Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Dobrcz, Borówno

...odbędzie się 15 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00 i 10.30 w siedzibie OT KOWR w Bydgoszczy ul. Hetmańska 38. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 500 zł

986 zł/m²

106 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Dobrcz, Borówno

Cena wywoławcza:

104 500 zł

986 zł/m²

106 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Toruń, Szubińska

Prezydent Miasta Torunia ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

DANE GEODEZYJNE:

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa Gminy Miasta Toruń położona w Toruniu, w obrębie nr 63 przy ul. Szubińskiej 13A, oznaczona geodezyjnie jako dz. nr 660/3 o pow. 0,4073 ha PsVI (pastwiska trwałe) – zapisana w księdze wieczystej KW nr TO1T/00030692/6

OBCIĄŻENIA w KW nr TO1T/00030692/6:

dział III:

- nieodpłatne służebności gruntowe drogi na nieruchomościach o nr działki 2...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

368 zł/m²

4 073 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Torunia
Przetarg na działkę

Toruń, Szubińska

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

368 zł/m²

4 073 m²

DANE GEODEZYJNE:

OBCIĄŻENIA w KW nr TO1T/00030692/6:

dział III:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Torunia
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Szubin, Królikowo

...odbędzie się 14 kwietnia 2026r. o godz. 10.00 w siedzibie OT KOWR w Bydgoszczy ul. Hetmańska 38. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 800 zł

18,33 zł/m²

6 154 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Szubin, Królikowo

Cena wywoławcza:

112 800 zł

18,33 zł/m²

6 154 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

włocławski, gm. Fabianki, Chełmica Duża

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ ROLNA***

niezabudowana nieruchomość rolna, położona na działce oznaczonej numerem geodezyjnym ***/***. Działka posiada powierzchnię 2,1919 ha. Nieruchomość użytkowana jest jako grunty orne.

***Adres nieruchomości***
Chełmica Duża, 87-811 Fabianki, poczta Fabianki

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

125 250 zł

5,71 zł/m²

21 919 m²

Termin: 2026-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

włocławski, gm. Fabianki, Chełmica Duża

Cena wywoławcza:

125 250 zł

5,71 zł/m²

21 919 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ ROLNA***

***Adres nieruchomości***
Chełmica Duża, 87-811 Fabianki, poczta Fabianki

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nakielski, gm. Mrocza, Wiele

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana obejmująca działkę nr *** o nieregularnym kształcie i powierzchni 0,9999 ha, na którą składają się następujące użytki: grunty orne, łąki trwałe i nieużytki. Teren działki porośnięty nieuporządkowaną roślinnością niską oraz częściowo zadrzewiony. Na działce znajdują się dwa stawy oraz nietrwale związany z gruntem budynek. W pobliżu działki przebiegają sieci uzbrojenia terenu:...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

36 975 zł

3,70 zł/m²

9 990 m²

Termin: 2026-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nakielski, gm. Mrocza, Wiele

Cena wywoławcza:

36 975 zł

3,70 zł/m²

9 990 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bydgoski, gm. Koronowo, Wierzchucin Królewski

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA (ROLNA)

Licytowana nieruchomość o łącznej powierzchni 49,9200 ha składa się z trzech działek ewidencyjnych: działka nr ***/*** o pow. 9,0600 ha (grunty orne klas IIIb, IVa, IVb), działka nr *** o pow. 1,8400 ha (grunty orne klas IIIb, RIVa), działka nr ***/*** o pow. 39,0200 ha (grunty orne klas IIIb, RIVa, RIVb, pastwiska trwałe klasy IV i V, grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach ro...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 125 250 zł

6,26 zł/m²

499 200 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bydgoski, gm. Koronowo, Wierzchucin Królewski

Cena wywoławcza:

3 125 250 zł

6,26 zł/m²

499 200 m²

## NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA (ROLNA)

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Bydgoszcz, ks. Augusta Szamarzewskiego

...odbędzie się w dniu 09 kwietnia 2026r. o godz. 1100 w Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ul. Jezuickiej 2 ( sala Łochowskiego)) . Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu (PLN) w podanej wyżej wysokości do dnia 01.04. 2026r. , przy czym momentem spełnienia świadczenia jest dzień uznania rachunku bankowego Miasta Bydgoszczy. Wpłaty należy dokonać na konto Urzędu Miasta Bydgoszczy - Bank Pekao S.A. nr:

27 1240
6452 1111 0010 4788 2066 ( podając jednocześnie do
k...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

340 000 zł

174 zł/m²

1 955 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na działkę

Bydgoszcz, ks. Augusta Szamarzewskiego

Cena wywoławcza:

340 000 zł

174 zł/m²

1 955 m²

27 1240
6452 1111 0010 4788 2066 ( podając jednocześnie do
k...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na działkę

Bydgoszcz, ks. Augusta Szamarzewskiego

...odbędzie się w dniu 09 kwietnia 2026r. o godz. 1100 w Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ul. Jezuickiej 2 ( sala Łochowskiego)) . Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu (PLN) w podanej wyżej wysokości do dnia 01.04. 2026r. , przy czym momentem spełnienia świadczenia jest dzień uznania rachunku bankowego Miasta Bydgoszczy. Wpłaty należy dokonać na konto Urzędu Miasta Bydgoszczy - Bank Pekao S.A. nr: 27 1240 6452 1111 0010 4788 2066 ( podając jednocześnie do
kontak...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

312 000 zł

161 zł/m²

1 936 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na działkę

Bydgoszcz, ks. Augusta Szamarzewskiego

Cena wywoławcza:

312 000 zł

161 zł/m²

1 936 m²

kontak...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Licytacja komornicza działki

toruński, gm. Lubicz, Gronówko

## DZIAŁKA

Działka ewidencyjna nr *** o pow. 0,0551 ha stanowiąca ogródek przydomowy. Działka o kształcie regularnym, uprawiana, zadbana. Nieruchomość nieogrodzona, znajduje się na terenie uzbrojonym w sieci: elektroenergetyczną, wodociągową, telekomunikacyjną. Dostęp do drogi publicznek odbywa się poprzez drogę wewnętrzną o nawierzchni gruntowej (działka nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej).

***Adres nieru...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 525 zł

17,29 zł/m²

551 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

toruński, gm. Lubicz, Gronówko

Cena wywoławcza:

9 525 zł

17,29 zł/m²

551 m²

## DZIAŁKA

***Adres nieru...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Wałycz

...odbędzie się 09 kwietnia 2026r. o godz. 09.30 i 10.15 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

164 500 zł

19,12 zł/m²

8 603 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Wałycz

Cena wywoławcza:

164 500 zł

19,12 zł/m²

8 603 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tucholski, gm. Gostycyn, Gostycyn

...odbędzie się 09 kwietnia 2026 r. o godz. 09.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Kusowie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 000 zł

24,72 zł/m²

6 997 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tucholski, gm. Gostycyn, Gostycyn

Cena wywoławcza:

173 000 zł

24,72 zł/m²

6 997 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koronowo, M.

...odbędzie się 09 kwietnia 2026 r. od godz. 10.45 do 14.45 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Kusowie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 000 zł

54,12 zł/m²

2 439 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koronowo, M.

Cena wywoławcza:

132 000 zł

54,12 zł/m²

2 439 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Koronowo, Samociążek

...odbędzie się 09 kwietnia 2026 r. o godz. 09.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Kusowie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

505 000 zł

108 zł/m²

4 669 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Koronowo, Samociążek

Cena wywoławcza:

505 000 zł

108 zł/m²

4 669 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Nakło nad Notecią

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Nakle nad Notecią stanowiącej działkę nr ***/1 o pow. 0,0272 ha, dla którego to prawa Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** (numer księgi wieczystej dostępny na stronie internetowej kancelarii syndyka). Działka stanowi własność Gminy Nakło nad Notecią.

Wartość szacunkowa prawa użytkowania wieczystego zgodnie z operatem szacunkowym ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 zł

16,91 zł/m²

272 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Nakło nad Notecią

Cena wywoławcza:

4 600 zł

16,91 zł/m²

272 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Brześć Kujawski, Wieniec

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 13.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

26,53 zł/m²

490 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Brześć Kujawski, Wieniec

Cena wywoławcza:

13 000 zł

26,53 zł/m²

490 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości