcza:

247 100 zł

24,97 zł/m²

9 896 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości