Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Sicienko, Zielonczyn

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej, położonej w miejscowości Zielonczyn, gm. Sicienko, pow. bydgoski, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 111/2 o powierzchni 0,0874 ha, obręb Zielonczyn. Nieruchomość od południa sąsiaduje z linią kolejową nr 18 relacji Kutno- Piła Główna, pozostałe sąsiedztwo to tereny zielone i zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość położona jest w strefie dostępu do energii elektrycznej, wodociągu.
Działka objęta de...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 000 zł

96,11 zł/m²

874 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Sicienko, Zielonczyn

Cena wywoławcza:

84 000 zł

96,11 zł/m²

874 m²

Działka objęta de...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Świecie

...odbędzie się dnia 02.04.2026 r. o godzinie 1000 w Urzędzie Miejskim w Świeciu w sali nr 32. Warunkiem uczestniczenia w przetargu
jest wniesienia wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Świeciu nr: 19 1160 2202 0000 0000 6089 7935 ulokowany
w Banku Millennium SA do dnia 26.03.2026 r. (data uznania rachunku bankowego). W tytule przelewu należy wskazać numer działki, której
dotyczy wpłata....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 607 zł

119 zł/m²

22 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świeciu
Przetarg na działkę

Świecie

Cena wywoławcza:

2 607 zł

119 zł/m²

22 m²

dotyczy wpłata....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świeciu
Licytacja komornicza działki

inowrocławski, gm. Złotniki Kujawskie, Złotniki Kujawskie, Jęczmienna

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

ZŁOTNIKI KUJAWSKIE, NIERUCHOMOŚĆ POW. 2100 M2

Udział wynoszący 10/16 części nieruchomości zabudowanej położonej pod adresem: 88-180 Złotniki Kujawskie, Jęczmienna ***, dla której Sąd Rejonowy w Inowrocławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Adres nieruchomości
Jęczmienna ***, 88-180 Złotniki Kujawskie, poczta Złotniki Kujawskie

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkanio...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

30 234,38 zł

14,40 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Cena wywoławcza:

30 234,38 zł

14,40 zł/m²

2 100 m²

ZŁOTNIKI KUJAWSKIE, NIERUCHOMOŚĆ POW. 2100 M2

Adres nieruchomości

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkanio...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Chełmża, Broniewskiego

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Nieruchomość położona na tyłach budynku mieszkalnego, ogrodzona z trzech stron płotem z siatki stalowej, nie jest ogrodzona od strony budynku. Posiada kształt nieregularny, zbliżony do prostokąta. Leży na terenie uzbrojonym w wodociąg i kanalizację gminną oraz energię elektryczną. Teren płaski. Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej. Dojazd przez działkę nr ***, jednak w księdze wieczystej nie ustanowiono służebności przechodu ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

41 625 zł

88,56 zł/m²

470 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Chełmża, Broniewskiego

Cena wywoławcza:

41 625 zł

88,56 zł/m²

470 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

świecki, gm. Warlubie, Warlubie

...odbędzie się 2 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Kusowie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 000 zł

7,00 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świecki, gm. Warlubie, Warlubie

Cena wywoławcza:

21 000 zł

7,00 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Chełmża, turystyczna

BURMISTRZ CHEŁMŻY
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miasta Chełmża,
położonej w Chełmży przy ulicy Turystycznej,

KW Nr
TO1T/00035633/0
dz. nr 1/80 obręb 12
o powierzchni
1.2460 ha

POWIERZCHNIA
W M2
12 460 m

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Przedmiotowa nieruchomość ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 000 000 zł

161 zł/m²

12 460 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Chełmża
Przetarg na działkę

Chełmża, turystyczna

Cena wywoławcza:

2 000 000 zł

161 zł/m²

12 460 m²

BURMISTRZ CHEŁMŻY
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
położonej w Chełmży przy ulicy Turystycznej,

KW Nr
TO1T/00035633/0
dz. nr 1/80 obręb 12
o powierzchni
1.2460 ha

POWIERZCHNIA
W M2
12 460 m

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Przedmiotowa nieruchomość ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Chełmża
Przetarg na działkę

tucholski, gm. Śliwice, Rosochatka

Wójt Gminy Śliwice podaje do publicznej wiadomości, że dnia 1 kwietnia 2026 r. (środa) o godz. 10.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy
Śliwice zostanie przeprowadzony I publiczny, nieograniczony ustny przetarg na sprzedaż niezabudowanej działki nr 184/2, położonej w obrębie
ewidencyjnym Rosochatka.

Oznaczenie
nieruchomości wg księgi
wieczystej oraz katastru
nieruchomości

Niezabudowana
nieruchomość oznaczona
numerem ewid. 184/2
położona w obrębie
ewidencyjnym Rosochatka,
gm. Śliwice
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

29,34 zł/m²

10 224 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Śliwice
Przetarg na działkę

tucholski, gm. Śliwice, Rosochatka

Cena wywoławcza:

300 000 zł

29,34 zł/m²

10 224 m²

nieruchomość oznaczona
numerem ewid. 184/2
położona w obrębie
ewidencyjnym Rosochatka,
gm. Śliwice
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Śliwice
Przetarg na działkę

świecki, gm. Świecie, Sulnowo

...odbędzie się dnia 01.04.2026 r. o godzinie 1000 w Urzędzie Miejskim w Świeciu w sali nr 32. Warunkiem uczestniczenia w przetargu
w Banku Millennium SA do dnia 25.03.2026 r. (data uznania rachunku bankowego). W tytule przelewu należy wskazać numer działki, której
dotyczy wpłata....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

124 368 zł

109 zł/m²

1 143 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świeciu
Przetarg na działkę

świecki, gm. Świecie, Sulnowo

Cena wywoławcza:

124 368 zł

109 zł/m²

1 143 m²

dotyczy wpłata....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świeciu
Przetarg na działkę

Bydgoszcz, Kobaltowa

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ul. Jezuickiej 1 w Sali Łochowskiego w dniu 31.03.2026 r., o godz. 12.00

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w gotówce ( PLN)
w podanej wyżej wysokości do dnia 24.03.2026 r. przy czym momentem spełnienia
świadczenia jest dzień uznania środków pieniężnych na rachunku bankowym
Miasta Bydgoszczy. Wpłaty należy dokonać na konto Miasta Bydgoszczy -
Bank Pekao S.A.
nr 27 1240 6452 1111 0010 4788
2066., podając jednocz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 300 000 zł

177 zł/m²

18 643 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na działkę

Bydgoszcz, Kobaltowa

Cena wywoławcza:

3 300 000 zł

177 zł/m²

18 643 m²

Bank Pekao S.A.
nr 27 1240 6452 1111 0010 4788
2066., podając jednocz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Szubin, Królikowo

...odbędzie się 31 marca 2026 r. r. o godz. 10.00 w siedzibie OT KOWR w Bydgoszczy ul. Hetmańska 38. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 400 zł

24,44 zł/m²

6 154 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Szubin, Królikowo

Cena wywoławcza:

150 400 zł

24,44 zł/m²

6 154 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek

Działka w połowie zabudowana jest fragmentem budynku magazynowego wybudowanego z przekroczeniem granicy, który to budynek znajduje się na działce nr 192/46. Przyszły nabywca zobowiązany będzie do uregulowania kwestii wybudowanego budynku z przekroczeniem granicy i nie podlegającym sprzedaży, w tym do ewentualnego ustanowienia służebności gruntowej z właścicielem działki nr 192/46. W zakresie powyższego obowiązuje czynna umowa dzierżawy. W pozostałej części nieruchomość porośnięta jest roślinnośc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 500 zł

196 zł/m²

395 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Włocławek

Cena wywoławcza:

77 500 zł

196 zł/m²

395 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

grudziądzki, gm. Świecie nad Osą, Partęczyny

...odbędzie się 30 marca 2026 r. o godz. 12.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

7,33 zł/m²

7 500 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

grudziądzki, gm. Świecie nad Osą, Partęczyny

Cena wywoławcza:

55 000 zł

7,33 zł/m²

7 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brodnica, Polna

...odbędzie się w dniu 27 marca 2026 r. o godz.1000 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brodnicy, pokój 117.

Termin wpłaty wadium – 24 marca 2026 r. w Banku Spółdzielczym w Brodnicy nr 32 9484 1150 2200 0031 9186 0009.

Burmistrz Brodnicy zastrzega sobie prawo odwołania przetargu z uzasadnionych przyczyn, o czym niezwłocznie poinformuje w formie właściwej dla ogłoszenia przetargu.

Szczegółowe informacje na temat przedmiotu oraz warunków przetargu można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 625 zł

117 zł/m²

921 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brodnicy
Przetarg na działkę

Brodnica, Polna

Cena wywoławcza:

107 625 zł

117 zł/m²

921 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brodnicy
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Radomin, Radomin

Nieruchomość nie stanowi przedmiotu żadnej umowy dzierżawy.

Syndyk sprzeda nieruchomości rolne gruntowe niezabudowane położone w Radominie.

- dz. ***i dz. nr ***/1 o łącznej pow. 6,8100 HA cena 450 000PLN

- dz. ***oraz ***o łącznej powierzchni 4,03 HA cena 370 000PLN

- dz. ***/1 o pow. 2,8750 HA cena 223 000PLN

- nr ***o pow. 1,5400 HA cena 155 000PLN

- dz. ***/4 o pow. 3,9947 HA cena 328 000PLN

Łącznie powierzchnia to 19,2HA

Istniej możliwość zakupu pojedynczej nieruchom...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 526 000 zł

7,93 zł/m²

192 500 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Radomin, Radomin

Cena wywoławcza:

1 526 000 zł

7,93 zł/m²

192 500 m²

Nieruchomość nie stanowi przedmiotu żadnej umowy dzierżawy.

- dz. ***/1 o pow. 2,8750 HA cena 223 000PLN

- nr ***o pow. 1,5400 HA cena 155 000PLN

- dz. ***/4 o pow. 3,9947 HA cena 328 000PLN

Łącznie powierzchnia to 19,2HA

Istniej możliwość zakupu pojedynczej nieruchom...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

świecki, gm. Świekatowo, Zalesie Królewskie

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Zalesie Królewskie, 86-182 Świekatowo, dla której Sąd Rejonowy w Świeciu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sądowa 12, Świecie, 86-100 Świecie) prowadzi księgę wieczystą o numerze BY1S/***/9.

Opis nieruchomości:
Niezabudowana nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę o numerze ***/9, identyfikator działki 041410_2.0021.***/9 położona w obrębie ewidencyjnym 0021 Zalesie Królewskie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

21 525 zł

4,48 zł/m²

4 800 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świecki, gm. Świekatowo, Zalesie Królewskie

Cena wywoławcza:

21 525 zł

4,48 zł/m²

4 800 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości