Przetargi i licytacje: grunty małopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

wadowicki, gm. Tomice, Radocza

Zarząd Powiatu w Wadowicach ogłasza I publiczne przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanych położonych w Radoczy, stanowiących własność Powiatu
Wadowickiego, uwidocznionych w księdze wieczystej nr KR1W/00023097/3, prowadzonej przez
Wydział V Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wadowicach oraz w księdze wieczystej
nr KR1W/00116854/7, prowadzonej przez Wydział V Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego
w Wadowicach.

Oznaczenie
nieruchomości
- działki

660/32

Powierzchnia
dz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 700 zł

84,85 zł/m²

1 234 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Wadowicach
Przetarg na działkę

wadowicki, gm. Tomice, Radocza

Cena wywoławcza:

104 700 zł

84,85 zł/m²

1 234 m²

- działki

660/32

Powierzchnia
dz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

- działki

660/33

Powierzchnia
dz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 400 zł

84,63 zł/m²

1 269 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Wadowicach
Przetarg na działkę

wadowicki, gm. Tomice, Radocza

Cena wywoławcza:

107 400 zł

84,63 zł/m²

1 269 m²

- działki

660/33

Powierzchnia
dz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

- działki

660/34

Powierzchnia
dz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 900 zł

84,89 zł/m²

1 224 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Wadowicach
Przetarg na działkę

wadowicki, gm. Tomice, Radocza

Cena wywoławcza:

103 900 zł

84,89 zł/m²

1 224 m²

- działki

660/34

Powierzchnia
dz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

- działki

660/36
Powierzchnia
dzi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 000 zł

85,15 zł/m²

1 374 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Wadowicach
Przetarg na działkę

wadowicki, gm. Tomice, Radocza

Cena wywoławcza:

117 000 zł

85,15 zł/m²

1 374 m²

- działki

660/36
Powierzchnia
dzi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

- działki

660/37

Powierzchnia
dz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 500 zł

84,25 zł/m²

1 359 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Wadowicach
Przetarg na działkę

wadowicki, gm. Tomice, Radocza

Cena wywoławcza:

114 500 zł

84,25 zł/m²

1 359 m²

- działki

660/37

Powierzchnia
dz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

- działki

660/39

Powierzchnia
dz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 500 zł

86,80 zł/m²

962 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Wadowicach
Przetarg na działkę

wadowicki, gm. Tomice, Radocza

Cena wywoławcza:

83 500 zł

86,80 zł/m²

962 m²

- działki

660/39

Powierzchnia
dz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

- działki

660/38

Powierzchnia
dz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 800 zł

84,23 zł/m²

1 363 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Wadowicach
Przetarg na działkę

wadowicki, gm. Tomice, Radocza

Cena wywoławcza:

114 800 zł

84,23 zł/m²

1 363 m²

- działki

660/38

Powierzchnia
dz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

- działki

660/40

Powierzchnia
dz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 100 zł

86,45 zł/m²

996 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Wadowicach
Przetarg na działkę

wadowicki, gm. Tomice, Radocza

Cena wywoławcza:

86 100 zł

86,45 zł/m²

996 m²

- działki

660/40

Powierzchnia
dz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Wadowicach
Licytacja komornicza działki

proszowicki, gm. Nowe Brzesko, Rudno Dolne

...pierwsza licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której położonej przy ***, Rudno Dolne, 32-120 Nowe Brzesko, dla której V ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH Z SIEDZIBĄ W PROSZOWICACH PROSZOWICE (adres: ul. Kosynierów 28, Proszowice, 32-120 Proszowice) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1H/***/2.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona jest w miejscowości Rudno Dolne, gmina Nowe Brzesko, powiat proszowicki, województwo małopolskie. Stanowi działki nr *** i ***. Przedmiotowa nieru...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

33 000 zł

5,23 zł/m²

6 310 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

proszowicki, gm. Nowe Brzesko, Rudno Dolne

Cena wywoławcza:

33 000 zł

5,23 zł/m²

6 310 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działka nr: 2669/1 o pow. ewid. 0.1747. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1747 ha, w tym w użytkach (PsIV/Lzr - 0,0765 ha; PsV/Ps - 0,0982 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 300 zł

7,04 zł/m²

1 747 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

12 300 zł

7,04 zł/m²

1 747 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działka nr: 2631/1 o pow. ewid. 0.0260. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0260 ha, w tym w użytkach (PsIV/Lzr - 0,0013 ha; LsIII/Ls - 0,0247 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 300 zł

8,85 zł/m²

260 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

2 300 zł

8,85 zł/m²

260 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Dobczyce, Kornatka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Kornatka działka nr: 268/2 o pow. ewid. 0.0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0400 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0300 ha; RIVa/R - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00043933/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 400 zł

78,50 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Dobczyce, Kornatka

Cena wywoławcza:

31 400 zł

78,50 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chrzanowski, gm. Libiąż, Żarki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat chrzanowski, gmina Libiąż, obręb Żarki działka nr: 1625/1 o pow. ewid. 0.1658. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1658 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1658 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR1C/00095216/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 000 zł

52,47 zł/m²

1 658 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chrzanowski, gm. Libiąż, Żarki

Cena wywoławcza:

87 000 zł

52,47 zł/m²

1 658 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Dobczyce, Skrzynka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Skrzynka działki nr: 88 o pow. ewid. 0.0200, nr: 104 o pow. ewid. 0.6000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6200 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,4600 ha; PsIV/Lzr - 0,0200 ha; LsIV/Ls - 0,1400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00043934/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 400 zł

8,94 zł/m²

6 200 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Dobczyce, Skrzynka

Cena wywoławcza:

55 400 zł

8,94 zł/m²

6 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działka nr: 1988/2 o pow. ewid. 0.0442. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0442 ha, w tym w użytkach (ŁV/Ł - 0,0260 ha; LsIV/Ls - 0,0182 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 200 zł

9,50 zł/m²

442 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

4 200 zł

9,50 zł/m²

442 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości