Przetargi i licytacje: grunty małopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działka nr: 1988/2 o pow. ewid. 0.0442. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0442 ha, w tym w użytkach (ŁV/Ł - 0,0260 ha; LsIV/Ls - 0,0182 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 940 zł

6,65 zł/m²

442 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

2 940 zł

6,65 zł/m²

442 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działka nr: 2631/1 o pow. ewid. 0.0260. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0260 ha, w tym w użytkach (PsIV/Lzr - 0,0013 ha; LsIII/Ls - 0,0247 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 610 zł

6,19 zł/m²

260 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

1 610 zł

6,19 zł/m²

260 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działki nr: 1988/1 o pow. ewid. 0.0503, nr: 1989/1 o pow. ewid. 0.1432, nr: 1990/1 o pow. ewid. 0.1173. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3108 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1432 ha; ŁIV/Ł - 0,1554 ha; ŁV/Ł - 0,0122 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 470 zł

4,98 zł/m²

3 108 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

15 470 zł

4,98 zł/m²

3 108 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Dobczyce, Skrzynka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Skrzynka działki nr: 88 o pow. ewid. 0.0200, nr: 104 o pow. ewid. 0.6000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6200 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,4600 ha; PsIV/Lzr - 0,0200 ha; LsIV/Ls - 0,1400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00043934/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 320 zł

7,15 zł/m²

6 200 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Dobczyce, Skrzynka

Cena wywoławcza:

44 320 zł

7,15 zł/m²

6 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działka nr: 1988/3 o pow. ewid. 0.0292. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0292 ha, w tym w użytkach (LsIV/Ls - 0,0292 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 100 zł

7,19 zł/m²

292 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

2 100 zł

7,19 zł/m²

292 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Dobczyce, Kornatka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Kornatka działka nr: 268/2 o pow. ewid. 0.0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0400 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0300 ha; RIVa/R - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00043933/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 120 zł

62,80 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Dobczyce, Kornatka

Cena wywoławcza:

25 120 zł

62,80 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działka nr: 2669/1 o pow. ewid. 0.1747. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1747 ha, w tym w użytkach (PsIV/Lzr - 0,0765 ha; PsV/Ps - 0,0982 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 610 zł

4,93 zł/m²

1 747 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

8 610 zł

4,93 zł/m²

1 747 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorlicki, gm. Gorlice, Bystra

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat gorlicki, gmina Gorlice, obręb Bystra działki nr: 1027/3 o pow. ewid. 0.0762, nr: 1027/6 o pow. ewid. 0.0258. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1020 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0253 ha; RIVb/R - 0,0297 ha; RV/R - 0,0096 ha; PsIV/Ps - 0,0311 ha; PsV/Ps - 0,0063 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr NS1G/00022483/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 140 zł

15,82 zł/m²

1 020 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorlicki, gm. Gorlice, Bystra

Cena wywoławcza:

16 140 zł

15,82 zł/m²

1 020 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Wielka Wieś, Giebułtów, ul. gen. Jana Karcza

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA STANOWIĄCA DZIAŁKĘ NR ***, POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI GIEBUŁTÓW, GM. WIELKA WIEŚ DLA KTÓREJ SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-PODGÓRZA W KRAKOWIE WYDZIAŁ IV KSIĄG WIECZYSTYCH PROWADZI KW NR ***

Nieruchomość gruntowa niezabudowana składająca się z działki oznaczonej nr *** o powierzchni 3200 m2, położona w miejscowości Giebułtów, gm. Wielka Wieś dla której Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie Wydział I...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

59 460,75 zł

18,58 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Wielka Wieś, Giebułtów, ul. gen. Jana Karcza

Cena wywoławcza:

59 460,75 zł

18,58 zł/m²

3 200 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tatrzański, gm. Poronin, Suche

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W SUCHE GM. PORONIN (II LICYTACJA)

Nieruchomość gruntowa składająca się z niezabudowanej działki ew. nr ***/*** (działka ew. ***/*** nie jest przedmiotem licytacji), o powierzchni: 0,1051 ha (zgodnie z danymi ewidencyjnymi) położona w Suche gm. Poronin, powiat tatrzański, woj. małopolskie. Nieruchomość nie jest położona w terenie TPN.

Działka nr ***/*** niezagospodarowana, foremna o kształcie zbliżonym do prostokąta. Zgodnie z MPZP d...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

149 284,04 zł

137 zł/m²

1 093 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tatrzański, gm. Poronin, Suche

Cena wywoławcza:

149 284,04 zł

137 zł/m²

1 093 m²

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W SUCHE GM. PORONIN (II LICYTACJA)

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Krzeszowice, Nawojowa Góra

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI NAWOJOWA GÓRA, GM. KRZESZOWICE PRZY UL. PODLAS ***, SKŁADAJĄCA SIĘ Z DZIAŁKI O POW. 0,05 HA - ZABUDOWANEJ STARYM BUDYNKIEM MIESZKALNYM JEDNORODZINNYM W ZABUDOWIE WOLNOSTOJĄCEJ,

Przedmiotowa nieruchomość składa się z następujących składników:

- działki ewidencyjnej nr *** o pow. 0,05 ha,

- starego budynku mieszkalnego jednorodzinnego,

- pozostałych elementów zagospodarowania terenu.

D...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

118 132,50 zł

236 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Krzeszowice, Nawojowa Góra

Cena wywoławcza:

118 132,50 zł

236 zł/m²

500 m²

- działki ewidencyjnej nr *** o pow. 0,05 ha,

- starego budynku mieszkalnego jednorodzinnego,

- pozostałych elementów zagospodarowania terenu.

D...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Raciechowice, Czasław

...odbędzie się druga publiczna licytacja n/w nieruchomości położonych w Czasławiu,
dla których Sąd Rejonowy w Myślenicach V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Dobczycach prowadzi księgi wieczyste o numerach:
- działka ewidencyjna nr ***/2, objęta KW nr ***,
- działka ewidencyjna nr ***/3, objęta KW nr ***,
- udział wynoszący 1/11 części w nieruchomości składającej się z działki ewidencyjnej nr ***/1, objętej KW nr ***,
- udział wynoszący 48/768 części w nieruchomości składające...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

208 107 zł

200 zł/m²

1 038 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Myślenicach
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Raciechowice, Czasław

Cena wywoławcza:

208 107 zł

200 zł/m²

1 038 m²

- działka ewidencyjna nr ***/2, objęta KW nr ***,
- działka ewidencyjna nr ***/3, objęta KW nr ***,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Myślenicach
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Ciężkowice, Zborowice

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

NA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ,

STANOWIĄCEJ DZIAŁKĘ nr ***Z OBR. ZBOROWICE,

GM. CIĘŻKOWICE

Syndyk masy upadłości *** w upadłości (Sygn. akt WA2M/ GUp-s/1048/2024) ogłasza przetarg na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej dz. ewid. nr *** z obrębu Zborowice, położoną w gminie Ciężkowice, w powiecie tarnowskim, w województwie małopolskim, objęta KW ***.

Przetarg ma charakter pisemnego przetargu ofertowego, oferty w języku po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 427 zł

6,97 zł/m²

9 100 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Syndyk Danuta Błachnio
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Ciężkowice, Zborowice

Cena wywoławcza:

63 427 zł

6,97 zł/m²

9 100 m²

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

NA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ,

STANOWIĄCEJ DZIAŁKĘ nr ***Z OBR. ZBOROWICE,

GM. CIĘŻKOWICE

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Syndyk Danuta Błachnio
Przetarg na działkę

nowosądecki, gm. Rytro, Rytro

Ogłoszenie o AUKCJI:

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie

ul. Gazowa 16, 31-060 Kraków

OGŁASZA AUKCJĘ

w przedmiocie zbycia prawa własnosci niezabudowanej nieruchomości,

oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 480/1 obr. 0002 Rytro, o powierzchni 500 m.kw.,

stanowiącą nieruchomość położoną w m. Rytro

Cena wywoławcza wynosi: 34 700,20 złotych netto

Wymagane wadium w wysokości: 5 000,00 zł

Termin rozpoczęcia aukcji: 13 maja 2026 r. o godz. 10:00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 700 zł

69,40 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
Przetarg na działkę

nowosądecki, gm. Rytro, Rytro

Cena wywoławcza:

34 700 zł

69,40 zł/m²

500 m²

Ogłoszenie o AUKCJI:

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie

ul. Gazowa 16, 31-060 Kraków

OGŁASZA AUKCJĘ

stanowiącą nieruchomość położoną w m. Rytro

Cena wywoławcza wynosi: 34 700,20 złotych netto

Wymagane wadium w wysokości: 5 000,00 zł

Termin rozpoczęcia aukcji: 13 maja 2026 r. o godz. 10:00...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Mszana Dolna, Zakopiańska

SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI

Syndyk masy upadłośc*** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż udziału 3864/18000 w nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w województwie małopolskim, powiecie limanowskim, gminie Mszana Dolna, miejscowości Mszana Dolna, okolice ul. Zakopiańskiej, obręb 0001 GRONOSZOWA, dz. ewid***Powierzchnia działki ewid. ***, wynosi 697 m2, powierzchnia działki ewid. ***wynosi 1949 m2, powierzchnia działki ***/1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 582 zł

10,23 zł/m²

5 432 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Mszana Dolna, Zakopiańska

Cena wywoławcza:

55 582 zł

10,23 zł/m²

5 432 m²

SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości