Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

...odbędzie się dnia 06 maja 2026 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

Najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2026r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu.

Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

395 000 zł

349 zł/m²

1 132 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

Cena wywoławcza:

395 000 zł

349 zł/m²

1 132 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

...odbędzie się dnia 06 maja 2026 r. o godz. 1130 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

275 000 zł

346 zł/m²

795 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

Cena wywoławcza:

275 000 zł

346 zł/m²

795 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

średzki, gm. Udanin, Gościsław

...odbędzie się dnia marca 06 maja 2026 od godz. 10.30

Teren działki płaski, nieogrodzony. Nieruchomość wolna od długów i obciążeń. Działka obecnie w uprawie rolnej, objęta umową dzierżawy do 15.09.2026 r.

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu wysokości 10 % ceny wywoławczej, w terminie do 04.05.2026 r. Tytuł wpłaty „Wadium Gościsław, działka nr 173/3”.

Wszystkie informacje można uzyskać pod nr telefonu 76 74...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

145 350 zł

29,05 zł/m²

5 003 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Udanin
Przetarg na działkę

średzki, gm. Udanin, Gościsław

Cena wywoławcza:

145 350 zł

29,05 zł/m²

5 003 m²

...odbędzie się dnia marca 06 maja 2026 od godz. 10.30

Wszystkie informacje można uzyskać pod nr telefonu 76 74...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Udanin
Licytacja komornicza działki

wrocławski, gm. Kąty Wrocławskie, Mokronos Górny, Akacjowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA – DZIAŁKA NR ***/*** WRAZ Z UDZIAŁEM 1/12 W DZIAŁKACH NR ***/*** ORAZ ***/***, STANOWIĄCYCH DROGĘ DOJAZDOWĄ (MOKRONOS GÓRNY, UL. AKACJOWA GM. KĄTY WROCŁAWSKIE)

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w południowo-zachodniej części miejscowości Mokronos Górny przy ul. Akacjowej gm. Kąty Wrocławskie, którą stanowi działka o numerze geodezyjnym ***/*** o powierzchni 0,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

524 902,50 zł

129 zł/m²

4 057 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wrocławski, gm. Kąty Wrocławskie, Mokronos Górny, Akacjowa

Cena wywoławcza:

524 902,50 zł

129 zł/m²

4 057 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Lubin, Czerniec

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubiński, gmina Lubin, obręb Czerniec działka nr: 396/15 o pow. ewid. 0.3011. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3011 ha, w tym w użytkach (PsIV/Br - 0,1174 ha; PsV/Br - 0,1837 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00063792/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 320 zł

37,30 zł/m²

3 011 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Lubin, Czerniec

Cena wywoławcza:

112 320 zł

37,30 zł/m²

3 011 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

głogowski, gm. Pęcław, Pęcław

Nieruchomość rolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat głogowski, gmina Pęcław, obręb Pęcław działka nr: 135/16 o pow. ewid. 3.0816. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 3.0816 ha, w tym w użytkach (RIIIb/Br - 0,3100 ha; RIVa/Br - 2,7716 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1G/00068196/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 320 000 zł

42,83 zł/m²

30 816 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

głogowski, gm. Pęcław, Pęcław

Cena wywoławcza:

1 320 000 zł

42,83 zł/m²

30 816 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kłodzko

...odbędzie się w dniu 05.05.2026 r. o godz.10:00 w budynku Urzędu Miasta w Kłodzku, Pl. Bolesława Chrobrego 1, sala 201.

5. Warunkiem udziału w przetargu jest:
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 200 000 zł

543 zł/m²

18 794 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kłodzko
Przetarg na działkę

Kłodzko

Cena wywoławcza:

10 200 000 zł

543 zł/m²

18 794 m²

5. Warunkiem udziału w przetargu jest:
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kłodzko
Przetarg na działkę

Kłodzko

...odbędzie się w dniu 05.05.2026 r. o godz. 12.00 w budynku Urzędu Miasta w Kłodzku, Pl. Bolesława Chrobrego 1, sala 201.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 900 000 zł

528 zł/m²

18 763 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kłodzko
Przetarg na działkę

Kłodzko

Cena wywoławcza:

9 900 000 zł

528 zł/m²

18 763 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kłodzko
Przetarg na działkę

Świeradów-Zdrój

...odbędzie się dnia 05 maja 2026 r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Miasta Świeradów-Zdrój, ul. 11 Listopada 35, 59-850 Świeradów-Zdrój, sala nr 33 (III piętro). Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 39.000,00 zł w terminie do dnia 30 kwietnia 2026 r.
link do ogłoszenia: Adres www ukryty

2) Pierwszy przetarg na zbycie prawa własności zabudowanej nieruchomości gruntowej: działka nr 40/4, am. 10, obręb 0004 – Świeradów-Zdrój, o powierzchni 0,1809 ha, położona w re...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

388 000 zł

269 zł/m²

1 444 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świeradów-Zdrój
Przetarg na działkę

Świeradów-Zdrój

Cena wywoławcza:

388 000 zł

269 zł/m²

1 444 m²

link do ogłoszenia: Adres www ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świeradów-Zdrój
Przetarg na działkę

Legnica, Warzywna

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.11.30 w Wydziale Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 40.000,00 zł do 30.04.2026 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

194 zł/m²

1 029 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Warzywna

Cena wywoławcza:

200 000 zł

194 zł/m²

1 029 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.11.00 w Wydziale Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 46.000,00 zł do 30.04.2026 r. na
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

195 zł/m²

1 180 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

195 zł/m²

1 180 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.12.30 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

194 zł/m²

1 188 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

194 zł/m²

1 188 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Dobromierz, Dobromierz

Wójt Gminy Dobromierz ogłasza V przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gminnych - działek budowlanych o wysokich walorach krajobrazowych zlokalizowanych w Dobromierzu.

Przetargi odbędą się w dniu 5 maja 2026 r. według poniższej tabeli.

Przetargi będą odbywać się w wyznaczonych dniach i o wyznaczonej godzinie każdorazowo w siedzibie Urzędu Gminy Dobromierz, Plac Wolności 24, sala konferencyjna (pok. nr 7, I piętro).

Nieruchomość ozn. KW
Dobromierz

KW Nr SW1S/00044017/8

Nr ge...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

158 100 zł

118 zł/m²

1 337 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobromierz
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Dobromierz, Dobromierz

Cena wywoławcza:

158 100 zł

118 zł/m²

1 337 m²

Nieruchomość ozn. KW
Dobromierz

KW Nr SW1S/00044017/8

Nr ge...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Dobromierz

KW Nr SW1S/00044017/8

Nr ge...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

177 100 zł

125 zł/m²

1 421 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobromierz
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Dobromierz, Dobromierz

Cena wywoławcza:

177 100 zł

125 zł/m²

1 421 m²

Nieruchomość ozn. KW
Dobromierz

KW Nr SW1S/00044017/8

Nr ge...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Dobromierz

KW Nr SW1S/00044017/8

Nr ge...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

157 900 zł

125 zł/m²

1 267 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobromierz
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Dobromierz, Dobromierz

Cena wywoławcza:

157 900 zł

125 zł/m²

1 267 m²

Nieruchomość ozn. KW
Dobromierz

KW Nr SW1S/00044017/8

Nr ge...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobromierz
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości