Licytacje komornicze: grunty gm. Radomsko

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Przedmiotem licytacji jest: nieruchomość gruntowa niezabudowana dotychczas trwale niezagospodarowana, stanowi rezerwę pod przyszłe inwestycje, jest aktualnie zarośnięta, zakrzaczona i porośnięta pojedynczymi drzewami powstałymi z samosiewu, nieruchomość stanowi działka oznaczona w ewidencji gruntów obrębu 0012 - 12 miejscowości Szczepocice Rządowe, gmina Radomsko numerem: ***/*** o powierzchni całkowi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

406 726,67 zł

152 zł/m²

2 669 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

406 726,67 zł

152 zł/m²

2 669 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Przedmiotem licytacji jest: nieruchomość gruntowa niezabudowana dotychczas trwale niezagospodarowana, stanowi rezerwę pod przyszłe inwestycje, jest aktualnie zarośnięta, zakrzaczona i porośnięta pojedynczymi drzewami powstałymi z samosiewu, nieruchomość stanowi działka oznaczona w ewidencji gruntów obrębu 0012 - 12 miejscowości Szczepocice Rządowe, gmina Radomsko numerem: ***/*** o powierzchni całkowitej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

40 853,33 zł

15,31 zł/m²

2 669 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

40 853,33 zł

15,31 zł/m²

2 669 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

492 420 zł

185 zł/m²

2 669 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

492 420 zł

185 zł/m²

2 669 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Szczepocice Rządowe ***, 97-500 Radomsko, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Radomsku prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa (dz. ***/***) zabudowana: ok. 18 - letnim budynkiem hali produkcyjnej, dwunawowym, wolnostojącym, parterowym, bez podpiwniczenia, o konstrukcji mieszanej (budynek hali o konstrukcji stalowej, ściany z płyt warstwowych, a ściany węzła...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

40 853,34 zł

15,31 zł/m²

2 669 m²

Termin: 2025-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

40 853,34 zł

15,31 zł/m²

2 669 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Kietlin

...druga licytacja :

- nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników*** położonej przy Kolonia Kietlin , 97-500 Radomsko, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Radomsku prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, obejmująca działki oznaczone numerem: 826 o powierzchni 1,2700 ha, 936/2 o powierzchni 0,1847 ha, 387/1 o powierzchni 0,0600 ha oraz 145/1 o powierzchni 0,0400 ha, z których działki n...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

32 533,33 zł

2,09 zł/m²

15 547 m²

Termin: 2023-01-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Kietlin

Cena wywoławcza:

32 533,33 zł

2,09 zł/m²

15 547 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Prywatne

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Szczepocice Prywatne ,działka nr 363, 97-500 Radomsko , dla której Sąd Rejonowy w Radomsku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. 1000-lecia 3 , Radomsko, 97-500 RADOMSKO) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 35 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 23 400,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy osz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

23 400 zł

1,01 zł/m²

23 100 m²

Termin: 2022-12-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Prywatne

Cena wywoławcza:

23 400 zł

1,01 zł/m²

23 100 m²

...druga licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Prywatne

...pierwsza licytacja

Suma oszacowania wynosi 35 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 26 325,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

26 325 zł

1,14 zł/m²

23 100 m²

Termin: 2022-09-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Prywatne

Cena wywoławcza:

26 325 zł

1,14 zł/m²

23 100 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** w likwidacji położonej przy Szczepocice Rządowe, 97-500 Radomsko, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Radomsku (adres: ul. ul. Tysiąclecia 3, Radomsko, 97-500 Radomsko) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest: nieruchomość gruntowa niezabudowana dotychczas trwale niezagospodarowana, stanowi rezerwę pod przyszłe inwestycje nieruchomość położona w miejscowości Szcz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

35 333,33 zł

13,00 zł/m²

2 669 m²

Termin: 2022-06-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

35 333,33 zł

13,00 zł/m²

2 669 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości: