Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Modzerowo

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 13.50 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 500 zł

26,50 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Modzerowo

Cena wywoławcza:

26 500 zł

26,50 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Modzerowo

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 14.10 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 500 zł

27,72 zł/m²

523 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Modzerowo

Cena wywoławcza:

14 500 zł

27,72 zł/m²

523 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Lubień Kujawski, Kobyla Łąka

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 12.40 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 500 zł

4,17 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Lubień Kujawski, Kobyla Łąka

Cena wywoławcza:

12 500 zł

4,17 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Chodecz, Strzygi

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 11.50 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 500 zł

4,83 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Chodecz, Strzygi

Cena wywoławcza:

14 500 zł

4,83 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Izbica Kujawska, Ciepliny

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 09.40 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 400 zł

5,74 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Izbica Kujawska, Ciepliny

Cena wywoławcza:

22 400 zł

5,74 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Olganowo

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 500 zł

24,75 zł/m²

101 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Olganowo

Cena wywoławcza:

2 500 zł

24,75 zł/m²

101 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Dąb Polski

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 11.20 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

115 000 zł

60,56 zł/m²

1 899 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Dąb Polski

Cena wywoławcza:

115 000 zł

60,56 zł/m²

1 899 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Modzerowo

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 14.40 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 000 zł

61,84 zł/m²

1 989 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Modzerowo

Cena wywoławcza:

123 000 zł

61,84 zł/m²

1 989 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Dąb Polski

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 12.20 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

179 500 zł

52,17 zł/m²

3 441 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Dąb Polski

Cena wywoławcza:

179 500 zł

52,17 zł/m²

3 441 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Lubień Kujawski, Rutkowice

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 10.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 500 zł

4,34 zł/m²

3 800 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Lubień Kujawski, Rutkowice

Cena wywoławcza:

16 500 zł

4,34 zł/m²

3 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Chodecz, Łanięta

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 11.10 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 000 zł

5,14 zł/m²

3 500 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Chodecz, Łanięta

Cena wywoławcza:

18 000 zł

5,14 zł/m²

3 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Dąb Polski

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 12.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 000 zł

62,75 zł/m²

1 737 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Dąb Polski

Cena wywoławcza:

109 000 zł

62,75 zł/m²

1 737 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Modzerowo

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 13.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 000 zł

25,71 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Modzerowo

Cena wywoławcza:

36 000 zł

25,71 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Brześć Kujawski, Sokołowo, Parcele

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 11.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 000 zł

6,07 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Brześć Kujawski, Sokołowo, Parcele

Cena wywoławcza:

17 000 zł

6,07 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Modzerowo

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 14.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 500 zł

25,23 zł/m²

3 389 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Modzerowo

Cena wywoławcza:

85 500 zł

25,23 zł/m²

3 389 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości