Przetargi i licytacje: grunty małopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działki nr: 1988/1 o pow. ewid. 0.0503, nr: 1989/1 o pow. ewid. 0.1432, nr: 1990/1 o pow. ewid. 0.1173. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3108 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1432 ha; ŁIV/Ł - 0,1554 ha; ŁV/Ł - 0,0122 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 100 zł

7,11 zł/m²

3 108 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

22 100 zł

7,11 zł/m²

3 108 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działka nr: 1988/3 o pow. ewid. 0.0292. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0292 ha, w tym w użytkach (LsIV/Ls - 0,0292 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 000 zł

10,27 zł/m²

292 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

3 000 zł

10,27 zł/m²

292 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

myślenicki, gm. Myślenice, Poręba

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy -, 32-425 Poręba, dla której Sąd Rejonowy w Myślenicach IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 7, Myślenice, 32-400 Myślenice) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1Y/***/3.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w miejscowości 32-425 Poręba, składająca się z działek ewidencyjnych nr ***/1, ***/2, ***/3 i ***. Działka nr *** o powierzchni 0,22 ha oraz działki ***/1, ***/2, ***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

31 813,50 zł

4,00 zł/m²

7 962 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

myślenicki, gm. Myślenice, Poręba

Cena wywoławcza:

31 813,50 zł

4,00 zł/m²

7 962 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Jabłonka, Zubrzyca Dolna

...odbędzie się w tej samej kancelarii notarialnej i tego samego dnia o godz. 12.40, w trakcie którego zostaną podane nazwa oferentów i oferowane przez nich ceny.

Warunkiem uznania oferty za ważną jest uiszczenie wadium, najpóźniej w terminie do składania ofert (data i godzina uznania na rachunku), w wysokości 22.000,- zł na rachunek bankowy Syndyka w PKO BP S.A. nr 73XXXXX000XXXXX357. Wadium zabezpiecza zapłatę ceny i ulega przepadkowi na rzecz masy w przypadku uchylenia się oferenta od podpi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

224 000 zł

25,60 zł/m²

8 751 m²

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Jabłonka, Zubrzyca Dolna

Cena wywoławcza:

224 000 zł

25,60 zł/m²

8 751 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Jabłonka, Zubrzyca Dolna

...odbędzie się w tej samej kancelarii notarialnej i tego samego dnia o godz. 12.20, w trakcie którego zostaną podane nazwa oferentów i oferowane przez nich ceny.

Warunkiem uznania oferty za ważną jest uiszczenie wadium, najpóźniej w terminie do składania ofert (data i godzina uznania na rachunku), w wysokości 14.000,- zł na rachunek bankowy Syndyka w PKO BP S.A. nr 73XXXXX000XXXXX357. Wadium zabezpiecza zapłatę ceny i ulega przepadkowi na rzecz masy w przypadku uchylenia się oferenta od podpi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

15,89 zł/m²

8 813 m²

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Jabłonka, Zubrzyca Dolna

Cena wywoławcza:

140 000 zł

15,89 zł/m²

8 813 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Jabłonka, Zubrzyca Dolna

...odbędzie się w tej samej kancelarii notarialnej i tego samego dnia o godz. 13.20, w trakcie którego zostaną podane nazwa oferentów i oferowane przez nich ceny.

Warunkiem ważności oferty jest wniesienie wadium w wysokości wskazanej przy danym przedmiocie (pkt 1–4), najpóźniej do upływu terminu składania ofert (decyduje uznanie rachunku), na rachunek bankowy syndyka w PKO BP S.A. nr 73XXXXX000XXXXX357.

Wadium zabezpiecza zapłatę ceny i ulega przepadkowi na rzecz masy upadłości w przypadku uc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 000 zł

4,30 zł/m²

6 046 m²

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Jabłonka, Zubrzyca Dolna

Cena wywoławcza:

26 000 zł

4,30 zł/m²

6 046 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Jabłonka, Jabłonka

...odbędzie się w tej samej kancelarii notarialnej i tego samego dnia o godz. 13.00, w trakcie którego zostaną podane nazwa oferentów i oferowane przez nich ceny.

Warunkiem uznania oferty za ważną jest uiszczenie wadium, najpóźniej w terminie do składania ofert (data i godzina uznania na rachunku), w wysokości 12.000,- zł na rachunek bankowy Syndyka w PKO BP S.A. nr 73XXXXX000XXXXX357. Wadium zabezpiecza zapłatę ceny i ulega przepadkowi na rzecz masy w przypadku uchylenia się oferenta od podpi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 000 zł

8,85 zł/m²

13 900 m²

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Jabłonka, Jabłonka

Cena wywoławcza:

123 000 zł

8,85 zł/m²

13 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

krakowski, gm. Świątniki Górne, Rzeszotary

...odbędzie się w budynku Urzędu Miasta i Gminy Świątniki Górne, ul. Kazimierza Bruchnalskiego 36, 32-040 Świątniki Górne, sala 110, piętro I, w dniu 26.01.2026 r. (poniedziałek) o godzinie 10.00.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

400 000 zł

108 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Świątniki Górne
Przetarg na działkę

krakowski, gm. Świątniki Górne, Rzeszotary

Cena wywoławcza:

400 000 zł

108 zł/m²

3 700 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Świątniki Górne
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

...odbędzie się w dniu 23 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
przy ul. Działkowej 1, w Sali Narad na I piętrze – pokój 112.
8. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 19 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 26 675 ,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 5717/51 + imię i nazwisko
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”. Za...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

133 379,99 zł

270 zł/m²

494 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

Cena wywoławcza:

133 379,99 zł

270 zł/m²

494 m²

...odbędzie się w dniu 23 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”. Za...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

...odbędzie się w dniu 23 stycznia 2026 r. o godz. 1000w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
11. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 19 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 56 484,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 5823/2, 5717/40 + imię
i nazwisko uczestnika przetargu lub dane osoby prawn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

282 420 zł

270 zł/m²

1 046 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

Cena wywoławcza:

282 420 zł

270 zł/m²

1 046 m²

i nazwisko uczestnika przetargu lub dane osoby prawn...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Licytacja komornicza działki

nowotarski, gm. Czarny Dunajec, Piekielnik

...odbędzie się

D R U G A L I C Y T A C J A
NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ
prowadzona w trybie uproszczonym

położonej w miejscowości Piekielnik, gm. Czarny Dunajec, powiat nowotarski, województwo małopolskie, posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Nowym Targu o numerze NS1T/*** składającej się z działki ewidencyjnej nr ***/*** o powierzchni 0,1759 ha (1759 m2), stanowiącej własność dłużnika: *** ***.

Działka ewidencyjna nr ***/*** zlokaliz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 100 zł

1,76 zł/m²

1 759 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowotarski, gm. Czarny Dunajec, Piekielnik

Cena wywoławcza:

3 100 zł

1,76 zł/m²

1 759 m²

...odbędzie się

D R U G A L I C Y T A C J A
NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ
prowadzona w trybie uproszczonym

Działka ewidencyjna nr ***/*** zlokaliz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Skawina, Kwiatowa

...odbędzie się w dniu 23 stycznia 2026 r. o godz.12:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie, Rynek 1, pokój nr 11. Wadium wnoszone w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wpłacać w Krakowskim Banku Spółdzielczym – Oddział w Skawinie, ul. Słowackiego 1 na konto nr 36 85910007 0020 0560 0013 0005 do dnia 16 stycznia 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

350 zł/m²

714 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Skawina
Przetarg na działkę

Skawina, Kwiatowa

Cena wywoławcza:

250 000 zł

350 zł/m²

714 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Skawina
Licytacja komornicza działki

suski, gm. Zawoja, Zawoja

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy brak nr, 34-221 Zawoja, dla której Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Mickiewicza 11, Sucha Beskidzka, 34-200 Sucha Beskidzka) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1B/***/6.

Opis nieruchomości:
prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w miejscowości Zawoja Obręb 0002, gmina Zawoja, powiat suski, województwo małopolskie, objęte...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

145 720,67 zł

45,47 zł/m²

3 205 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

suski, gm. Zawoja, Zawoja

Cena wywoławcza:

145 720,67 zł

45,47 zł/m²

3 205 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Brzesko, Odrodzenia

...odbędzie się w dniu 23 stycznia 2026 r. o godzinie 9:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego, w Brzesku przy ulicy Głowackiego 51 – sala obrad.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 000 zł

200 zł/m²

605 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Brzesko
Przetarg na działkę

Brzesko, Odrodzenia

Cena wywoławcza:

121 000 zł

200 zł/m²

605 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Brzesko
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

...odbędzie się w dniu 22 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Libiążu, przy ul. Działkowej 1, w Sali Narad na I piętrze – pokój 112.
9. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 16 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 37 206,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 5822/2 + imię i nazwisko
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”. Za t...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

186 030 zł

270 zł/m²

689 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

Cena wywoławcza:

186 030 zł

270 zł/m²

689 m²

...odbędzie się w dniu 22 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”. Za t...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości