Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Zgorzelec, Okulickiego

...odbędzie się w dniu 15.04.2026 r. r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Zgorzelec w sali nr 04, budynek przy ul. Domańskiego 6, parter, przejście przez budynek przy ul. Domańskiego 7. Pierwszy przetarg odbył się w dniu 20.01.2026r.

Przedmiotem przetargu są nieruchomości niezabudowane:

1. Działka Nr 19, Obręb IX, AM-3 o pow. 1038 m2

Cena wywoławcza: 207.600,00 zł***

Wadium: 20.760,00 zł

Księga wieczysta JG1Z/00015363/1, w której wpisane są nieruchomości w dziale III zawiera wpisy og...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

207 600 zł

200 zł/m²

1 038 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgorzelec
Przetarg na działkę

Zgorzelec, Okulickiego

Cena wywoławcza:

207 600 zł

200 zł/m²

1 038 m²

Przedmiotem przetargu są nieruchomości niezabudowane:

1. Działka Nr 19, Obręb IX, AM-3 o pow. 1038 m2

Cena wywoławcza: 207.600,00 zł***

Wadium: 20.760,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgorzelec
Przetarg na działkę

Zgorzelec, Okulickiego

Przedmiotem przetargu są nieruchomości niezabudowane:

2. Działka Nr 29, Obręb IX, AM-3 o pow. 1498 m2

Cena wywoławcza: 239.680,00 zł***

Wadium: 23.970,00 zł

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

239 680 zł

160 zł/m²

1 498 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgorzelec
Przetarg na działkę

Zgorzelec, Okulickiego

Cena wywoławcza:

239 680 zł

160 zł/m²

1 498 m²

Przedmiotem przetargu są nieruchomości niezabudowane:

2. Działka Nr 29, Obręb IX, AM-3 o pow. 1498 m2

Cena wywoławcza: 239.680,00 zł***

Wadium: 23.970,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgorzelec
Przetarg na działkę

Zgorzelec

Przedmiotem przetargu są nieruchomości niezabudowane:

3. Działka Nr 34, Obr. IX, AM-3 o pow. 3284 m2

Cena wywoławcza: 361.240,00 zł***

Wadium: 36.130,00 zł

Księga wieczysta JG1Z/00015363/1, w której wpisane są nieruchomości w dziale III zawiera wpisy ogr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

361 240 zł

110 zł/m²

3 284 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgorzelec
Przetarg na działkę

Zgorzelec

Cena wywoławcza:

361 240 zł

110 zł/m²

3 284 m²

Przedmiotem przetargu są nieruchomości niezabudowane:

3. Działka Nr 34, Obr. IX, AM-3 o pow. 3284 m2

Cena wywoławcza: 361.240,00 zł***

Wadium: 36.130,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgorzelec
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Lądek-Zdrój, Stójków

...odbędzie się
Dnia 15 kwietnia 2026 r. o godz. 11:00
w Urzędzie Miasta i Gminy Lądek-Zdrój, Rynek 31 pokój nr 26 na II piętrze

Cena wywoławcza: 164.820,00 zł brutto (sto sześćdziesiąt cztery tysiące osiemset dwadzieścia złotych 00/100)
Wadium: 16.000,00 zł (szesnaście tysięcy złotych 00/100)
Postąpienie minimalne: o wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych, tj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

164 820 zł

126 zł/m²

1 310 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lądek-Zdrój
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Lądek-Zdrój, Stójków

Cena wywoławcza:

164 820 zł

126 zł/m²

1 310 m²

...odbędzie się
Dnia 15 kwietnia 2026 r. o godz. 11:00

Wadium: 16.000,00 zł (szesnaście tysięcy złotych 00/100)
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lądek-Zdrój
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Lądek-Zdrój, Stójków

...odbędzie się
Dnia 15 kwietnia 2026 r. o godz. 09:00

Cena wywoławcza: 276.750,00 zł brutto (dwieście siedemdziesiąt sześć tysięcy siedemset
pięćdziesiąt złotych 00/100)
Wadium: 28.000,00 zł (dwadzieścia osiem tysięcy złotych 00/100)
Postąpienie minimalne: o wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiąt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

276 750 zł

123 zł/m²

2 252 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lądek-Zdrój
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Lądek-Zdrój, Stójków

Cena wywoławcza:

276 750 zł

123 zł/m²

2 252 m²

...odbędzie się
Dnia 15 kwietnia 2026 r. o godz. 09:00

pięćdziesiąt złotych 00/100)
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lądek-Zdrój
Przetarg na działkę

Bystrzyca Kłodzka

...odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2026r. o godz. 10,00 w siedzibie Urzędu Miasta I Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej, Plac Wolności 1 - sala 111 (I piętro)
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

263 zł/m²

19 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej
Przetarg na działkę

Bystrzyca Kłodzka

Cena wywoławcza:

5 000 zł

263 zł/m²

19 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Bystrzyca Kłodzka, Stara Łomnica

...odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2026r. o godz. 11,30 w siedzibie Urzędu Miasta I Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej, Plac Wolności 1 - sala 111 ( I piętro)
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 000 zł

66,15 zł/m²

1 799 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Bystrzyca Kłodzka, Stara Łomnica

Cena wywoławcza:

119 000 zł

66,15 zł/m²

1 799 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej
Przetarg na działkę

średzki, gm. Udanin, Ujazd Górny

Gmina Udanin posiada na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę nr 320/3 o pow. 0,1683 ha położoną w obrębie Ujazd Górny, gm. Udanin z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami (II.MNU/4).

Teren płaski, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Działka nieogrodzona, położona w I linii zabudowy. Sieć elektroenergetyczna (kablowa) w granicy z ul. Sportową. Dostęp do sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i telekomunikacyjnej – w odległości ok 30 m.

Nieruchomość wolna od...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 000 zł

70,71 zł/m²

1 683 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Udanin
Przetarg na działkę

średzki, gm. Udanin, Ujazd Górny

Cena wywoławcza:

119 000 zł

70,71 zł/m²

1 683 m²

Nieruchomość wolna od...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

***Adres nieruchomości***
55-220 Miłoszyce, poczta Jelcz-Laskowice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny różne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Oławie IV Wydział Ksiąg Wieczystych

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
378 000,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
3 780,00 zł

***Suma oszacowania***
504 000,00 zł (w tym VAT...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

378 000 zł

0,12 zł/m²

3 036 000 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

oławski, gm. Jelcz-Laskowice, Miłoszyce

Cena wywoławcza:

378 000 zł

0,12 zł/m²

3 036 000 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## GRUNTY

grunty

***Adres nieruchomości***
55-220 Miłoszyce, poczta Jelcz-Laskowice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny różne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
378 000,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
3 780,00 zł

***Suma oszacowania***
504 000,00 zł (w tym VAT...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

średzki, gm. Udanin, Różana

Gmina Udanin informuje, że posiada na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki budowalne m.in. w miejscowości Różana gmina Udanin.

Działka nr 175/5 o pow. 0,1267 ha. Cena wywoławcza 48 000,00 zł. Działka w kształcie prostokąta, południowa granica oparta o ciek wodny. w MPZP - działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (II.MN/12)

Działka obecnie użytkowana rolniczo - objęta umową dzierżawy do 15.09.2026 r.

Działka z potencjałem w pięknej i spokojnej okolicy. Walorem Gminu Udanin je...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 000 zł

37,88 zł/m²

1 267 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Udanin
Przetarg na działkę

średzki, gm. Udanin, Różana

Cena wywoławcza:

48 000 zł

37,88 zł/m²

1 267 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Udanin
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Głuszyca, Sierpnica

BURMISTRZ GŁUSZYCY
OGŁASZA VIII PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

Nieruchomości gruntowej bez zabudowań, położonej w gm. Głuszyca obręb Sierpnica,
działka numer 42/5 o powierzchni 0,2117 ha

Numer księgi wieczystej - SW1W/00081321/6

Opis nieruchomości - RODZAJ UŻYTKU - RVI – 0,1218 ha, PsIV – 0,0899 ha.

Nieruchomość wolna jest od obciążeń oraz praw osób trzecich. Nieruchomość stanowi własność Gminy Głuszyca.

Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania - teren oznaczony ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

59,05 zł/m²

2 117 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głuszycy
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Głuszyca, Sierpnica

Cena wywoławcza:

125 000 zł

59,05 zł/m²

2 117 m²

BURMISTRZ GŁUSZYCY
OGŁASZA VIII PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

działka numer 42/5 o powierzchni 0,2117 ha

Numer księgi wieczystej - SW1W/00081321/6

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głuszycy
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Głuszyca, Sierpnica

BURMISTRZ GŁUSZYCY
OGŁASZA VIII PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

działka numer 42/6 o powierzchni 0,2047 ha

Numer księgi wieczystej - SW1W/00081321/6

Opis nieruchomości - RODZAJ UŻYTKU - RVI – 0,1188 ha, PsIV – 0,0859 ha.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

58,62 zł/m²

2 047 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głuszycy
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Głuszyca, Sierpnica

Cena wywoławcza:

120 000 zł

58,62 zł/m²

2 047 m²

BURMISTRZ GŁUSZYCY
OGŁASZA VIII PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

działka numer 42/6 o powierzchni 0,2047 ha

Numer księgi wieczystej - SW1W/00081321/6

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głuszycy
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Głuszyca, Sierpnica

BURMISTRZ GŁUSZYCY
OGŁASZA VIII PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

działka numer 42/7 o powierzchni 0,2050 ha

Numer księgi wieczystej - SW1W/00081321/6

Opis nieruchomości - RODZAJ UŻYTKU - RVI – 0,0177 ha, PsIV – 0,1873 ha.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 000 zł

51,22 zł/m²

2 050 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głuszycy
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Głuszyca, Sierpnica

Cena wywoławcza:

105 000 zł

51,22 zł/m²

2 050 m²

BURMISTRZ GŁUSZYCY
OGŁASZA VIII PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

działka numer 42/7 o powierzchni 0,2050 ha

Numer księgi wieczystej - SW1W/00081321/6

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głuszycy
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Głuszyca, Sierpnica

BURMISTRZ GŁUSZYCY
OGŁASZA VIII PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

Nieruchomości gruntowej bez zabudowań, położonej w gm. Głuszyca obręb Sierpnica, działka numer 42/8 o powierzchni 0,2089 ha

Numer księgi wieczystej - SW1W/00081321/6

Opis nieruchomości - RODZAJ UŻYTKU - PsIV – 0,2089 ha.

Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania - teren oznaczony w miejscowym plan...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

67,02 zł/m²

2 089 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głuszycy
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Głuszyca, Sierpnica

Cena wywoławcza:

140 000 zł

67,02 zł/m²

2 089 m²

BURMISTRZ GŁUSZYCY
OGŁASZA VIII PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

Numer księgi wieczystej - SW1W/00081321/6

Opis nieruchomości - RODZAJ UŻYTKU - PsIV – 0,2089 ha.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głuszycy
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Głuszyca, Sierpnica

BURMISTRZ GŁUSZYCY
OGŁASZA VIII PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

działka numer 42/9 o powierzchni 0,2135 ha

Numer księgi wieczystej - SW1W/00081321/6

Opis nieruchomości - RODZAJ UŻYTKU - PsIV – 0,2111 ha, ŁIV -0,0024 ha.

Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania - teren oznaczony w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

58,55 zł/m²

2 135 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głuszycy
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Głuszyca, Sierpnica

Cena wywoławcza:

125 000 zł

58,55 zł/m²

2 135 m²

BURMISTRZ GŁUSZYCY
OGŁASZA VIII PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

działka numer 42/9 o powierzchni 0,2135 ha

Numer księgi wieczystej - SW1W/00081321/6

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głuszycy
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości