Przetargi i licytacje: grunty łódzkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Bełchatów, obręb Wola Kruszyńska, nr działki: 489/6 o pow. ewid. 0.0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0400 w tym w użytkach rolnych (0.0400 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1B/00070201/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 100 zł

5,25 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Cena wywoławcza:

2 100 zł

5,25 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Szczerców, Magdalenów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Szczerców, obręb Magdalenów, nr działki: 829/1 o pow. ewid. 0.1354. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1354 w tym w użytkach rolnych (0.0094 o symbolu W, 0.1260 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 12782. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 700 zł

5,69 zł/m²

1 354 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Szczerców, Magdalenów

Cena wywoławcza:

7 700 zł

5,69 zł/m²

1 354 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Wartkowice, Biernacice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat poddębicki, gmina Wartkowice, obręb Biernacice, nr działki: 64 o pow. ewid. 0.2600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2600 w tym w użytkach rolnych (0.2600 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR2L/00018538/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 500 zł

36,35 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Wartkowice, Biernacice

Cena wywoławcza:

94 500 zł

36,35 zł/m²

2 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Szczerców, Magdalenów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Szczerców, obręb Magdalenów, nr działki: 905 o pow. ewid. 1.5009. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.5009 w tym w użytkach rolnych (0.0092 o symbolu W, 1.1024 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 12782. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 100 zł

5,14 zł/m²

15 009 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Szczerców, Magdalenów

Cena wywoławcza:

77 100 zł

5,14 zł/m²

15 009 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Stryków, Sierżnia Lub Bartolin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Stryków, obręb Sierżnia Lub Bartolin, nr działki: 245 o pow. ewid. 0.2930. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2930 w tym w użytkach rolnych (0.2489 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1G/00043721/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

229 200 zł

78,23 zł/m²

2 930 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Stryków, Sierżnia Lub Bartolin

Cena wywoławcza:

229 200 zł

78,23 zł/m²

2 930 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Szczerców, Magdalenów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Szczerców, obręb Magdalenów, nr działki: 829/2 o pow. ewid. 0.2951. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2951 w tym w użytkach rolnych (0.1057 o symbolu R, 0.1894 o symbolu Lzr). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 12782. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 500 zł

4,57 zł/m²

2 951 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Szczerców, Magdalenów

Cena wywoławcza:

13 500 zł

4,57 zł/m²

2 951 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Bełchatów, obręb Wola Kruszyńska, nr działki: 21/1 o pow. ewid. 0.0680. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0680 w tym w użytkach rolnych (0.0260 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1B/00070201/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 300 zł

4,85 zł/m²

680 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Cena wywoławcza:

3 300 zł

4,85 zł/m²

680 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

łęczycki, gm. Grabów, Rybnik

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKI ZABUDOWANE

Działka numer ***/*** dla której Sąd Rejonowy w Łęczycy IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr *** oraz ***/*** dla której Sąd Rejonowy w Łęczycy IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr ***. Przedmiotowe działki o nr ***/*** oraz ***/*** położone są w gminie Grabów, miejscowości Rybnik pod nr ***. Działka o nr ***/*** zajmuje powierzchni 45 arów oraz działka o nr ***/*** za...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

221 250 zł

16,07 zł/m²

13 766 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczycki, gm. Grabów, Rybnik

Cena wywoławcza:

221 250 zł

16,07 zł/m²

13 766 m²

DZIAŁKI ZABUDOWANE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Henryków, Czekoladowa

...odbędzie się w dniu 19.05.2026 r.
o godz. 11.00 w Urzędzie Gminy Zduńska Wola, pokój nr 24, II piętro.
6. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w podanej powyżej wysokości przelewem
na konto Urzędu Gminy Zduńska Wola: 82 1240 3305 1111 0000 2933 7473 Bank Pekao S.A. I oddział
w Zduńskiej Woli z odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby środki pieniężne znalazły się na koncie Urzędu
Gminy Zduńska Wola, najpóźniej w dniu 14.05.2026 r., pod rygorem uznania, że warunek wpłaty wadium
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

124 zł/m²

1 129 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zduńska Wola
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Henryków, Czekoladowa

Cena wywoławcza:

140 000 zł

124 zł/m²

1 129 m²

...odbędzie się w dniu 19.05.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zduńska Wola
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Henryków, Czekoladowa

...odbędzie się w dniu 19.05.2026 r.

Cena wywoławcza:

108 000 zł

121 zł/m²

889 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zduńska Wola
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Henryków, Czekoladowa

Cena wywoławcza:

108 000 zł

121 zł/m²

889 m²

...odbędzie się w dniu 19.05.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zduńska Wola
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Henryków, Czekoladowa

...odbędzie się w dniu 19.05.2026 r.

Cena wywoławcza:

112 000 zł

121 zł/m²

928 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zduńska Wola
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Henryków, Czekoladowa

Cena wywoławcza:

112 000 zł

121 zł/m²

928 m²

...odbędzie się w dniu 19.05.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zduńska Wola
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Henryków, Czekoladowa

...odbędzie się w dniu 19.05.2026 r.

Cena wywoławcza:

123 000 zł

133 zł/m²

927 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zduńska Wola
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Henryków, Czekoladowa

Cena wywoławcza:

123 000 zł

133 zł/m²

927 m²

...odbędzie się w dniu 19.05.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zduńska Wola
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Przedmiotem licytacji jest: nieruchomość gruntowa niezabudowana dotychczas trwale niezagospodarowana, stanowi rezerwę pod przyszłe inwestycje, jest aktualnie zarośnięta, zakrzaczona i porośnięta pojedynczymi drzewami powstałymi z samosiewu, nieruchomość stanowi działka oznaczona w ewidencji gruntów obrębu 0012 - 12 miejscowości Szczepocice Rządowe, gmina Radomsko numerem: ***/*** o powierzchni całkowitej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

492 420 zł

185 zł/m²

2 669 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

492 420 zł

185 zł/m²

2 669 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

40 853,33 zł

15,31 zł/m²

2 669 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

40 853,33 zł

15,31 zł/m²

2 669 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Przedmiotem licytacji jest: nieruchomość gruntowa niezabudowana dotychczas trwale niezagospodarowana, stanowi rezerwę pod przyszłe inwestycje, jest aktualnie zarośnięta, zakrzaczona i porośnięta pojedynczymi drzewami powstałymi z samosiewu, nieruchomość stanowi działka oznaczona w ewidencji gruntów obrębu 0012 - 12 miejscowości Szczepocice Rządowe, gmina Radomsko numerem: ***/*** o powierzchni całkowi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

406 726,67 zł

152 zł/m²

2 669 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

406 726,67 zł

152 zł/m²

2 669 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości