Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Brodnica, Polna

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Brodnica, ul. Polna,
Województwo kujawsko-pomorskie
Działka nr 51/1
Powierzchnia działki: 2117 m²
Nieruchomość gruntowa niezabudowana.
Nr księgi wieczystej: TO1B/0031924/2
Sąd Rejonowy w Brodnicy
Właściciel gruntu: ORLEN S.A.

Wadium: 23 050,0

CENA WYWOŁAWCZA: 230.500,00 PLN netto
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona jest w miej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 500 zł

109 zł/m²

2 117 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Brodnica, Polna

Cena wywoławcza:

230 500 zł

109 zł/m²

2 117 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Brodnica, ul. Polna,
Województwo kujawsko-pomorskie
Działka nr 51/1
Powierzchnia działki: 2117 m²
Nieruchomość gruntowa niezabudowana.
Nr księgi wieczystej: TO1B/0031924/2
Sąd Rejonowy w Brodnicy
Właściciel gruntu: ORLEN S.A.

Wadium: 23 050,0

CENA WYWOŁAWCZA: 230.500,00 PLN netto
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona jest w miej...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Świedziebnia, Świedziebnia

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Świedziebnia
Województwo kujawsko-pomorskie
Powiat brodnicki
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działka nr 352/1
Powierzchnia działki: 2.300 m²
Nr księgi wieczystej: TO1B/00022522/8
Sąd Rejonowy w Brodnicy
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 16 805,00

CENA WYWOŁAWCZA: 168.050,00 PLN netto
Opi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

168 050 zł

73,07 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Świedziebnia, Świedziebnia

Cena wywoławcza:

168 050 zł

73,07 zł/m²

2 300 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Świedziebnia
Województwo kujawsko-pomorskie
Powiat brodnicki
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działka nr 352/1
Powierzchnia działki: 2.300 m²
Nr księgi wieczystej: TO1B/00022522/8
Sąd Rejonowy w Brodnicy
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 16 805,00

CENA WYWOŁAWCZA: 168.050,00 PLN netto
Opi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Golub-Dobrzyń, Gajewo

...odbędzie się 17 kwietnia 2026 r. o godz. 11.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 500 zł

4,01 zł/m²

7 100 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Golub-Dobrzyń, Gajewo

Cena wywoławcza:

28 500 zł

4,01 zł/m²

7 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Golub-Dobrzyń, Nowawieś

Ogłoszenie niezabudowanej nieruchomości nierolnej przeznaczonej do sprzedaży działka nr 121/40 o pow. 0,0500 ha, 121/41 pow. 0,0500 ha, 121/46 pow. 0,0600 ha. Przetargi odbędą się 17 kwietnia 2026 r. od godz. 10.00 do 11.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 000 zł

28,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Golub-Dobrzyń, Nowawieś

Cena wywoławcza:

14 000 zł

28,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Golub-Dobrzyń, Macikowo

...odbędzie się 17 kwietnia 2026 r. o godz. 12.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 000 zł

5,33 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Golub-Dobrzyń, Macikowo

Cena wywoławcza:

16 000 zł

5,33 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kowalewo Pomorskie

...odbędzie się dnia 16 kwietnia 2026 r. o godzinie 10-tej w pokoju nr S5 – (Biuro Rady Powiatu) parter Starostwa Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu przy ulicy Plac Tysiąclecia 25.8.\tSzczegółowe informacje udzielane będą w pokoju nr S21, I piętro Starostwa Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu i telefonicznie pod nr tel. 56 444 97 30 w godzinach od 8:00 do 15:00. Ogłoszenie o przetargu wywieszono na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu na okres 30 dni licząc od dnia 27.02.2026 r.,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 400 zł

56,09 zł/m²

1 059 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Golubiu - Dobrzyniu
Przetarg na działkę

Kowalewo Pomorskie

Cena wywoławcza:

59 400 zł

56,09 zł/m²

1 059 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Golubiu - Dobrzyniu
Przetarg na działkę

Brodnica

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Aukcje (licytacje) w dniu 16 kwietnia 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonych

w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie.

Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcje (licytacje) na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych objętych prawem użytkowania wieczystego położonych w powiecie brodnickim w woj. kujawsko-pomorskim.

1. ORGANIZATOR I PRZEDMIOT AUKCJI

1.1. Organizatorem aukcji jest Krajowa Grupa Sp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 700 zł

21,84 zł/m²

2 642 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Krajowa Grupa Spożywcza S.A.
Przetarg na działkę

Brodnica

Cena wywoławcza:

57 700 zł

21,84 zł/m²

2 642 m²

w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie.

1. ORGANIZATOR I PRZEDMIOT AUKCJI

1.1. Organizatorem aukcji jest Krajowa Grupa Sp...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Krajowa Grupa Spożywcza S.A.
Licytacja komornicza działki

bydgoski, gm. Dobrcz, Dobrcz

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNT

Działka niezabudowana

Adres nieruchomości
86-022 Dobrcz, poczta Trzeciewiec

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg Wieczystych

Cena wywołania
56 050,00 zł
(1/2 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
561,00 zł

Sum...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

56 050 zł

33,95 zł/m²

1 651 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bydgoski, gm. Dobrcz, Dobrcz

Cena wywoławcza:

56 050 zł

33,95 zł/m²

1 651 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNT

Działka niezabudowana

Adres nieruchomości
86-022 Dobrcz, poczta Trzeciewiec

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Cena wywołania
56 050,00 zł
(1/2 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
561,00 zł

Sum...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

...odbędzie się dnia 15 kwietnia 2026 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Solcu Kujawskim, przy
ulicy 23 Stycznia 7 o godz. 11:00.
Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium (w pieniądzu) w wysokości 10% ceny
wywoławczej netto, tj. 85 700,00 zł na konto UM w Banku Pekao S.A. I Oddział Solec Kujawski nr 60 1240
3507 1111 0000 3057 6548, do dnia 10 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

857 000 zł

200 zł/m²

4 283 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

Cena wywoławcza:

857 000 zł

200 zł/m²

4 283 m²

ulicy 23 Stycznia 7 o godz. 11:00.
3507 1111 0000 3057 6548, do dnia 10 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

ulicy 23 Stycznia 7 o godz. 1000.
12. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium (w pieniądzu) w wysokości 10% ceny
wywoławczej netto, tj. 117 300,00 zł na konto UM w Banku Pekao S.A. I Oddział Solec Kujawski nr 60 1240
3507 1111 0000 3057 6548, do dnia 10 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 173 000 zł

200 zł/m²

5 863 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

Cena wywoławcza:

1 173 000 zł

200 zł/m²

5 863 m²

ulicy 23 Stycznia 7 o godz. 1000.
3507 1111 0000 3057 6548, do dnia 10 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Licytacja komornicza działki

Rypin

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

nieruchomość rolna niezabudowana stanowiącej działki nr ***, *** o pow. 1,27 ha (grunty rolne klasy RV i R VI) położonej: 87-500 Rypin, Nowe Sadłowo, dla której Sąd Rejonowy w Rypinie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** [NKW WL1Y/***/2] Nieruchomość znajduje się w obszarze, w którym nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Zgonie ze Studium Uwarunkowań i Kierun...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

42 750 zł

3,37 zł/m²

12 700 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Rypin

Cena wywoławcza:

42 750 zł

3,37 zł/m²

12 700 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Janikowo

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ O POW. 0,5000 HA, LUDZISKO NR DZIAŁKI ***/*** ORAZ ***/***

Nieruchomość rolna niezabudowana o pow. 0,5000 ha składająca się z dwóch działek ewidencyjnych oznaczonych w ewidencji gruntów nr:
- ***/*** o pow. 0,2000 ha, sklasyfikowana jako: grunty orne RIIIa o pow. 0,1000 ha, pastwiska trwałe PsV o pow. 0,0100 ha, nieużytki N o pow. 0,0900 ha. Działka o kształcie zbliżonym do trapezu. Niweleta o zmiennej wysokości...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

66 750 zł

13,35 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Janikowo

Cena wywoławcza:

66 750 zł

13,35 zł/m²

5 000 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świecki, gm. Jeżewo, Belno

NIERUCHOMOŚĆ W MIEJSCOWOŚCI BELNO - ZNIESIENIE WPÓŁWŁASNOŚCI

Nieruchomość gruntowa stanowi niezabudowaną działkę rolną o numerze ewidencyjnym nr ***/*** o powierzchni 10,3500 ha. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej powiatowej o numerze 1250C. Dojazd odbywa się drogą o nawierzchni bitumicznej. Działka leży na terenie nieobjętym MPZP. W obowiązującym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

558 750 zł

5,40 zł/m²

103 500 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świecki, gm. Jeżewo, Belno

Cena wywoławcza:

558 750 zł

5,40 zł/m²

103 500 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bydgoski, gm. Białe Błota, Łochowo, Tygrysia

## NIERUCHOMOŚĆ

Dwie ułamkowe części nieruchomości w postaci po 1/2 udziału w prawie do nieruchomości gruntowej niezabudowanej, nr działki ***/***, obręb ewidencyjny Łochowo, sposób korzystania - R - grunty orne, o obszarze całej nieruchomości 0,0874 ha (874,00 m2), nieruchomość jest niezabudowana, sposób korzystania wynikający z treści księgi wieczystej R - grunty orne. Teren, na którym jest położona nieruchomość jest uzbrojony...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

128 250 zł

147 zł/m²

874 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bydgoski, gm. Białe Błota, Łochowo, Tygrysia

Cena wywoławcza:

128 250 zł

147 zł/m²

874 m²

## NIERUCHOMOŚĆ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lipnowski, gm. Lipno, Chlebowo

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ ROLNA NIEZABUDOWANA***

nieruchomość niezabudowana - dz. nr ***/*** o łącznej pow. 6,53 ha

***Adres nieruchomości***
87-600 Chlebowo, poczta Lipno

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Lipnie Wydział Ksiąg Wieczystych

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
242 400,00 zł
(3/4 ceny sumy os...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

242 400 zł

3,71 zł/m²

65 300 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lipnowski, gm. Lipno, Chlebowo

Cena wywoławcza:

242 400 zł

3,71 zł/m²

65 300 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ ROLNA NIEZABUDOWANA***

***Adres nieruchomości***
87-600 Chlebowo, poczta Lipno

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
242 400,00 zł
(3/4 ceny sumy os...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości