Przetargi i licytacje: grunty małopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

suski, gm. Zembrzyce, Marcówka

...odbędzie się w dniu 14.01.2026 r. o godzinie 11:30 w sali sesyjnej Urzędu
Gminy Zembrzyce.

*** Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata
wadium w pieniądzu w wysokości 800,00 zł do dnia 09.01.2026
r. (wpływ) na konto Gminy Zembrzyce:

Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej nr 89 8128 0005 0000 0462 2000 0070, tytułem: Przetarg działka nr 999.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 430,95 zł

9,76 zł/m²

1 581 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zembrzyce
Przetarg na działkę

suski, gm. Zembrzyce, Marcówka

Cena wywoławcza:

15 430,95 zł

9,76 zł/m²

1 581 m²

Gminy Zembrzyce.

*** Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata
wadium w pieniądzu w wysokości 800,00 zł do dnia 09.01.2026
r. (wpływ) na konto Gminy Zembrzyce:

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zembrzyce
Przetarg na działkę

suski, gm. Zembrzyce, Marcówka

...odbędzie się w dniu 14.01.2026
r. o godzinie 12:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Zembrzyce.

*** Warunkiem
przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu w wysokości 1200,00
zł do dnia 09.01.2026 r. (wpływ) na konto Gminy
Zembrzyce:

Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej nr 89 8128 0005 0000 0462 2000 0070,
tytułem: Przetarg działka nr 997.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 812,95 zł

10,18 zł/m²

2 340 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zembrzyce
Przetarg na działkę

suski, gm. Zembrzyce, Marcówka

Cena wywoławcza:

23 812,95 zł

10,18 zł/m²

2 340 m²

...odbędzie się w dniu 14.01.2026
r. o godzinie 12:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Zembrzyce.

*** Warunkiem
zł do dnia 09.01.2026 r. (wpływ) na konto Gminy
Zembrzyce:

tytułem: Przetarg działka nr 997.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zembrzyce
Przetarg na działkę

suski, gm. Zembrzyce, Marcówka

...odbędzie się w dniu 14.01.2026
r. o godzinie 12:30 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Zembrzyce.

*** Warunkiem
przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu w wysokości 450,00
zł do dnia 09.01.2026 r. (wpływ) na konto Gminy
Zembrzyce:

Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej nr 89 8128 0005 0000 0462 2000 0070, tytułem: Przetarg działka nr 1050.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 373,95 zł

8,93 zł/m²

938 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zembrzyce
Przetarg na działkę

suski, gm. Zembrzyce, Marcówka

Cena wywoławcza:

8 373,95 zł

8,93 zł/m²

938 m²

...odbędzie się w dniu 14.01.2026
r. o godzinie 12:30 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Zembrzyce.

*** Warunkiem
zł do dnia 09.01.2026 r. (wpływ) na konto Gminy
Zembrzyce:

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zembrzyce
Licytacja komornicza działki

Krynica-Zdrój, Szkolna

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Szkolna ***, 33-380 Krynica-Zdrój, dla której Sąd Rejonowy w Nowym Sączu X Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Muszynie (adres: ul. Kity ***, Muszyna, 33-370 Muszyna) prowadzi księgę wieczystą o numerze NS1M/***/6.

Opis nieruchomości:
Przedmiotowa nieruchomość, stanowiąca działkę ewidencyjną nr *** o powierzchni 1526m² zlokalizowana jest w Krynicy-Zdroju, przy ulicy Zamkowe...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

431 250 zł

283 zł/m²

1 526 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Krynica-Zdrój, Szkolna

Cena wywoławcza:

431 250 zł

283 zł/m²

1 526 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

...odbędzie się w dniu 14 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
przy ul. Działkowej 1, w Sali Narad na I piętrze – pokój 112.
10. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 8 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 19 500,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 3973 + imię
i nazwisko uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa się da...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 500 zł

130 zł/m²

750 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

97 500 zł

130 zł/m²

750 m²

...odbędzie się w dniu 14 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

...odbędzie się w dniu 14 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
w pieniądzu (PLN) w wysokości 19 370,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 3972 + imię
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 850 zł

130 zł/m²

745 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

96 850 zł

130 zł/m²

745 m²

...odbędzie się w dniu 14 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Karniów

...druga licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ***/***, Karniów, 32-010 Kocmyrzów-Luborzyca, dla której Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ***, Karniów, 32-010 Kocmyrzów-Luborzyca) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1P/***/3.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa położona w Karniowie, gm. Kocmyrzów-Luborzyca obr. 0007, składająca się z niezabudowanej działki ew. nr: ***/*** o pow. 0,1...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

114 062,50 zł

94,58 zł/m²

1 206 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Karniów

Cena wywoławcza:

114 062,50 zł

94,58 zł/m²

1 206 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Krzeszowice, Rudno, Dolne

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej w miejscowości Rudno Dolne ***, posiadającej założoną księgę wieczystą o numerze: KR1H/***/8, prowadzoną przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Proszowicach.
Opis nieruchomości: Nieruchomość gruntowa - działka nr ***/1, zabudowana domem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi (w ocenie biegłego zabudowania nadają się do rozbiórki), o pow. 0,2650 ha., kształt zbliżony do prostokąta (10...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

105 750 zł

39,91 zł/m²

2 650 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Krzeszowice, Rudno, Dolne

Cena wywoławcza:

105 750 zł

39,91 zł/m²

2 650 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zakopane

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Makuszyńskiego ***, Zakopane, 34-500 Zakopane, dla której Sąd Rejonowy w Zakopanem V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomości gruntowe składające działki ew. nr ***/2, ***/2, ***/3 oraz działkę ew. nr ***/1, o łącznej powierzchni: 0,1387 ha położone w Zakopane gm. Zakopane, powiat tatrzański, woj. małopolskie. Nieruchomości nie są położone w terenie TPN. B...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 223 629,25 zł

1 603 zł/m²

1 387 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zakopane

Cena wywoławcza:

2 223 629,25 zł

1 603 zł/m²

1 387 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Skawina

...odbędzie się w dniu 13 stycznia 2026 r. o godz. 12 w sali obrad Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie, Rynek 1, pok. nr 11. Wadium wnoszone w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wpłacać w Krakowskim Banku Spółdzielczym – Oddział w Skawinie, ul. Słowackiego 1 na konto nr 36 85910007 0020 0560 0013 0005 do dnia 7 stycznia 2026 r. Wpłata wadium dokonywana przelewem winna być na koncie UMiG - Skawina w dniu 30 lipca 2025 r.

Ogłoszenie o przetargu zostało opublikowane na stronie interne...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

770 000 zł

259 zł/m²

2 975 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Skawina
Przetarg na działkę

Skawina

Cena wywoławcza:

770 000 zł

259 zł/m²

2 975 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Skawina
Przetarg na działkę

Muszyna

...odbędzie się w dniu 13.01.2026 r. o godz. 11:00 w siedzibie PKP S.A. Oddziału
Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie, Rondo Mogilskie 1, pokój nr 401. Warunkiem
przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium na konto Oddziału wskazane w Regulaminie
przetargowym z podaniem nr postępowania: 1004/KNO/957/2025 w terminie do dnia 09.01.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 500 zł

91,67 zł/m²

180 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Muszyna

Cena wywoławcza:

16 500 zł

91,67 zł/m²

180 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Libiąż, Wspólna

...odbędzie się w dniu 13 stycznia 2026 r. o godz. 1030w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
przy ul. Działkowej 1, w Sali Narad na I piętrze - pokój 112.
10. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 7 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 27 290,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 5791/9 + imię i nazwisko
uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa się d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

136 452,01 zł

137 zł/m²

996 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Wspólna

Cena wywoławcza:

136 452,01 zł

137 zł/m²

996 m²

uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa się d...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Obieżowa

...odbędzie się w dniu 13 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
w pieniądzu (PLN) w wysokości 13 760,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 2154/17 + imię i nazwisko
uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa się...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 801 zł

107 zł/m²

643 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Obieżowa

Cena wywoławcza:

68 801 zł

107 zł/m²

643 m²

...odbędzie się w dniu 13 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa się...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Żabno

Burmistrz Żabna ogłasza trzeci, pisemny nieograniczony przetarg na sprzedaż nieruchomości oznaczonej jako działka nr 396/2 o powierzchni 0,0156 ha, położona w Odporyszowie. Nieruchomość objęta jest KW TR1D/00043467/5 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Dąbrowie Tarnowskiej IV Wydział Ksiąg Wieczystych, klasa bonitacyjna: Tr – 0,0156 ha. Gmina Żabno nie posiada prawnie obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego G...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 000 zł

25,64 zł/m²

156 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Żabnie
Przetarg na działkę

Żabno

Cena wywoławcza:

4 000 zł

25,64 zł/m²

156 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Żabnie
Przetarg na działkę

Libiąż

Syndyk masy upadłości*** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zakup:

1) nieruchomości gruntowej położonej w Libiążu, powiat chrzanowski, o pow. 0,9369 ha, składającej się z działki ewidencyjnej o nr. ***/4, dla której Sąd Rejonowy w Chrzanowie, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr. *** – za cenę wywoławczą nie niższą niż 111.000,00 zł brutto (słownie: sto jedenaście tysięcy złotych 00/100), stanowiącą 75% wartości oszacow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

111 000 zł

11,85 zł/m²

9 369 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Syndyk Sylwester Zięciak
Przetarg na działkę

Libiąż

Cena wywoławcza:

111 000 zł

11,85 zł/m²

9 369 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Syndyk Sylwester Zięciak
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości