Przetargi i licytacje: grunty małopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

chrzanowski, gm. Libiąż, Gromiec, Prosta i Kolonia

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Prostej i ul. Kolonia 0, Gromiec, 32-590 Libiąż, dla której Sąd Rejonowy w Chrzanowie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. al. Henryka 23, Chrzanów, 32-500 Chrzanów) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1C/***/9.

Opis nieruchomości:
działki nr ***/29, ***, ***/1, ***/2, *** o łącznej powierzchni 0,3110 ha stanowiące nieruchomość gruntową niezabudowaną i znajdujące się w obszarze międz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

50 827,50 zł

16,34 zł/m²

3 110 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

chrzanowski, gm. Libiąż, Gromiec, Prosta i Kolonia

Cena wywoławcza:

50 827,50 zł

16,34 zł/m²

3 110 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bochnia, Mjr Bacy

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Mjr Bacy ***, 32-700 Bochnia, dla której Sąd Rejonowy w Bochni V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 4, Bochnia, 32-700 Bochnia) prowadzi księgę wieczystą o numerze TR1O/***/0.

Opis nieruchomości:
O B W I E S Z C Z E N I E Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bochni Dawid Szewczyk zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 21.01.2026r. o godz. 9:00 w sali nr 123 Są...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

30 750 zł

45,69 zł/m²

673 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bochnia, Mjr Bacy

Cena wywoławcza:

30 750 zł

45,69 zł/m²

673 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

chrzanowski, gm. Chrzanów, Balin

...druga licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy -, Balin, 32-500 Chrzanów, dla której Sąd Rejonowy w Chrzanowie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Aleja Henryka 23, Chrzanów, 32-500 Chrzanów) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1C/***/7.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest działka nr ***/*** położona w miejscowości Balin gm. Chrzanów, objęta księgą wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Chrzanowie o numerze K...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

7 665 zł

4,84 zł/m²

1 584 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

chrzanowski, gm. Chrzanów, Balin

Cena wywoławcza:

7 665 zł

4,84 zł/m²

1 584 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Oświęcim, Leszczyńska

...odbędzie się w dniu 20 stycznia 2025 r. o godz.10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Oświęcim, ul. Zaborskiej 2 sala nr 15.

Wadium w wysokości 150.000,- zł (słownie: sto pięćdziesiąt tysięcy złotych) należy wpłacić do dnia 14 stycznia 2026 r. w pieniądzu przelewem na rachunek bankowy Urzędu Miasta Oświęcim nr 47 8136 0000 0031 0008 2000 0080. Za potwierdzenie wpłaty przyjmuje się datę wpływu wadium na podany rachunek.

Ogłoszenie zostało wywieszone na tablicach ogłoszeń Urzędu Miasta Oświęcim prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

230 zł/m²

6 074 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oświęcim
Przetarg na działkę

Oświęcim, Leszczyńska

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

230 zł/m²

6 074 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oświęcim
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

...odbędzie się w dniu 20 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
przy ul. Działkowej 1, w Sali Narad na I piętrze – pokój 112...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 319,99 zł

130 zł/m²

1 064 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

138 319,99 zł

130 zł/m²

1 064 m²

...odbędzie się w dniu 20 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

...odbędzie się w dniu 20 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
przy ul. Działkowej 1, w Sali Narad na I piętrze – pokój 112.
9. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 14 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 25 974,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 5818/2 + imię i nazwisko
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”. Za t...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

129 870,01 zł

270 zł/m²

481 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

Cena wywoławcza:

129 870,01 zł

270 zł/m²

481 m²

...odbędzie się w dniu 20 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”. Za t...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

krakowski, gm. Mogilany, Chorowice, Sosnowa

...odbędzie się w dniu 19 stycznia 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy Mogilany, ul. Rynek 2, I piętro, sala konferencyjna.

Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna:

*** w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Mogilany,
*** na stronie internetowej Gminy www.mogilany.pl,
*** oraz na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu Gminy Mogilany przy ul. Rynek 2.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. (12) 444 52 44 lub (12) 444 52 51 oraz osobiście w siedzibie Urzędu Gminy ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

574 400 zł

113 zł/m²

5 100 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Mogilnie
Przetarg na działkę

krakowski, gm. Mogilany, Chorowice, Sosnowa

Cena wywoławcza:

574 400 zł

113 zł/m²

5 100 m²

Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna:

*** w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Mogilany,
*** na stronie internetowej Gminy www.mogilany.pl,

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Mogilnie
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

...odbędzie się w dniu 19 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
przy ul. Działkowej 1, w Sali Narad na I piętrze – pokój 112....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

101 660 zł

130 zł/m²

782 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

101 660 zł

130 zł/m²

782 m²

...odbędzie się w dniu 19 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

...odbędzie się w dniu 19 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
10. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 13 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 20 202,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 3978 + imię
i nazwisko uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa się d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

101 010 zł

130 zł/m²

777 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

101 010 zł

130 zł/m²

777 m²

...odbędzie się w dniu 19 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

chrzanowski, gm. Chrzanów, Pogorzyce, Borowcowa

Burmistrz Miasta Chrzanowa ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości, położonych w rejonie ul. Borowcowej w Chrzanowie, obejmujących działki oznaczone w ewidencji gruntów i budynków jednostka ewidencyjna Chrzanów-miasto, obręb Pogorzyce numerami:

oznaczenie i pow. działki /ha/ wg ewidencji gruntów
49/283 – 0,0912
49/286 – 0,0374 (udz.1/3)

nr księgi wieczystej

KR1C/00104660/5
KR1C/00041090/8

cena w tym podatek VAT wg stawki 23%
180 000

termin przetargu
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

197 zł/m²

912 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chrzanowa
Przetarg na działkę

chrzanowski, gm. Chrzanów, Pogorzyce, Borowcowa

Cena wywoławcza:

180 000 zł

197 zł/m²

912 m²

oznaczenie i pow. działki /ha/ wg ewidencji gruntów
49/283 – 0,0912
49/286 – 0,0374 (udz.1/3)

nr księgi wieczystej

KR1C/00104660/5
KR1C/00041090/8

cena w tym podatek VAT wg stawki 23%
180 000

termin przetargu
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chrzanowa
Przetarg na działkę

chrzanowski, gm. Chrzanów, Pogorzyce, Borowcowa

oznaczenie i pow. działki /ha/ wg ewidencji gruntów
49/284 – 0,0972
49/286 – 0,0374 (udz.1/3)

nr księgi wieczystej

KR1C/00104661/2
KR1C/00041090/8

cena w tym podatek VAT wg stawki 23%
190 000

termin przetargu
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

195 zł/m²

972 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chrzanowa
Przetarg na działkę

chrzanowski, gm. Chrzanów, Pogorzyce, Borowcowa

Cena wywoławcza:

190 000 zł

195 zł/m²

972 m²

oznaczenie i pow. działki /ha/ wg ewidencji gruntów
49/284 – 0,0972
49/286 – 0,0374 (udz.1/3)

nr księgi wieczystej

KR1C/00104661/2
KR1C/00041090/8

cena w tym podatek VAT wg stawki 23%
190 000

termin przetargu
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chrzanowa
Przetarg na działkę

chrzanowski, gm. Chrzanów, Pogorzyce, Borowcowa

Burmistrz Miasta Chrzanowa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości, położonej przy ul. Borowcowej w Chrzanowie, obejmującej działki oznaczone w ewidencji gruntów i budynków jednostka ewidencyjna Chrzanów-miasto, obręb Pogorzyce numerami:

oznaczenie i pow. działki /ha/ wg ewidencji gruntów

138/319 – 0,0082

138/321 – 0,1769

nr księgi wieczystej

KR1C/00100352/5

cena w tym podatek VAT wg stawki 23%
130 000

termin przetargu
godzina
19.01.2026 - 10.00

wysokość wadium /z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

70,23 zł/m²

1 851 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chrzanowa
Przetarg na działkę

chrzanowski, gm. Chrzanów, Pogorzyce, Borowcowa

Cena wywoławcza:

130 000 zł

70,23 zł/m²

1 851 m²

oznaczenie i pow. działki /ha/ wg ewidencji gruntów

138/319 – 0,0082

138/321 – 0,1769

nr księgi wieczystej

KR1C/00100352/5

cena w tym podatek VAT wg stawki 23%
130 000

termin przetargu
godzina
19.01.2026 - 10.00

wysokość wadium /z...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chrzanowa
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

...odbędzie się w dniu 16 stycznia 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Brzesku przy ulicy Głowackiego 51, powiat Brzesko, woj. małopolskie - Sala
Obrad.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 860 zł

102 zł/m²

1 479 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

150 860 zł

102 zł/m²

1 479 m²

Obrad.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Cena wywoławcza:

128 030 zł

94,00 zł/m²

1 362 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bochnia
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

128 030 zł

94,00 zł/m²

1 362 m²

Obrad....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Cena wywoławcza:

201 470 zł

97,00 zł/m²

2 077 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

201 470 zł

97,00 zł/m²

2 077 m²

Obrad....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości