Przetargi i licytacje: grunty małopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

...odbędzie się w dniu 22 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
przy ul. Działkowej 1, w Sali Narad na I piętrze – pokój 112.
9. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 16 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 48 546,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 5821/2 + imię i nazwisko
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”. Za t...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

242 730 zł

270 zł/m²

899 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

Cena wywoławcza:

242 730 zł

270 zł/m²

899 m²

...odbędzie się w dniu 22 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”. Za t...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

krakowski, gm. Zabierzów, Pisary

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (22.01.2026 r.). Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie. 7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu. 8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca. 9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejs...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 287 zł

195 zł/m²

1 147 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o.
Przetarg na działkę

krakowski, gm. Zabierzów, Pisary

Cena wywoławcza:

223 287 zł

195 zł/m²

1 147 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o.
Licytacja komornicza działki

wielicki, gm. Wieliczka, Grabie

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A
W TRYBIE UPROSZCZONYM w drodze elektronicznej

nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***, położoną w miejscowości Grabie objętą księgą wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wieliczce nr KR1I/***/9 stanowiącej własność dłużnika ***

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 105 748,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 1/2 wartości oszacowania tj. kwotę: 52 874,00 zł.

Opis nieruchomo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

52 874 zł

4,64 zł/m²

11 400 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wielicki, gm. Wieliczka, Grabie

Cena wywoławcza:

52 874 zł

4,64 zł/m²

11 400 m²

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A
W TRYBIE UPROSZCZONYM w drodze elektronicznej

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 105 748,00 zł.

Opis nieruchomo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

bocheński, gm. Rzezawa, Krzeczów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat bocheński, gmina Rzezawa, obręb Krzeczów działki nr: 1376/5 o pow. ewid. 0.1300, nr: 1376/3 o pow. ewid. 0.1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2500 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0700 ha; RV/R - 0,1800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr TR1O/00040636/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 900 zł

29,96 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bocheński, gm. Rzezawa, Krzeczów

Cena wywoławcza:

74 900 zł

29,96 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Muszyna

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat nowosądecki, gmina Muszyna, obręb Muszyna działka nr: 1815 o pow. ewid. 1.7906. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.7906 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,4546 ha; RV/R - 0,4152 ha; ŁIV/Ł - 0,6091 ha; ŁV/Ł - 0,3117 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr NS1M/00026674/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

124 700 zł

6,96 zł/m²

17 906 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Muszyna

Cena wywoławcza:

124 700 zł

6,96 zł/m²

17 906 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bocheński, gm. Rzezawa, Dąbrówka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat bocheński, gmina Rzezawa, obręb Dąbrówka działka nr: 466 o pow. ewid. 0.3600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3600 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,3300 ha; W/W - 0,0300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr TR1O/00003956/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 500 zł

33,19 zł/m²

3 600 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bocheński, gm. Rzezawa, Dąbrówka

Cena wywoławcza:

119 500 zł

33,19 zł/m²

3 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bocheński, gm. Rzezawa, Rzezawa

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat bocheński, gmina Rzezawa, obręb Rzezawa działka nr: 850/2 o pow. ewid. 0.2800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2800 ha, w tym w użytkach (PsVI/Ps - 0,1300 ha; LsIV/Ls - 0,1500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr TR1O/00013440/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 800 zł

33,86 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bocheński, gm. Rzezawa, Rzezawa

Cena wywoławcza:

94 800 zł

33,86 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Muszyna

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat nowosądecki, gmina Muszyna, obręb Muszyna działka nr: 1859 o pow. ewid. 1.4761. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.4761 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,5560 ha; ŁV/Ł - 0,6955 ha; LsIV/Ls - 0,2246 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr NS1M/00026674/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

88 900 zł

6,02 zł/m²

14 761 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Muszyna

Cena wywoławcza:

88 900 zł

6,02 zł/m²

14 761 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bochnia, Bogucice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat bocheński, gmina Bochnia, obręb Bogucice działki nr: 317/1 o pow. ewid. 0.2000, nr: 318/1 o pow. ewid. 0.1800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3800 ha, w tym w użytkach (ŁIII/Ł - 0,3800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr TR1O/00030564/2, TR1O/00050607/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 100 zł

5,82 zł/m²

3 800 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bochnia, Bogucice

Cena wywoławcza:

22 100 zł

5,82 zł/m²

3 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zakopane, Grunwaldzka

BURMISTRZ MIASTA ZAKOPANE ogłasza IV ustny przetarg nieograniczony na
zbycie nieruchomości gruntowej, położonej w rejonie ul. Grunwaldzka
w Zakopanem, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 932 obręb 5
o powierzchni 0,0136 ha, stanowiącej własność Gminy Miasto Zakopane.
1. Informacja o przeznaczeniu do zbycia: sprzedaż w drodze IV ustnego przetargu
nieograniczonego.
2. Termin poprzedniego przetargu: 15.07.2025 r., 18.09.2025 r., 20.11.2025 r.
3. Oznaczenie nieruchomości, księga wieczysta i powie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

1 471 zł/m²

136 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zakopane
Przetarg na działkę

Zakopane, Grunwaldzka

Cena wywoławcza:

200 000 zł

1 471 zł/m²

136 m²

nieograniczonego.
3. Oznaczenie nieruchomości, księga wieczysta i powie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zakopane
Licytacja komornicza działki

brzeski, gm. Dębno, Łysa Góra

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Nieruchomości stanowiącej własność dłużnika *** opisanej jako:
nieruchomości gruntowe niezabudowane dz. ew. nr. ***/1, ***/3, *** posiadające księgę wieczystą o numerze:
***/***/***, nieruchomości gruntowe niezabudowane dz. ew. ***, ***, ***, ***/1, ***/1 posiadające księgę wieczystą o numerze: ***/***/***, położone w obrębie: Łysa Góra oraz nieruchomości gruntowe niezabudowane dz. ew. ***, ***, *** posiadające księgę wieczystą o numerze: ***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

34 812 zł

8,70 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

brzeski, gm. Dębno, Łysa Góra

Cena wywoławcza:

34 812 zł

8,70 zł/m²

4 000 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

...odbędzie się w dniu 21 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
9. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 15 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 21 924,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 5820/2 + imię i nazwisko
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”. Za t...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 620 zł

270 zł/m²

406 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

Cena wywoławcza:

109 620 zł

270 zł/m²

406 m²

...odbędzie się w dniu 21 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”. Za t...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

...odbędzie się w dniu 21 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
w pieniądzu (PLN) w wysokości 24 947,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 5819/2 + imię i nazwisko
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”. Za t...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

124 739,99 zł

270 zł/m²

462 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

Cena wywoławcza:

124 739,99 zł

270 zł/m²

462 m²

...odbędzie się w dniu 21 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”. Za t...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Licytacja komornicza działki

brzeski, gm. Szczurowa, Strzelce Wielkie

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej w miejscowości Strzelce Wielkie, w gminie Szczurowa, w powiecie brzeskim, składającej się z niezabudowanej działki ewidencyjnej nr *** o powierzchni 0,4979 ha, dla której SĄD REJONOWY w BRZESKU IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Tadeusza Kościuszki 20, 32-800 Brzesko) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z nieza...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

18 750 zł

3,77 zł/m²

4 979 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

brzeski, gm. Szczurowa, Strzelce Wielkie

Cena wywoławcza:

18 750 zł

3,77 zł/m²

4 979 m²

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z nieza...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

brzeski, gm. Szczurowa, Strzelce Wielkie

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej w miejscowości Strzelce Wielkie, w gminie Szczurowa, w powiecie brzeskim, dla której SĄD REJONOWY w BRZESKU IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Tadeusza Kościuszki 20, 32-800 Brzesko) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z niezabudowanej działki ewidencyjnej nr *** o powierzchni 0,5150 ha położonej w miejscowośc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

20 250 zł

3,93 zł/m²

5 150 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

brzeski, gm. Szczurowa, Strzelce Wielkie

Cena wywoławcza:

20 250 zł

3,93 zł/m²

5 150 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości