Przetargi i licytacje: grunty małopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Czernichów, Kamień, Lipowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI KAMIEŃ (GM. CZERNICHÓW)

Nieruchomość gruntowa o pow. 0,8200 ha położona w miejscowości Kamień (gm. Czernichów) składająca się z działek ewidencyjnych nr: ***/*** (id. działki 120601_2.0004.***/***); *** (id działki 120601_2.0004.***); *** (id działki 120601_2.0004.***). Dla nieruchomości tej Sąd Rejonowy dla Krakowa – Krowodrzy w Krakowie Zamiejscowy VII Wydział Ksiąg Wieczystych z si...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

58 824,75 zł

7,17 zł/m²

8 200 m²

Termin: 2026-07-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Czernichów, Kamień, Lipowa

Cena wywoławcza:

58 824,75 zł

7,17 zł/m²

8 200 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-07-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Skawina, Zelczyna

NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA DZIAŁKA NR ***/*** I ***/***

niezabudowana nieruchomość gruntowa, działka nr ***/*** i ***/***. Działka nr ***/*** o powierzchni 0,0040 ha położona w miejscowości Zelczyna, gmina Skawina. Grunt w kształcie zbliżonym do prostokąta stanowi część utwardzonej drogi dojazdowej do okolicznych domów. Użytki klasy RIIIb - Grunty orne. W otoczeniu przebiegają instalacje kanalizacyjna, gazowa, elektryczna i...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

13 500 zł

67,50 zł/m²

200 m²

Termin: 2026-07-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Skawina, Zelczyna

Cena wywoławcza:

13 500 zł

67,50 zł/m²

200 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-07-22

Cena wywoławcza:

16 605 zł

83,03 zł/m²

200 m²

Termin: 2026-07-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Skawina, Zelczyna

Cena wywoławcza:

16 605 zł

83,03 zł/m²

200 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-07-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku przy ulicy Głowackiego 51, powiat Brzesko, woj. małopolskie - Sala Obrad.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 860 zł

102 zł/m²

1 479 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

150 860 zł

102 zł/m²

1 479 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku przy ulicy Głowackiego 51, powiat Brzesko, woj. małopolskie - Sala Obrad....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 030 zł

94,00 zł/m²

1 362 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bochnia
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

128 030 zł

94,00 zł/m²

1 362 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bochnia
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

201 470 zł

97,00 zł/m²

2 077 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

201 470 zł

97,00 zł/m²

2 077 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Licytacja komornicza działki

suski, gm. Zawoja, Zawoja

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POŁOŻONA W WOJEWÓDZTWIE MAŁOPOLSKIM, POWIECIE SUSKIM, GMINA ZAWOJA,***

nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Zawoja na działce nr ***/***, ***/***, gmina Zawoja, powiat Suski, województwo małopolskie dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych, Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej prowadzi Księgę Wieczystą o numerze KW *** o powierzchni 0,0355 Ha, niezabudowanej, będącej własnością dłużnika: ***

***Adres nieruchomości***
34-222 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

30 000 zł

84,51 zł/m²

355 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

suski, gm. Zawoja, Zawoja

Cena wywoławcza:

30 000 zł

84,51 zł/m²

355 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***Adres nieruchomości***
34-222 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowosądecki, gm. Korzenna, Janczowa

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHMOŚĆ POŁOŻONEJ W MIEJSCOWOŚCI JANCZOWA, GMINA KORZENNA O NR KW ***

nieruchmość położonej w miejscowości JANCZOWA, gmina KORZENNA o nr KW ***

Adres nieruchomości
33-322 Janczowa, poczta Janczowa

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Nowym Sączu VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Nowym Sączu

Dłużnik
***

Cena wywołania
48 750,00 zł
(3/4 ce...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

48 750 zł

4,13 zł/m²

11 800 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowosądecki, gm. Korzenna, Janczowa

Cena wywoławcza:

48 750 zł

4,13 zł/m²

11 800 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Adres nieruchomości
33-322 Janczowa, poczta Janczowa

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania
48 750,00 zł
(3/4 ce...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

***Adres nieruchomości***
33-322 Janczowa, poczta Janczowa

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wyw...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

48 750 zł

4,13 zł/m²

11 800 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowosądecki, gm. Korzenna, Janczowa

Cena wywoławcza:

48 750 zł

4,13 zł/m²

11 800 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***Adres nieruchomości***
33-322 Janczowa, poczta Janczowa

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wyw...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

suski, gm. Zawoja, Zawoja

PRAWO WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ W ZAWOI, GMINA ZAWOJA, POWIAT SUSKI OBJĘTEJ KW NR ***

prawo własności nieruchomości położonej w Zawoi, gmina Zawoja, powiat suski objętej kw nr ***

***Adres nieruchomości***
34-222 Zawoja, poczta Zawoja

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren lasu

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej IV Wydzi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

35 763,75 zł

7,17 zł/m²

4 986 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

suski, gm. Zawoja, Zawoja

Cena wywoławcza:

35 763,75 zł

7,17 zł/m²

4 986 m²

***Adres nieruchomości***
34-222 Zawoja, poczta Zawoja

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren lasu

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

chrzanowski, gm. Chrzanów, Luszowice, Strażacka

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA NR ***/***

działka nr ***/*** o pow. 0,3880 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym nr ***

Adres nieruchomości
Strażacka ***, 32-500 Luszowice, poczta Chrzanów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Chrzanowie V Wydział Ksiąg Wieczystych

Cena wywołania
196 434,67 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)
...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

196 434,67 zł

50,63 zł/m²

3 880 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

chrzanowski, gm. Chrzanów, Luszowice, Strażacka

Cena wywoławcza:

196 434,67 zł

50,63 zł/m²

3 880 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA NR ***/***

Adres nieruchomości
Strażacka ***, 32-500 Luszowice, poczta Chrzanów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Cena wywołania
196 434,67 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)
...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Tarnów, Koszyce Wielkie

Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki

- udziału 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Koszyce Wielkie, gmina Tarnów działki ew. nr ***, brak KW, Akt Własności Ziemi nr *** za cenę nie niższą niż 5 000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100);

- udziału 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Koszyce Wielkie, gmina Tarnów działki ew. nr ***, brak KW, Akt Własności Ziemi nr*** za cenę nie niższą niż 85 000,00 zł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

90 000 zł/m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Tarnów, Koszyce Wielkie

Cena wywoławcza:

90 000 zł

90 000 zł/m²

Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Chrzanów

OPIS OFERTY

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość stanowiąca własność *** nieprowadzącej działalności gospodarczej w upadłości położonej w m. Płaza nieruchomość gruntowa, składająca się z działki ewidencyjnej o nr ***/2, obr. 0003, o pow. 0,1334 ha, dla której Sąd Rejonowy w Chrzanowie, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***;

Sprzedaż oznaczonej nieruchomości może nastąpić za cenę nie niższą niż 4 300,00 zł (słownie złotych...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 300 zł

3,22 zł/m²

1 334 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Chrzanów

Cena wywoławcza:

4 300 zł

3,22 zł/m²

1 334 m²

OPIS OFERTY

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

nowotarski, gm. Łapsze Niżne, Łapsze Wyżne

POŁOŻONA W POWIECIE NOWOTARSKIM, GMINA ŁAPSZE NIŻNE, W MIEJSCOWOŚCI ŁAPSZE WYŻNE NA DZIAŁCE O NR EWID. ***/***

Działka ewid. nr ***/*** zlokalizowana jest w miejscowości Łapsze Wyżne w odległości ok. 100 m. od granicy z Gminą Bukowina Tatrzańska oraz ok. 1,5 km. od najbliższych zabudowań mieszkalnych. W najbliższym sąsiedztwie działki znajdują się tereny leśne. Obszar na którym znajduje się nieruchomość będąca przedmiotem sprzedaży ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 000 zł

4,63 zł/m²

1 945 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowotarski, gm. Łapsze Niżne, Łapsze Wyżne

Cena wywoławcza:

9 000 zł

4,63 zł/m²

1 945 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gorlicki, gm. Moszczenica, Moszczenica

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ OPISANA JAKO NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ SKŁADAJĄCA SIĘ Z DZIAŁKI EWID. NR *** (STARY STAN NR DZIAŁEK EWID. ***) O POW. 1,4238 HA***

Nieruchomość opisana jako niezabudowana nieruchomość składająca się z działki ewid. nr *** (stary stan nr działek ewid. ***) o pow. 1,4238 ha należąca do dłużnika *** ***.

***Adres nieruchomości***
38-321 Moszczenica, poczta Moszczenica

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny różne

***Dla nieruc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

46 771,50 zł

3,28 zł/m²

14 238 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gorlicki, gm. Moszczenica, Moszczenica

Cena wywoławcza:

46 771,50 zł

3,28 zł/m²

14 238 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***Adres nieruchomości***
38-321 Moszczenica, poczta Moszczenica

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny różne

***Dla nieruc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości