Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

legnicki, gm. Chojnów, Czernikowice

...pierwszej licytacji nieruchomości położonej w Czernikowicach, w Gminie Chojnów. Nieruchomość składa się z ośmiu wykorzystywanych rolniczo działek gruntu o różnym przeznaczeniu. Tereny zainwestowania wiejskiego, działki rolne, działki przeznaczone pod energetykę słoneczną, tereny lasów i zakrzewień.

Licytacja odbędzie się 19 grudnia 2025 r. o godzinie 10.00 w Urzędzie Skarbowym w Legnicy przy ul. Wrocławskiej 37. Cena wywołania 352 575 zł.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w obwieszczen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

352 575 zł

5,02 zł/m²

70 216 m²

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
URZĄD SKARBOWY W LEGNICY
Przetarg na działkę

legnicki, gm. Chojnów, Czernikowice

Cena wywoławcza:

352 575 zł

5,02 zł/m²

70 216 m²

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w obwieszczen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
URZĄD SKARBOWY W LEGNICY
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Przemków, Wysoka

BURMISTRZ PRZEMKOWA
ogłasza
IV PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
NA SPRZEDAŻ działek niezabudowanych, położonych w obrębie Wysoka gmina Przemków,
przeznaczonych w Studium: MP - tereny zabudowy mieszkaniowej produkcyjno usługowej (na
obszarach wiejskich i peryferyjnych miast), zgodnie z wydaną decyzja o warunkach zabudowy nr
GPI.6730.13-19.2024 z dnia 9 września 2024 r., działki przeznaczone pod budowę budynku
mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Działki położone s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 000 zł

38,25 zł/m²

2 170 m²

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Przemków, Wysoka

Cena wywoławcza:

83 000 zł

38,25 zł/m²

2 170 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-19

Cena wywoławcza:

83 000 zł

38,20 zł/m²

2 173 m²

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Przemków, Wysoka

Cena wywoławcza:

83 000 zł

38,20 zł/m²

2 173 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na działkę

Bolesławiec, 4

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat bolesławiecki, gmina Bolesławiec, obręb Bolesławiec-4 działki nr: 15/3 o pow. ewid. 8.0157, nr: 15/1 o pow. ewid. 0.3495, nr: 15/2 o pow. ewid. 0.3979. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 8.7631 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 7,7212 ha; RV/R - 0,7195 ha; ŁIV/Ł - 0,2004 ha; W/W - 0,1220 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1B/00022320/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 628 000 zł

121 zł/m²

87 631 m²

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bolesławiec, 4

Cena wywoławcza:

10 628 000 zł

121 zł/m²

87 631 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bielawa, Lipcowa

...odbędzie się w dniu 18 grudnia 2025 r. o godz. 10.00 w Urzędzie
Miejskim w Bielawie, Pl. Wolności 1, pok. Nr 21 /II p./.
Pierwszy przetarg odbył się w dniu 9 października 2025 r.
Warunki ogólne:
1. Nieruchomość jest wolna od długów oraz objęta jest umową dzierżawy do dnia 30.09.2027 r.
2. Nabywca nieruchomości wejdzie prawa dzierżawcy zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego.
3) Wadium w wysokości 20% ceny wywoławczej działki należy wnieść przelewem na rachunek
Gminy Bielawa: Santander Bank Po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

950 000 zł

111 zł/m²

8 528 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielawa
Przetarg na działkę

Bielawa, Lipcowa

Cena wywoławcza:

950 000 zł

111 zł/m²

8 528 m²

Miejskim w Bielawie, Pl. Wolności 1, pok. Nr 21 /II p./.
Pierwszy przetarg odbył się w dniu 9 października 2025 r.
Warunki ogólne:
Gminy Bielawa: Santander Bank Po...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielawa
Licytacja komornicza działki

wrocławski, gm. Żórawina, Żórawina

...pierwsza licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Żórawina, 55-020 Żórawina, dla której Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Komandorska 16, Wrocław, 50-022 Wrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1K/***/8.

Opis nieruchomości:
nieruchomość rolna niezabudowana w granicach działki o nr ewidencyjnym *** AM-4 o powierzchni 2200 m2, obręb Żórawina, gmina Żórawina, powiat wrocławski, posiadająca założoną k...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

6 450 zł

2,93 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wrocławski, gm. Żórawina, Żórawina

Cena wywoławcza:

6 450 zł

2,93 zł/m²

2 200 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Szczytna

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Na podstawie § 6 ust. 4 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów i rokowań na zbycie nieruchomości (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 2213), zamieszcza się:

Wyciąg z ogłoszenia BURMISTRZA SZCZYTNEJ

57-330 Szczytna ul. Wolności 42, tel. (074) 86 83 305

1/ o II przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej Szczy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 940 zł

91,55 zł/m²

1 048 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Szczytna
Przetarg na działkę

Szczytna

Cena wywoławcza:

95 940 zł

91,55 zł/m²

1 048 m²

Wyciąg z ogłoszenia BURMISTRZA SZCZYTNEJ

57-330 Szczytna ul. Wolności 42, tel. (074) 86 83 305

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Szczytna
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Radwanice, Kłębanowice

Lokal mieszkalny nr 6 wraz z pomieszczeniami przynależnymi położony w miejscowości Kłębanowice 1, gmina Radwanice, powiat polkowicki, województwo DOLNOŚLĄSKIE. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1G/00028917/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 300 zł

1 307 zł/m²

76 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Radwanice, Kłębanowice

Cena wywoławcza:

99 300 zł

1 307 zł/m²

76 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bolesławiecki, gm. Osiecznica, Ołobok

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat bolesławiecki, gmina Osiecznica, obręb Ołobok działka nr: 283 o pow. ewid. 0.3300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3300 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,3300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1B/00012959/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

177 300 zł

53,73 zł/m²

3 300 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bolesławiecki, gm. Osiecznica, Ołobok

Cena wywoławcza:

177 300 zł

53,73 zł/m²

3 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jaworski, gm. Męcinka, Pomocne

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat jaworski, gmina Męcinka, obręb Pomocne działka nr: 447/1 o pow. ewid. 0.2000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2000 ha, w tym w użytkach (PsV/Br - 0,2000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1J/00011649/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 840 zł

91,42 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jaworski, gm. Męcinka, Pomocne

Cena wywoławcza:

182 840 zł

91,42 zł/m²

2 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Tarnówek

Lokal mieszkalny nr 1 położony w miejscowości Tarnówek 42, gmina Polkowice, powiat polkowicki, województwo DOLNOŚLĄSKIE, działki nr: 273/15 o pow. ewid. 0.3134, nr: 273/14 o pow. ewid. 0.0030. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00020291/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 500 zł

312 zł/m²

348 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Tarnówek

Cena wywoławcza:

108 500 zł

312 zł/m²

348 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bolesławiecki, gm. Warta Bolesławiecka, Jurków

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat bolesławiecki, gmina Warta Bolesławiecka, obręb Jurków działka nr: 37/7 o pow. ewid. 0.0098. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0098 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0098 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1B/00041972/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 200 zł

83,67 zł/m²

98 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bolesławiecki, gm. Warta Bolesławiecka, Jurków

Cena wywoławcza:

8 200 zł

83,67 zł/m²

98 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

legnicki, gm. Krotoszyce, Babin

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat legnicki, gmina Krotoszyce, obręb Babin działki nr: 181/33 o pow. ewid. 0.0457, nr: 181/32 o pow. ewid. 0.0327. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0784 ha, w tym w użytkach (PsIII/Ps - 0,0784 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1L/00050129/1, LE1L/00050130/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 300 zł

56,51 zł/m²

784 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

legnicki, gm. Krotoszyce, Babin

Cena wywoławcza:

44 300 zł

56,51 zł/m²

784 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

legnicki, gm. Prochowice, Golanka Dolna

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat legnicki, gmina Prochowice, obręb Golanka Dolna działki nr: 239/4 o pow. ewid. 0.1500, nr: 239/5 o pow. ewid. 0.0100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1600 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,1500 ha; dr/dr - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1L/00046430/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 150 zł

5,09 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

legnicki, gm. Prochowice, Golanka Dolna

Cena wywoławcza:

8 150 zł

5,09 zł/m²

1 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrocławski, gm. Kobierzyce, Małuszów

Zarząd Powiatu Wrocławskiego, działając na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2024 r., poz. 1145 ze zm.) oraz § 3, § 4, § 6 i § 13 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 r., poz. 2213) ogłasza I przetarg ustny nieograniczony, licytację na sprzedaż nieruchomości - własność Powiatu Wrocławskiego.

Położenie nieruchomości
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 706 000 zł

285 zł/m²

16 540 m²

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe we Wrocławiu
Przetarg na działkę

wrocławski, gm. Kobierzyce, Małuszów

Cena wywoławcza:

4 706 000 zł

285 zł/m²

16 540 m²

Położenie nieruchomości
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe we Wrocławiu
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości