Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Mojęcice, Spacerowa

...odbędzie się 27.01.2026r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
Wadium musi zostać wniesione do 21.01.2026r. w pieniądzu, gotówką lub przelewem, na konto Gminy
Wołów: Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie nr 98 9598 0007 0200 2013 2002 0004. Za datę wpłaty wadium
uznaje się dzień obciążenia rachunku bankowego Gminy Wołów wpłaconą kwotą. W tytule wpłaty wadium
musi być wskazany numer działki, której wadium dotyczy oraz imię i nazwisko oferenta....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

81 000 zł

60,49 zł/m²

1 339 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Mojęcice, Spacerowa

Cena wywoławcza:

81 000 zł

60,49 zł/m²

1 339 m²

Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Miękinia

...odbędzie się trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej działki nr 332 o pow. 0,0993 ha w obrębie Brzezina, nr księgi wieczystej WR1S/00040048/7. Cena wywoławcza netto dla:

dz. nr 332: 150 330,00 zł, wadium 15 000,00 zł wpłata najpóźniej do dnia 23 stycznia 2026 r.

Do ustalonej w wyniku przetargu ceny zostanie doliczony podatek VAT według obowiązujących przepisów - obecnie stawka VAT wynosi 23 % (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 361 ze zm.).

Działka nie jest objęta MPZP.

Og...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 330 zł

151 zł/m²

993 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Miękinia
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Miękinia

Cena wywoławcza:

150 330 zł

151 zł/m²

993 m²

Działka nie jest objęta MPZP.

Og...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Miękinia
Przetarg na działkę

Oleśnica, Agatowa

...odbędzie się dnia 27 stycznia 2026 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

Najpóźniej do dnia 22 stycznia 2026r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu.

Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica.

Terminy przeprowadzenia poprzednich przetarg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

279 000 zł

351 zł/m²

796 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Agatowa

Cena wywoławcza:

279 000 zł

351 zł/m²

796 m²

Terminy przeprowadzenia poprzednich przetarg...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat wałbrzyski, gmina Jedlina-Zdrój, obręb Glinica działka nr: 40/2 o pow. ewid. 0.1143. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1143 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,1143 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SW1W/51270/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 560 zł

61,73 zł/m²

1 143 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój

Cena wywoławcza:

70 560 zł

61,73 zł/m²

1 143 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wrocław, Żerniki, Kosmonautów

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215 o godz. 1000 dnia 26 stycznia 2026 r.

Pełną informację dotyczącą nieruchomości oraz warunków uczestnictwa w przetargu zawiera ogłoszenie wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8. Ogłoszenie o przetargu dostępne jest również w Internecie, na stronach Urzędu Miejskiego Wrocławia: gn.um.wroc.pl oraz pod adresem www.bip.um.wroc.pl

Informacje o nieruchomości można ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 000 000 zł

702 zł/m²

2 851 m²

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Wrocław, Żerniki, Kosmonautów

Cena wywoławcza:

2 000 000 zł

702 zł/m²

2 851 m²

Informacje o nieruchomości można ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Wrocław, Kowale, Grajewska

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215

o godz. 1000 dnia 26 stycznia 2026 r.

Informacje o nieruchomości można...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

462 zł/m²

649 m²

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Wrocław, Kowale, Grajewska

Cena wywoławcza:

300 000 zł

462 zł/m²

649 m²

o godz. 1000 dnia 26 stycznia 2026 r.

Informacje o nieruchomości można...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Trzebnica, Biedaszków Wielki

Burmistrz Gminy Trzebnica, ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości stanowiącej
własność Gminy Trzebnica w obrębie wsi Biedaszków Wielki, przedstawionej w tabeli poniżej. Nieruchomość objęta wykazem: GGN/20/2025
opublikowanym w terminie: 11 czerwca 2025 roku – 23 lipca 2025 roku

Położenie
Biedaszków
Wielki

Nr
działki
283/1
AM-1

Nr księgi
wieczystej
WR1W/00015800/6

Pow.
gruntu
(ha)
18,77

Opis nieruchomości

Nieruchomość rolna położona w północnej czę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

850 000 zł

4,53 zł/m²

187 700 m²

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzebnica
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Trzebnica, Biedaszków Wielki

Cena wywoławcza:

850 000 zł

4,53 zł/m²

187 700 m²

działki
283/1
AM-1

Nr księgi
wieczystej
WR1W/00015800/6

Pow.
gruntu
(ha)
18,77

Opis nieruchomości

Nieruchomość rolna położona w północnej czę...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzebnica
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

...odbędzie się dnia 26.01.2026 r. o godz. 09
00 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Do ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%
Warunkiem przystąpienia do przetargu, będzie wpłacenie wadium w wysokości 10 ceny
wywoławczej tj. kwoty: 30.000,00 zł w terminie do dnia 23.01.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić
na konto Gminy Lwówek Śląski Nr 84 1020 2137 0000 9902 0134 9554....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

82,94 zł/m²

3 617 m²

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

Cena wywoławcza:

300 000 zł

82,94 zł/m²

3 617 m²

...odbędzie się dnia 26.01.2026 r. o godz. 09
00 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

...odbędzie się dnia 26.01.2026 r. o godz. 0930 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
wywoławczej tj. kwoty: 38.500,00 zł w terminie do dnia 23.01.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

385 000 zł

90,84 zł/m²

4 238 m²

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

Cena wywoławcza:

385 000 zł

90,84 zł/m²

4 238 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

wrocławski, gm. Długołęka, Mirków

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat wrocławski, gmina Długołęka, obręb Mirków działka nr: 164/2 o pow. ewid. 2.4000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 2.4000 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 2,4000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WR1E/00040324/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 392 200 zł

225 zł/m²

24 000 m²

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrocławski, gm. Długołęka, Mirków

Cena wywoławcza:

5 392 200 zł

225 zł/m²

24 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Dworki

...odbędzie się w dniu 23.01.2026 r. o godzinie 9.00 w siedzibie Urzędu Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, pokój nr 14.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłata wadium w podanej wysokości do dnia 19.01.2026 r. na rachunek Gminy Nowa Ruda: Gospodarczy Bank Spółdzielczy Radków z/s w Nowej Rudzie, ul. Radkowska 4, 57-402 Nowa Ruda, Nr 62 9536 0001 3001 0006 7351 0005.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

10,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Dworki

Cena wywoławcza:

5 000 zł

10,00 zł/m²

500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

Oleśnica, Perłowa

...odbędzie się dnia 23 stycznia 2026 r. o godz. 1130 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

Najpóźniej do dnia 19 stycznia 2026r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

219 000 zł

282 zł/m²

776 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Perłowa

Cena wywoławcza:

219 000 zł

282 zł/m²

776 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Bolków, Jeleniogórska

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Bolków ul. Jeleniogórska
Działka nr: 157
Powierzchnia działki: 715 m²
Księga wieczysta:
JG1K/00010077/2, prowadzona przez Sąd Rejonowy w
Kamiennej Górze
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty gruntu: ORLEN S.A.
CENA WYWOŁAWCZA: 60.620,00 PLN netto
Wadium: 6 070,0 zł
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 620 zł

84,78 zł/m²

715 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Bolków, Jeleniogórska

Cena wywoławcza:

60 620 zł

84,78 zł/m²

715 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Bolków ul. Jeleniogórska
Działka nr: 157
Powierzchnia działki: 715 m²
Księga wieczysta:
JG1K/00010077/2, prowadzona przez Sąd Rejonowy w
Kamiennej Górze
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty gruntu: ORLEN S.A.
CENA WYWOŁAWCZA: 60.620,00 PLN netto
Wadium: 6 070,0 zł
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona w ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Oława, Władysława Andersa

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Oława ul. Władysława Andersa 3
województwo dolnośląskie
Działka nr: 66
Powierzchnia działki: 546 m2
Księga wieczysta nr WR1O/00019270/3
Sąd Rejonowy Oława
Właściciel: Starosta Oławski (Skarb
Państwa )
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miasta Oława. Bezpośrednie ot...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 685 zł

83,67 zł/m²

546 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Oława, Władysława Andersa

Cena wywoławcza:

45 685 zł

83,67 zł/m²

546 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Oława ul. Władysława Andersa 3
województwo dolnośląskie
Działka nr: 66
Powierzchnia działki: 546 m2
Księga wieczysta nr WR1O/00019270/3
Sąd Rejonowy Oława
Właściciel: Starosta Oławski (Skarb
Państwa )
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Opis nieruchomości:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Lubin, Stefana Okrzei

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Lubin ul. Stefana Okrzei
Działka nr: 1023/1
Powierzchnia działki: 3.595 m²
Księga wieczysta nr LE1U/00086422/4, prowadzona
przez Sąd Rejonowy w Lubinie
Właściciel gruntu: Gmina Miejska Lubin
Użytkownik wieczysty gruntu: ORLEN S.A.

CENA WYWOŁAWCZA: 1.300.420,00 PLN netto
Wadium: 130 042,00 zł

Opis nieruchomości:
Nieruchomoś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 300 420 zł

362 zł/m²

3 595 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Lubin, Stefana Okrzei

Cena wywoławcza:

1 300 420 zł

362 zł/m²

3 595 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Lubin ul. Stefana Okrzei
Działka nr: 1023/1
Powierzchnia działki: 3.595 m²
Księga wieczysta nr LE1U/00086422/4, prowadzona
przez Sąd Rejonowy w Lubinie
Właściciel gruntu: Gmina Miejska Lubin
Użytkownik wieczysty gruntu: ORLEN S.A.

CENA WYWOŁAWCZA: 1.300.420,00 PLN netto
Wadium: 130 042,00 zł

Opis nieruchomości:
Nieruchomoś...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości