Przetargi i licytacje: grunty małopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Zakopane, Ciągłówka

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy ul. Racławickiej 56 w Krakowie, pokój nr 410.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

121 zł/m²

1 155 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Przetarg na działkę

Zakopane, Ciągłówka

Cena wywoławcza:

140 000 zł

121 zł/m²

1 155 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Przetarg na działkę

suski, gm. Zembrzyce, Tarnawa Dolna

...odbędzie się w dniu 15.01.2026 r. o godzinie 9:00 w sali sesyjnej Urzędu
Gminy Zembrzyce.

*** Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata
wadium w pieniądzu w wysokości 10 000,00 zł do dnia
09.01.2026 r. (wpływ) na konto Gminy Zembrzyce:
Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej
89 8128 0005 0000 0462 2000 0070.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

101 zł/m²

1 780 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zembrzyce
Przetarg na działkę

suski, gm. Zembrzyce, Tarnawa Dolna

Cena wywoławcza:

180 000 zł

101 zł/m²

1 780 m²

Gminy Zembrzyce.

*** Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata
wadium w pieniądzu w wysokości 10 000,00 zł do dnia
09.01.2026 r. (wpływ) na konto Gminy Zembrzyce:
Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej
89 8128 0005 0000 0462 2000 0070.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zembrzyce
Przetarg na działkę

Zakopane, Smrekowa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (15.01.2026 r.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9) Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejs...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

880 838 zł

223 zł/m²

3 943 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Zakopane, Smrekowa

Cena wywoławcza:

880 838 zł

223 zł/m²

3 943 m²

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Libiąż, Kopernika

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
przy ul. Działkowej 1, w Sali Narad na I piętrze – pokój 112.
10. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 9 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 19 785,01 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 3975 + imię
i nazwisko uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa się da...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 929,99 zł

130 zł/m²

761 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Kopernika

Cena wywoławcza:

98 929,99 zł

130 zł/m²

761 m²

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
w pieniądzu (PLN) w wysokości 19 656,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 3974 + imię
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 280 zł

130 zł/m²

756 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

98 280 zł

130 zł/m²

756 m²

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Kraków, Nowa Huta

...odbędzie się o godzinie 10:00 w dniu 15 stycznia 2026 r. w siedzibie Zakładu Hodowlano Nasiennego POLAN ul. Rydla 53-55 30-130 Kraków.

3. Przedmiot sprzedaży:

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Krakowie w obrębię 0003 Nowa Huta, objęta księgą wieczystą nr KR1P/00364872/7, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 473/110 (identyfikator działki: 126103_9.0003.473/110), o powierzchni 1,3660 ha.

Teren działki niezabudowany, obecnie porośnięty zielenią, częściowo og...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 700 000 zł

344 zł/m²

13 660 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
PlantiCo Zielonki Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Kraków, Nowa Huta

Cena wywoławcza:

4 700 000 zł

344 zł/m²

13 660 m²

3. Przedmiot sprzedaży:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
PlantiCo Zielonki Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Kraków, Nowa Huta

...odbędzie się o godzinie 11:00 w dniu 15 stycznia 2026 r. w siedzibie Zakładu Hodowlano Nasiennego POLAN ul. Rydla 53-55 30-130 Kraków.

3. Przedmiot sprzedaży:

Nieruchomość gruntowa. W skład przedmiotu sprzedaży wchodzą dwie działki gruntu o łącznej powierzchni 16,0987 ha, położone w Krakowie w obrębie 0003 i 004 Nowa Huta, objęte księgą wieczystą nr KR1P/00364872/7, oznaczone w ewidencji gruntów i budynków jako:

- nr 473/111 (identyfikator działki: 126103_9.0003.473/111) o powierzchni 16,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 750 000 zł

328 zł/m²

160 987 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
PlantiCo Zielonki Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Kraków, Nowa Huta

Cena wywoławcza:

52 750 000 zł

328 zł/m²

160 987 m²

3. Przedmiot sprzedaży:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
PlantiCo Zielonki Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Sułków

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat wielicki, gmina Wieliczka, obręb Sułków działka nr: 27 o pow. ewid. 0.4000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4000 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0100 ha; RIVa/R - 0,3900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR1I/00038431/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

728 000 zł

182 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Sułków

Cena wywoławcza:

728 000 zł

182 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Siepraw, Siepraw

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Siepraw, obręb Siepraw działki nr: 2063/1 o pow. ewid. 0.1100, nr: 2063/3 o pow. ewid. 0.1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2300 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1200 ha; ŁIV/Ł - 0,1100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR1Y/00080243/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 900 zł

15,61 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Siepraw, Siepraw

Cena wywoławcza:

35 900 zł

15,61 zł/m²

2 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wadowicki, gm. Spytkowice, Spytkowice

Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”),

która wyznaczona została syndykiem masy upadłości*** - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej

ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki

prawa własności nieruchomości gruntowej o łącznym obszarze 0,2570 ha, położonej w obrębie ewidencyjnym Ryczów, gmina Spytkowice

Podstawowym kryterium przy wyborze oferenta jest wysokość zaoferowanej ceny.

Celem konkursu jest wyłonienie nabywcy określonego niżej przedmiotu ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 074,25 zł

24,54 zł/m²

2 570 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

wadowicki, gm. Spytkowice, Spytkowice

Cena wywoławcza:

63 074,25 zł

24,54 zł/m²

2 570 m²

ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

wadowicki, gm. Kalwaria Zebrzydowska, Zarzyce Wielkie

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, 34-142 ZARZYCE WIELKIE, dla której Sąd Rejonowy w Wadowicach V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ***, WADOWICE, 34-100 WADOWICE) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1W/***.

Opis nieruchomości:

nieruchomości niezabudowana, położona w miejscowości Zarzyce Wielkie, gmina Kalwaria Zebrzydowska, powiat wadowicki, województwo małopolskie. Nieruchom...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 750 zł

20,95 zł/m²

179 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wadowicki, gm. Kalwaria Zebrzydowska, Zarzyce Wielkie

Cena wywoławcza:

3 750 zł

20,95 zł/m²

179 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bochnia

...rozpocznie się druga elektroniczna licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej w Łapczycy, dla której Sąd Rejonowy w Bochni prowadzi księgę wieczystą o numerze TR1O/***/5 działka ewidencyjna numer ***/***.

Opis nieruchomości:
Działka nr ***/*** ma powierzchnię 0,1242 ha, jest niezabudowana. Teren w kształcie zbliżonym do kwadratu, ze skarpą, w większości zadrzewiona. Z północnego - zachodu, na południowy – wschód, przez całą działkę, przebiega sieć wodociągowa. Wzdłuż zach...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

44 000 zł

35,43 zł/m²

1 242 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bochnia

Cena wywoławcza:

44 000 zł

35,43 zł/m²

1 242 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

suski, gm. Zembrzyce, Marcówka

...odbędzie się w dniu 14.01.2026 r. o godzinie 10:00 w sali sesyjnej Urzędu
Gminy Zembrzyce.

*** Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata
wadium w pieniądzu w wysokości 5 000,00 zł do dnia 09.01.2026
r. (wpływ) na konto Gminy Zembrzyce:

Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej nr 89 8128 0005 0000 0462 2000 0070,

tytułem: Przetarg działka nr 1012.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 113,51 zł

117 zł/m²

699 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zembrzyce
Przetarg na działkę

suski, gm. Zembrzyce, Marcówka

Cena wywoławcza:

82 113,51 zł

117 zł/m²

699 m²

Gminy Zembrzyce.

*** Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata
r. (wpływ) na konto Gminy Zembrzyce:

tytułem: Przetarg działka nr 1012.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zembrzyce
Przetarg na działkę

suski, gm. Zembrzyce, Marcówka

...odbędzie się w dniu 14.01.2026
r. o godzinie 10:30 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Zembrzyce.

*** Warunkiem
przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu w wysokości 6
000,00 zł do dnia 09.01.2026 r. (wpływ) na konto
Gminy Zembrzyce:

Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej nr 89 8128 0005 0000 0462 2000 0070, tytułem: Przetarg działka nr 1047.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

113 092,29 zł

101 zł/m²

1 121 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zembrzyce
Przetarg na działkę

suski, gm. Zembrzyce, Marcówka

Cena wywoławcza:

113 092,29 zł

101 zł/m²

1 121 m²

...odbędzie się w dniu 14.01.2026
r. o godzinie 10:30 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Zembrzyce.

*** Warunkiem
000,00 zł do dnia 09.01.2026 r. (wpływ) na konto
Gminy Zembrzyce:

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zembrzyce
Przetarg na działkę

suski, gm. Zembrzyce, Marcówka

...odbędzie się w dniu 14.01.2026
r. o godzinie 11:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Zembrzyce.

*** Warunkiem
przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu w wysokości 3
000,00 zł do dnia 09.01.2026 r. (wpływ) na konto
Gminy Zembrzyce:

tytułem: Przetarg działka nr 1001.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

58 927,79 zł

41,94 zł/m²

1 405 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zembrzyce
Przetarg na działkę

suski, gm. Zembrzyce, Marcówka

Cena wywoławcza:

58 927,79 zł

41,94 zł/m²

1 405 m²

...odbędzie się w dniu 14.01.2026
r. o godzinie 11:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Zembrzyce.

*** Warunkiem
000,00 zł do dnia 09.01.2026 r. (wpływ) na konto
Gminy Zembrzyce:

tytułem: Przetarg działka nr 1001.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zembrzyce
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości