Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój

OGŁOSZENIE NR 125/2025
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY
OGŁASZA PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych w Jeleniej Górze,
które odbędą się dnia 14 stycznia 2026 roku o godz. 10:00
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.
II PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
2. Nieruchomość niezabudowana położona w rejonie ulicy gen. Józefa Sowińskiego stanowiąca działki
gruntu o numerach: 28/2 i 28/3 o łącznej powier...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

290 000 zł

205 zł/m²

1 418 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cena wywoławcza:

290 000 zł

205 zł/m²

1 418 m²

OGŁOSZENIE NR 125/2025
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY
OGŁASZA PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
które odbędą się dnia 14 stycznia 2026 roku o godz. 10:00
II PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
gruntu o numerach: 28/2 i 28/3 o łącznej powier...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, gen. Józefa Sowińskiego

OGŁOSZENIE NR 125/2025
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY
OGŁASZA PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
które odbędą się dnia 14 stycznia 2026 roku o godz. 10:00
II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
3. Nieruchomość niezabudowana położona w rejonie ulicy gen. Józefa Sowińskiego stanowiąca działkę
gruntu numer 28/5 o powierzchni 0,0903 ha, obręb...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

210 zł/m²

903 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

190 000 zł

210 zł/m²

903 m²

OGŁOSZENIE NR 125/2025
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY
OGŁASZA PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
które odbędą się dnia 14 stycznia 2026 roku o godz. 10:00
II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
gruntu numer 28/5 o powierzchni 0,0903 ha, obręb...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Wróblowice, Długa

...odbędzie się w dniu 14 stycznia 2026 r. o godz. 11:00 w sali nr 108
Urzędu Miejskiego w Miękini, przy ul. Kościuszki 41.

Wadium należy wnosić w pieniądzu, dokonując wpłaty na rachunek bankowy Gminy Miękinia: Santander
Bank Polska S.A., nr konta: 39 1090 2444 0000 0001 4715 0945. Termin wniesienia wadium upływa
dnia 12 stycznia 2026 r.
Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy Miękinia.
Tytuł wpłaty wadium winien jednoznacznie wskazywać uczestnika ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 100 zł

314 zł/m²

118 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Miękinia
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Wróblowice, Długa

Cena wywoławcza:

37 100 zł

314 zł/m²

118 m²

Urzędu Miejskiego w Miękini, przy ul. Kościuszki 41.

dnia 12 stycznia 2026 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Miękinia
Licytacja komornicza działki

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Malin, Lubczykowa

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielami są ***, *** położonej przy, Malin, 55-114 Wisznia Mała, dla której Sąd Rejonowy w Trzebnicy IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Parkowa 4, Trzebnica, 55-100 Trzebnica) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Wyceniana nieruchomość położona jest na w północno–zachodniej części obrębu Malin, w rejonie ul. Lubczykowej. W skład nieruchomości wchodzi jednak działka nr ***/*** AM-1, oddalona o około 150 m na południe...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

88 600 zł

5,21 zł/m²

17 012 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Malin, Lubczykowa

Cena wywoławcza:

88 600 zł

5,21 zł/m²

17 012 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

bolesławiecki, gm. Osiecznica, Osieczów

WÓJT GMINY OSIECZNICA

OGŁASZA I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY (licytacja)

Oznaczenie i powierzchnia nieruchomości

Nieruchomość gruntowa niezabudowana nr ewidencyjny: 205/11

0,1060 ha

Położenie nieruchomości

Osieczów

Nr księgi wieczystej

JG1B/00014767/5

Cena wywoławcza wynosi

59.700,00 zł

+ 23% podatek VAT, podatek vat obowiązujący w dniu sprzedaży

Wysokość wadium wynosi

6.000,00 zł

Termin przetargu

14.01.2026 r. godz. 12.00

Termin wpłacenia wadium

09.01.2026 r.

decyduje data wp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 700 zł

56,32 zł/m²

1 060 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Osiecznica, pow. bolesławicki, woj. dolnośląskie
Przetarg na działkę

bolesławiecki, gm. Osiecznica, Osieczów

Cena wywoławcza:

59 700 zł

56,32 zł/m²

1 060 m²

WÓJT GMINY OSIECZNICA

OGŁASZA I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY (licytacja)

Oznaczenie i powierzchnia nieruchomości

Nieruchomość gruntowa niezabudowana nr ewidencyjny: 205/11

0,1060 ha

Położenie nieruchomości

Osieczów

Nr księgi wieczystej

JG1B/00014767/5

Cena wywoławcza wynosi

59.700,00 zł

Wysokość wadium wynosi

6.000,00 zł

Termin przetargu

14.01.2026 r. godz. 12.00

Termin wpłacenia wadium

09.01.2026 r.

decyduje data wp...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Licytacja komornicza działki

Przemków

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ***, Karpie, 59-170 Przemków, dla której Sąd Rejonowy w Głogowie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kutrzeby 2, Głogów, 67-200 Głogów) prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1G/***/7.

Opis nieruchomości:

działka ewidencyjna o nr ***, sposób korzystania LS-LASY, działka ewidencyjna o nr ***, sposób korzystania - LS-LASY, obszar całej nieruchomośc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

147 000 zł

4,77 zł/m²

30 800 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Przemków

Cena wywoławcza:

147 000 zł

4,77 zł/m²

30 800 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Jodłownik

...odbędzie się w dniu 14.01.2026 r. w siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów, ul. Piastowska 1, pokój
nr 216.
2. Wadium w wysokości ustalonej w tabeli należy wpłacić na konto depozytowe Banku Spółdzielczego 91 9527
0007 0039 4457 2000 0008 do dnia 08.01.2026 r. datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku
bankowego Gminy. Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

212 000 zł

108 zł/m²

1 956 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierżoniów
Przetarg na działkę

dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Jodłownik

Cena wywoławcza:

212 000 zł

108 zł/m²

1 956 m²

nr 216.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierżoniów
Przetarg na działkę

dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Jodłownik

nr 216.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

114 zł/m²

1 185 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierżoniów
Przetarg na działkę

dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Jodłownik

Cena wywoławcza:

135 000 zł

114 zł/m²

1 185 m²

nr 216.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierżoniów
Przetarg na działkę

dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Jodłownik

nr 216.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

126 000 zł

114 zł/m²

1 110 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierżoniów
Przetarg na działkę

dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Jodłownik

Cena wywoławcza:

126 000 zł

114 zł/m²

1 110 m²

nr 216.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierżoniów
Przetarg na działkę

dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Jodłownik

nr 216.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

111 zł/m²

1 357 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierżoniów
Przetarg na działkę

dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Jodłownik

Cena wywoławcza:

150 000 zł

111 zł/m²

1 357 m²

nr 216.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierżoniów
Przetarg na działkę

dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Jodłownik

nr 216.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

126 000 zł

114 zł/m²

1 109 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierżoniów
Przetarg na działkę

dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Jodłownik

Cena wywoławcza:

126 000 zł

114 zł/m²

1 109 m²

nr 216.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierżoniów
Licytacja komornicza działki

Lubań

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: *** ***, położonej przy ***, Pisarzowice, 59-800 Lubań, dla której Sąd Rejonowy w Lubaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/***.

Opis nieruchomości:
- nieruchomość gruntowa: działka nr ***/*** o pow. 200m2 stanowiąca grunty rolne zabudowane Br-PsIII. Działka jest porośnięta trawą, częściowo zakrzaczona, zabudowana fragmentem murku i niewielką szopą drewnianą.
- nieruchomość gruntowa: działka nr ***/***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

288 000 zł

144 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubań

Cena wywoławcza:

288 000 zł

144 zł/m²

2 000 m²

Opis nieruchomości:
- nieruchomość gruntowa: działka nr ***/***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

górowski, gm. Góra, Radosław

...odbędzie się DNIA 14 STYCZNIA 2026 R. O GODZ. 9_00 _ W POK. 205 , W SIEDZIBIE URZĘDU MIASTA I GMINY W GÓRZE.

Wadium w kwocie 4.050,00 zł (słownie: cztery tysiące pięćdziesiąt złotych 00/100) należy wpłacić najpóźniej do dnia 08 stycznia 2026 r. w kasie Urzędu Miasta i Gminy w Górze – pokój 24 bądź na konto Urzędu – PKO BP S.A. nr 45 1020 5226 0000 6202 0497 0226_ __ _z dopiskiem: „Przetarg na działkę nr 95”. Data wniesienia wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 500 zł

28,58 zł/m²

1 417 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Górze
Przetarg na działkę

górowski, gm. Góra, Radosław

Cena wywoławcza:

40 500 zł

28,58 zł/m²

1 417 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Górze
Przetarg na działkę

Szczawno-Zdrój

BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU

na podstawie art. 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U.

z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 2213 ze zm.), oraz Zarządzenia nr 197/2025 Burmistrza Szczawna – Zdroju z dnia 12 grudnia 2025 r.

OGŁASZA

rokowania na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

115 000 zł

145 zł/m²

794 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na działkę

Szczawno-Zdrój

Cena wywoławcza:

115 000 zł

145 zł/m²

794 m²

BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU

OGŁASZA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na działkę

Wrocław, Oporów, m.

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat m. Wrocław, gmina M. Wrocław, obręb Oporów działka nr: 50/7 o pow. ewid. 0.6449. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6449 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,6449 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WR1K/00054013/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 532 800 zł

1 788 zł/m²

6 449 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wrocław, Oporów, m.

Cena wywoławcza:

11 532 800 zł

1 788 zł/m²

6 449 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości