Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Grabiszyce Dolne

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubański, gmina Leśna, obręb Grabiszyce Dolne działka nr: 259/2 o pow. ewid. 0.2900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2900 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,2900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KW33938. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

34,48 zł/m²

2 900 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Grabiszyce Dolne

Cena wywoławcza:

100 000 zł

34,48 zł/m²

2 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kamienna Góra, 2

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat kamiennogórski, gmina Kamienna Góra, obręb Kamienna Góra-2 działka nr: 27/5 o pow. ewid. 1.0684. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.0684 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1348 ha; RV/R - 0,5065 ha; PsIV/Ps - 0,4271 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 23260. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

387 800 zł

36,30 zł/m²

10 684 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kamienna Góra, 2

Cena wywoławcza:

387 800 zł

36,30 zł/m²

10 684 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Wolimierz

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubański, gmina Leśna, obręb Wolimierz działka nr: 298/2 o pow. ewid. 0.6700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6700 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0500 ha; RIVa/R - 0,6200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 33940. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

293 760 zł

43,84 zł/m²

6 700 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Wolimierz

Cena wywoławcza:

293 760 zł

43,84 zł/m²

6 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Pobiedna

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubański, gmina Leśna, obręb Pobiedna działka nr: 447/4 o pow. ewid. 0.1253. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1253 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,1253 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1L/00034320/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 000 zł

53,47 zł/m²

1 253 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Pobiedna

Cena wywoławcza:

67 000 zł

53,47 zł/m²

1 253 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

jaworski, gm. Bolków, Stare Rochowice

...pierwsza licytacja : udziału 1/2 (Lp.1) niewydzielonej części nieruchomości stanowiącej grunty orne, działka nr *** o pow. 1,9300 ha należących do dłużnika: *** *** położonej: 59-420 Bolków, Stare Rochowice, dla której Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW JG1K/***.

Suma oszacowania udziału wynosi 22.150,00 zł,

Cena wywołania jednego udziału jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 16 612,50 zł.

Licytant przystępujący do przetarg...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

16 612,50 zł

0,86 zł/m²

19 300 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jaworski, gm. Bolków, Stare Rochowice

Cena wywoławcza:

16 612,50 zł

0,86 zł/m²

19 300 m²

Suma oszacowania udziału wynosi 22.150,00 zł,

Licytant przystępujący do przetarg...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ząbkowicki, gm. Złoty Stok, Mąkolno

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, 57-250 Mąkolno, dla której Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich (adres: ul. Świerkowa 1, Ząbkowice Śląskie, 57-200 Ząbkowice Śląskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze SW1Z/***/6.

Opis nieruchomości:
nieruchomości stanowiącej grunty orne o pow. 1,6300 ha położone w Mąkolnie gmina Złoty Stok, dla której Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze SW1...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

110 475 zł

6,78 zł/m²

16 300 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ząbkowicki, gm. Złoty Stok, Mąkolno

Cena wywoławcza:

110 475 zł

6,78 zł/m²

16 300 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Pieszyce

...odbędzie się w dniu 14 stycznia 2026 r. o godzinie 1000 w Urzędzie Miasta i Gminy w Pieszycach, ul. Kościuszki 2, pok. nr 12 (I piętro).

Wnoszone wadium przyjmowane będzie w pieniądzu.

Wadium należy wpłacić na konto Urzędu Miasta i Gminy w Pieszycach:

Bank Spółdzielczy nr 02 9527 0007 0036 6063 2000 0005

Termin wpłacenia wadium wyznacza się do dnia 7 stycznia 2026 r.

Wadium wpłacone przez nabywcę zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia nieruchomości.

Dodatkowe informacje na temat prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

212 zł/m²

7 065 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Pieszycach
Przetarg na działkę

Pieszyce

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

212 zł/m²

7 065 m²

Wnoszone wadium przyjmowane będzie w pieniądzu.

Bank Spółdzielczy nr 02 9527 0007 0036 6063 2000 0005

Dodatkowe informacje na temat prz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Pieszycach
Przetarg na działkę

Dzierżoniów

Burmistrz Dzierżoniowa
zaprasza do publicznego przetargu ustnego nieograniczonego
na sprzedaż działki niezabudowanej
położonej w obrębie Nowe Miasto, KW SW1D/00019452/1
Nr działki - 1056/3 obręb Nowe Miasto
Powierzchnia - 3 000 m2
Przeznaczenie działki - tereny zabudowy usługowej
Cena wywoławcza (netto) - 730 000 zł.
Termin przetargu - 14.01.2026r. o godz. 11:00
Miejsce przetargu - sala nr 14 Urzędu Miasta w Dzierżoniowie (I piętro)
Wadium - w wysokości 73 000 zł. należy wpłacić na konto Urzędu ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

730 000 zł

243 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Dzierżoniowie
Przetarg na działkę

Dzierżoniów

Cena wywoławcza:

730 000 zł

243 zł/m²

3 000 m²

Burmistrz Dzierżoniowa
zaprasza do publicznego przetargu ustnego nieograniczonego
na sprzedaż działki niezabudowanej
położonej w obrębie Nowe Miasto, KW SW1D/00019452/1
Nr działki - 1056/3 obręb Nowe Miasto
Powierzchnia - 3 000 m2
Przeznaczenie działki - tereny zabudowy usługowej
Cena wywoławcza (netto) - 730 000 zł.
Termin przetargu - 14.01.2026r. o godz. 11:00
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Dzierżoniowie
Przetarg na działkę

Dzierżoniów

Burmistrz Dzierżoniowa
zaprasza do publicznego przetargu ustnego nieograniczonego
na sprzedaż 4 działek niezabudowanych położonych w obrębie Dolny przy ul.
Świdnickiej/Widokowej dla których Sąd Rejonowy prowadzi księgę wieczystą
SW1D/00016234/6

Nr
działki
459/16

Powierzchnia (m2)
1407

Cena
wywoławcza
netto (zł)
190 000,00
Wysokość
wadium
19 000,00

Przeznaczenie działki zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Termin przetargu.14.01.2026 r.
Miejsce przetargu sala nr 14 Urzędu Miasta Dzierżoniowa (...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

135 zł/m²

1 407 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Dzierżoniowie
Przetarg na działkę

Dzierżoniów

Cena wywoławcza:

190 000 zł

135 zł/m²

1 407 m²

Burmistrz Dzierżoniowa
zaprasza do publicznego przetargu ustnego nieograniczonego
SW1D/00016234/6

Nr
działki
459/16

Powierzchnia (m2)
1407

Cena
wywoławcza
netto (zł)
190 000,00
Wysokość
wadium
19 000,00

Przeznaczenie działki zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Termin przetargu.14.01.2026 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Dzierżoniowie
Przetarg na działkę

Dzierżoniów

Burmistrz Dzierżoniowa
zaprasza do publicznego przetargu ustnego nieograniczonego
SW1D/00016234/6

Nr
działki
459/22

Powierzchnia (m2)
1133

Cena
wywoławcza
netto (zł)
150 000,00
Wysokość
wadium
15 000,00

Przeznaczenie działki
zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Termin przetargu.
14.01.2026 r.

Miejsce przetargu
sala nr 14 Urzędu Miasta Dzierżoniowa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

132 zł/m²

1 133 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Dzierżoniowie
Przetarg na działkę

Dzierżoniów

Cena wywoławcza:

150 000 zł

132 zł/m²

1 133 m²

Burmistrz Dzierżoniowa
zaprasza do publicznego przetargu ustnego nieograniczonego
SW1D/00016234/6

Nr
działki
459/22

Powierzchnia (m2)
1133

Cena
wywoławcza
netto (zł)
150 000,00
Wysokość
wadium
15 000,00

Przeznaczenie działki
zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Termin przetargu.
14.01.2026 r.

Miejsce przetargu
sala nr 14 Urzędu Miasta Dzierżoniowa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Dzierżoniowie
Przetarg na działkę

Dzierżoniów

Burmistrz Dzierżoniowa
zaprasza do publicznego przetargu ustnego nieograniczonego
SW1D/00016234/6

Nr
działki
459/21

Powierzchnia (m2)
1185

Cena
wywoławcza
netto (zł)
158 000,00
Wysokość
wadium
16 000,00

Przeznaczenie działki
zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Termin przetargu.
14.01.2026 r.

Miejsce przetargu
sala nr 14 Urzędu Miasta Dzierżoniowa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

158 000 zł

133 zł/m²

1 185 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Dzierżoniowie
Przetarg na działkę

Dzierżoniów

Cena wywoławcza:

158 000 zł

133 zł/m²

1 185 m²

Burmistrz Dzierżoniowa
zaprasza do publicznego przetargu ustnego nieograniczonego
SW1D/00016234/6

Nr
działki
459/21

Powierzchnia (m2)
1185

Cena
wywoławcza
netto (zł)
158 000,00
Wysokość
wadium
16 000,00

Przeznaczenie działki
zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Termin przetargu.
14.01.2026 r.

Miejsce przetargu
sala nr 14 Urzędu Miasta Dzierżoniowa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Dzierżoniowie
Przetarg na działkę

Dzierżoniów

Burmistrz Dzierżoniowa
zaprasza do publicznego przetargu ustnego nieograniczonego
SW1D/00016234/6

Nr
działki
459/20

Powierzchnia (m2)
1187

Cena
wywoławcza
netto (zł)
158 500,00
Wysokość
wadium
16 500,00

Przeznaczenie działki
zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Termin przetargu.
14.01.2026 r.

Miejsce przetargu
sala nr 14 Urzędu Miasta Dzierżoniowa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

158 500 zł

134 zł/m²

1 187 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Dzierżoniowie
Przetarg na działkę

Dzierżoniów

Cena wywoławcza:

158 500 zł

134 zł/m²

1 187 m²

Burmistrz Dzierżoniowa
zaprasza do publicznego przetargu ustnego nieograniczonego
SW1D/00016234/6

Nr
działki
459/20

Powierzchnia (m2)
1187

Cena
wywoławcza
netto (zł)
158 500,00
Wysokość
wadium
16 500,00

Przeznaczenie działki
zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Termin przetargu.
14.01.2026 r.

Miejsce przetargu
sala nr 14 Urzędu Miasta Dzierżoniowa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Dzierżoniowie
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

...odbędzie się 14.01.2026 r. o godz. 12.00 w CWM Legnica,
ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium 08.01.2026 r.
I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

204 zł/m²

5 389 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

204 zł/m²

5 389 m²

...odbędzie się 14.01.2026 r. o godz. 12.00 w CWM Legnica,
ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium 08.01.2026 r.
I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Licytacja komornicza działki

Strzelin

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** dla której Sąd Rejonowy w Strzelinie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.

Nieruchomość położona jest w obrębie Michałowic, gmina Borów, składa się z działek gruntu:

- nr *** o pow 4,84 ha (w tym w klasie gruntu RII 0,84 ha, w klasie gruntu RIIIa 1,32 ha, w klasie gruntu Br-RII 1,76 ha, w klasie gruntu Br-IIIb 0,70 ha, w klasie gruntu Br-RIVa 0,22 ha) w trakcie wizji na nieruchomości działka była n...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

924 375 zł

15,93 zł/m²

58 040 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Strzelin

Cena wywoławcza:

924 375 zł

15,93 zł/m²

58 040 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Błonie

...odbędzie się ponownie trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej działki nr 24/90 w obrębie Błonie, o pow. 0,4705 ha, nr księgi wieczystej WR1S/00030356/6.

Cena wywoławcza netto: 353 300,00 zł, wadium 35 000,00 zł wpłata najpóźniej do dnia 12 stycznia 2026 r.

Do ustalonej w wyniku przetargu ceny zostanie doliczony, wg obowiązujących przepisów, podatek VAT (obecna stawka VAT wynosi 23%).

Zgodnie z MPZP teren działki posiada przeznaczenie:

*** podstawowe: zabudowa prod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

353 300 zł

75,09 zł/m²

4 705 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Miękinia
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Błonie

Cena wywoławcza:

353 300 zł

75,09 zł/m²

4 705 m²

Zgodnie z MPZP teren działki posiada przeznaczenie:

*** podstawowe: zabudowa prod...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Miękinia
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości