Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

karkonoski, gm. Stara Kamienica, Wojcieszyce

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Wojcieszyce ***, 58-512 Stara Kamienica, dla której Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Jeleniej Górze (adres: ul. Bankowa 18, Jelenia Góra, 58-500 Jelenia Góra) prowadzi księgę wieczystą o numerze JG1J/***/3.

Opis nieruchomości:
prawo własności do nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Wojcieszycach, gmina Stara Kamienica w granicach działki gruntu nr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

268 792,50 zł

53,76 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

karkonoski, gm. Stara Kamienica, Wojcieszyce

Cena wywoławcza:

268 792,50 zł

53,76 zł/m²

5 000 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Oława

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ***, 55-200 Oława, dla której Nieruchomość gruntowa (adres: ul. ***, Oława, 55-200 Oława) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa składająca się z działki ewidencyjnej numer *** o powierzchni 0,8450 HA, z oznaczonym sposobem korzystania jako: działka rolna położona w miejscowości: Żerniki Wrocławskie i posiadająca założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczyst...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

465 675 zł

55,11 zł/m²

8 450 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Oława

Cena wywoławcza:

465 675 zł

55,11 zł/m²

8 450 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

głogowski, gm. Pęcław, Białołęka

...druga licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której położonej przy ul. ***, 67-221 Białołęka, dla której Sąd Rejonowy w Głogowie - V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kutrzeby 2/***, Głogów, 67-200 Głogów) prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1G/***/0.

Opis nieruchomości:
Nieruchomości niezabudowanej, położonej w woj. dolnośląskim, powiecie głogowskim, gminie Pęcław, obrębie Białołęka, stanowiącej działki nr ***/***, ***/***, ***/***, ***/*** oraz ***/***, dla której Sąd Rejonowy w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

151 200 zł

29,47 zł/m²

5 130 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

głogowski, gm. Pęcław, Białołęka

Cena wywoławcza:

151 200 zł

29,47 zł/m²

5 130 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

milicki, gm. Krośnice, Krośnice

...odbędzie się w dniu 10 grudnia 2025 roku o godz. 9.00 w
sali konferencyjnej (nr 21) Starostwa Powiatowego w Miliczu, ul Wojska Polskiego 38.
Wadium należy wpłacić do dnia 5 grudnia 2025 r.
Na sprzedaż przedmiotowej nieruchomości odbyły się dwa przetargi w dniu 21 sierpnia
2025r. i 23 października 2025 r. zakończone wynikiem negatywnym.
Przetarg uważa się za zakończony wynikiem negatywnym, jeżeli żaden z uczestników
przetargu nie zaoferuje postąpienia ponad cenę wywoławczą.
Przy sprzedaży nie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

99,93 zł/m²

1 501 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Miliczu
Przetarg na działkę

milicki, gm. Krośnice, Krośnice

Cena wywoławcza:

150 000 zł

99,93 zł/m²

1 501 m²

...odbędzie się w dniu 10 grudnia 2025 roku o godz. 9.00 w
Wadium należy wpłacić do dnia 5 grudnia 2025 r.
przetargu nie zaoferuje postąpienia ponad cenę wywoławczą.
Przy sprzedaży nie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Miliczu
Przetarg na działkę

milicki, gm. Krośnice, Krośnice

...odbędzie się w dniu 10 grudnia 2025 roku o godz. 10.00 w
Wadium należy wpłacić do dnia 5 grudnia 2025 r.
Na sprzedaż przedmiotowej nieruchomości odbyły się dwa przetargi: w dniu 21 sierpnia
2025r. i 23 października 2025 zakończone wynikiem negatywnym.
przetargu nie zaoferuje postąpienia ponad cenę wywoławczą.
Przy sprzedaży nier...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

99,87 zł/m²

1 502 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Miliczu
Przetarg na działkę

milicki, gm. Krośnice, Krośnice

Cena wywoławcza:

150 000 zł

99,87 zł/m²

1 502 m²

...odbędzie się w dniu 10 grudnia 2025 roku o godz. 10.00 w
Wadium należy wpłacić do dnia 5 grudnia 2025 r.
przetargu nie zaoferuje postąpienia ponad cenę wywoławczą.
Przy sprzedaży nier...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Miliczu
Przetarg na działkę

milicki, gm. Krośnice, Krośnice

...odbędzie się w dniu 10 grudnia 2025 roku o godz. 11.00 w
Wadium należy wpłacić do dnia 5 grudnia 2025 r.
Na sprzedaż przedmiotowej nieruchomości odbyły się trzy przetargi: w dniu 25 czerwca
2025r., 21 sierpnia 2025 r. i 23 października 2025 r. zakończone wynikiem negatywnym.
przetargu nie zaoferuje postąpienia ponad cenę wywoław...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

99,44 zł/m²

3 017 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Miliczu
Przetarg na działkę

milicki, gm. Krośnice, Krośnice

Cena wywoławcza:

300 000 zł

99,44 zł/m²

3 017 m²

...odbędzie się w dniu 10 grudnia 2025 roku o godz. 11.00 w
Wadium należy wpłacić do dnia 5 grudnia 2025 r.
przetargu nie zaoferuje postąpienia ponad cenę wywoław...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Miliczu
Licytacja komornicza działki

wrocławski, gm. Kąty Wrocławskie, Kębłowice

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** (spadkobiercy po *** ***), położonej przy ***, 55-080 Kębłowice, dla której Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Świdnicka ***/***/55-300, Środa Śląska, 55-300 ŚRODA ŚLĄSKA) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1S/***/9.

Opis nieruchomości:
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Śląskiej Artur Karamon na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 10-12...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 584 750 zł

123 zł/m²

37 364 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wrocławski, gm. Kąty Wrocławskie, Kębłowice

Cena wywoławcza:

4 584 750 zł

123 zł/m²

37 364 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Bronisława Kosiby

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC
Z DNIA 02 października 2025 R.

w sprawie I przetargu ustnego nieograniczonego

na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej jako działka nr 400, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonej w Bolesławcu, przy ul. Bronisława Kosiby, w obrębie 0014 miasta Bolesławiec.

POZYCJA 1

Oznaczenie nieruchomości

wg katastru nieruchomości

Nr działki

400

Powierzchnia (ha)

0,3953

Położenie

ul. Bronisława Kosiby, obręb:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

990 000 zł

250 zł/m²

3 953 m²

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Bronisława Kosiby

Cena wywoławcza:

990 000 zł

250 zł/m²

3 953 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC
Z DNIA 02 października 2025 R.

w sprawie I przetargu ustnego nieograniczonego

POZYCJA 1

Oznaczenie nieruchomości

wg katastru nieruchomości

Nr działki

400

Powierzchnia (ha)

0,3953

Położenie

ul. Bronisława Kosiby, obręb:...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Lubań, Polna

...odbędzie się w dniu 09 grudnia 2025 roku (wtorek) o godzinie 11:00
w Urzędzie Miasta Lubań ul. 7 Dywizji 14, I piętro, sala Nr 11.

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium najpóźniej
do dnia 02 grudnia 2025 roku (wtorek) włącznie, na rachunek bankowy Urzędu Miasta
Lubań Nr 60 2030 0045 1110 0000 0080 6550 prowadzony przez BNP Paribas Bank Polska
S.A. Oddział Lubań ul. 7 Dywizji 14. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 000 zł

81,84 zł/m²

1 002 m²

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubań
Przetarg na działkę

Lubań, Polna

Cena wywoławcza:

82 000 zł

81,84 zł/m²

1 002 m²

S.A. Oddział Lubań ul. 7 Dywizji 14. ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubań
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ziębice, Biernacice

Burmistrz Ziębic

– organizuje w dniu 09.12.2025 roku o godz. 11:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w
Ziębicach przy ul. Przemysłowej nr 10 – pok. Nr 07
V PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA:
Sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w gminie Ziębice, obręb Biernacice
stanowiącej działkę oznaczoną nr 326, obręb 0001 Biernacice /AM1/ jednostka rejestrowa G6 o pow. 0,2133
ha – KW SW1Z/00063405/9. Zgodnie z danymi z rejestru gruntów i budynków prowadzonych przez Starostwo
Powia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 000 zł

8,91 zł/m²

2 133 m²

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ziębicach
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ziębice, Biernacice

Cena wywoławcza:

19 000 zł

8,91 zł/m²

2 133 m²

Burmistrz Ziębic

Ziębicach przy ul. Przemysłowej nr 10 – pok. Nr 07
V PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA:
Powia...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ziębicach
Przetarg na działkę

bolesławiecki, gm. Nowogrodziec, Wykroty

...odbędzie się w dniu 09.12.2025r. o godz. 10.00 w siedzibie urzędu przy ul. Rynek 1 w Nowogrodźcu (II piętro sala narad).
*** Kwota minimalnego postąpienia w przetargu wynosi 2.900,00 zł
*** Wadium w kwocie 29.000,00 zł należy wpłacić na konto 02 1090 1939 0000 0005 1604 5112 z wyprzedzeniem tak, aby środki znalazły się na koncie do dnia 05.12.2025 r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

290 000 zł

48,33 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Nowogrodźcu
Przetarg na działkę

bolesławiecki, gm. Nowogrodziec, Wykroty

Cena wywoławcza:

290 000 zł

48,33 zł/m²

6 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Nowogrodźcu
Przetarg na działkę

bolesławiecki, gm. Nowogrodziec, Gościszów

...odbędzie się w dniu 09.12.2025r. o godz. 09.00 w siedzibie urzędu przy ul. Rynek 1 w Nowogrodźcu (II piętro sala narad).
*** Kwota minimalnego postąpienia w przetargu wynosi 370,00 zł.
*** Wadium w kwocie 3.700,00 zł należy wpłacić na konto 02 1090 1939 0000 0005 1604 5112 z wyprzedzeniem tak, aby środki znalazły się na koncie do dnia 05.12.2025 r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 000 zł

33,64 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Nowogrodźcu
Przetarg na działkę

bolesławiecki, gm. Nowogrodziec, Gościszów

Cena wywoławcza:

37 000 zł

33,64 zł/m²

1 100 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Nowogrodźcu
Przetarg na działkę

oławski, gm. Domaniów, Polwica

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat oławski, gmina Domaniów, obręb Polwica działka nr: 91/38 o pow. ewid. 0.2806. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2806 ha, w tym w użytkach (PsII/Ps - 0,2806 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WR1O/00019741/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 070 zł

61,68 zł/m²

2 806 m²

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

oławski, gm. Domaniów, Polwica

Cena wywoławcza:

173 070 zł

61,68 zł/m²

2 806 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kłodzko, Ołdrzychowice Kł.

Nieruchomość mieszana niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat kłodzki, gmina Kłodzko, obręb Ołdrzychowice Kł. działka nr: 222 o pow. ewid. 8.2555. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 8.2555 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,8642 ha; RZVI/R - 0,2931 ha; PsVI/Ps - 5,7716 ha; LsIV/Ls - 0,9090 ha; LsV/Ls - 0,4176 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SW1K/00085499/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

337 500 zł

4,09 zł/m²

82 555 m²

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kłodzko, Ołdrzychowice Kł.

Cena wywoławcza:

337 500 zł

4,09 zł/m²

82 555 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Węgliniec, Czerwona Woda

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat zgorzelecki, gmina Węgliniec, obręb Czerwona Woda działka nr: 1862/11 o pow. ewid. 0.1300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1300 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0500 ha; PsV/Ps - 0,0800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1Z/00047337/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 400 zł

46,46 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Węgliniec, Czerwona Woda

Cena wywoławcza:

60 400 zł

46,46 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości